• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Veštački kupci" - kako ih iskoreniti?
Verujem da su svi imali prilike da se sretnu sa takvim situacijama, tj profilima koji su otvoreni za veštačko podizanje cena itd... Počnete da licitirate neki proizvod, i sasvim slučajno vas pobedi neko ko je od istog prodavca kupio 216 artikala u zadnjih 6 meseci. Onda pogledate ocene. koje su uglavnom automatski dodeljene ili sa jednostavnim komentarom "sve ok"!? Slučajnost, ili...? Nije mi baš najjasnije zamajavanje kupaca na taj način i zbog čega jednostavno prodavci koji se time bave (a ima ih prilično) ne odrede neku cenu ispod koje ne bi dali proizvod ili aktivirali "kupi odmah" opciju. Ne mogu da poverujem da isti "kupac" u roku od 6 minuta od jednog prodavca kupi 10 artikala koji nemaju veze jedan sa drugim. Pokušavam da razumem i Limundo Tim, kojima, možda i nije isplativo da takve prodavce sankcioniše, jer oni uglanvom imaju prodatih mnogo artikala, često i preko 1000, pa i nekoliko hiljada, te bi na taj način ostali bez dobrog dela prihoda...
Pitam se , na kraju, koja je onda svrha svega, izgleda da je korektno i fer nadmetanje postalo retkost, ili....?

Meni nije jasno zašto se otvara ponovo tema koja već postoji

To je novi član koji ne zna gde je naša stara tema, bolje postavi link.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

(19.01.2019 23:40)LiMuBaj Piše: Meni nije jasno zašto se otvara ponovo tema koja već postoji

Znači, o ovome se već pisalo, a problem i dalje nije rešen???

tako je Smile , evo link od teme ispod 44 strane pisanija

http://cafe.limundo.com/thread-248.html

Kao što je LiMuBaj napisao, nema potrebe za otvaranjem novih tema kada iste već postoje.
@sheckicbr, zamoliću vas da nam se obratite putem Kontakt strane sajta i u poruci nam dostavite korisnička imena članova za koje sumnjate da su učestvovali u veštačkom nuđenju. Takođe, ne slažem se sa vama da se neregularne aktivnosti na sajtu ne prate, kao i da nam to kao sajtu odgovara zbog provizije. Svakako da članove sankcionišemo ukoliko je njihovo ponašanje protiv pravila. Hvala vam na razumevanju, tema se zatvara, pa možete nastaviti diskusiju preko na linka http://cafe.limundo.com/thread-248.html.

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)