• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasto limundo dosadjuje?
Zasto limundo i kupindo dosadjuju toliko kad udjes u minus, da se izvrsi uplata?

U minusu sam 30 dinara i necu sigurno jos 10-15 dana postavljati nista, odnosno prodavati. U zadnjuh nekoliko dana tri ili cetri puta mi je stigla poruka da sam u minusu i da dopunim limundo racun.
Lepo pise da ne mogu postavljati nista dok ne dopunim limundo racun i samim tim ne mogu uci u veci minus, na kupindu nemam nista od predmeta, a kad budem planirao postavljati nesto onda cu uplatiti i nadoknaditi koliko dugujem limundu.

Kaze "prijateljski podsetnik", e pa taj prijateljski podsetnik mnogo me nervira jer znam kako stoje stvari. Angry

Citiraj
dug je zao drug LOL

rok za izmirenja dugovanja 14 dana Smile

el morala nova tema Big smile

Citiraj
daj racun da ti uplatim taj 30 dinarski minus LOL
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
@LiMuBaj  
Pusti ljude na miru da otvaraju koliko god hoce tema LOL , LT-u da smeta spajali bi srodne teme,al posto ih to ne tangira ni najmanje ne znam sto tebe toliko pogadja  Undecided
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
(22.10.2018 18:04)Branka030025 Piše: daj racun da ti uplatim taj 30 dinarski minus LOL

Ma uplaticu ja tih 30 dinara ali ne kad oni hoce, nego kad ja budem hteo. Smile

Citiraj
nego da ja pitam jel vi "dosađujete" kupcima koji nisu platili ili samo ćutite i zabiberite negativnu Big smile

Citiraj
Javljam ti za koji dan Big smile
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
(22.10.2018 21:36)LiMuBaj Piše: nego da ja pitam jel vi "dosađujete" kupcima koji nisu platili ili samo ćutite i zabiberite negativnu Big smile

Ja ne dosadjujem, posaljem podatke za uplatu i ako ne uplati ide negativna ali cekam vise od 10 dana. Sa moje strane korektno.

Citiraj
I ja, to je jedino korektno.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)