• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šta reći?
Pošteno izlicitirah predmet za nekih 700 din..Kad sutradan stize poruka : Devojka mi nudi 1000 dinara, šta vi kažete ?...Sa srećom. .neću ti ja uskratiti tih 300 din  razlike ali ni dozvoliti da mi izvučeš više nego što sam planirala..bar ne na taj način. ..mozda da je iskreno rekla..ocekivala sam više
. ..Potrebno mi  je vise. ..našle bi se  na nekoj cifri...Sta biste vi uradili dragi Limundovci?

dao bih prodavcu negativnu ocenu , katastrofalno ponašanje prodavca sramota... ali pitao bih ga hoćete li vi meni prodati za 700 ili ne ...

Ne..Neće mi prodati. .navodno je ta devojka licitirala još nešto pa nije stigla ovo drugo. ..pa će njoj svakako dati..Bez obzira

kristi, samo mu odgovori nebitno ko ti koliko nudi, da li mi prodajes za ovoliko za koliko sam izlicitirala, i ako kaze ne, to je to onda. negativna i nastavis dalje sa zivotom Smile ako ti slucajno lupi osvetnicku, to javis limundu i oni ce obrisati

Limundu odavno ne verujem..Nisu mi obrisali jednu jedinu negativnu od osobe koja ima 16 neg. zbog raznoraznih nekorektnosti...

Temu sam postavila da razmenim mišljenja sa iskusnim Limundovcima. . dok LT mi se iskreno ne dopada...

zavisi sta je bio slucaj. ali za ovo imas svu podrsku. naravno pod uslovom da je sve u LK porukama

ta negativna kaze da niste uvazili reklamaciju. ako je istina, bez obzira da li je bila prava reklamacija ili se mozda kupac predomislio za kupovinu, onda vam ostaje po pravilu limunda...

Imam naravno...hvala

onda negativna i gotovo. i nastavi dalje trazenje, sta god da je to bilo naci ces kod nekog drugog. pre ili kasnije Smile

Taj kupac je reklamirao posle tri dana..tj. nosila haljinu za tu priliku pa primetila da joj ne odgovara

pa svejedno, za to su pravila limunda jako zaj.... ali jasna. tako da je po pravilima "opravdana" negativna...

rok za reklamaciju je 15 dana prodavcu čak i nakon tog roka može da se žali Limundu sve dok nije isteklo 30 dana koliko traje ocenivanje

zaboravih da dodam da ima više tema gde je mogao ovaj post moga da ide npr. nesavensi prodavci itd nisam pristalica štancanja novih tema ...

i na svaku novu temu to moras da ponovis LOL

Meni kad devojka nudi bilo šta, a ne 1000 dinara iz čista mira - ja odmah prihvatim, ja ne vidim šta je ovde situVacija? Možda vas dva čitača misli - smeško i limenko možete da mi rastumačite? LOL

prodavac trazi vise nego za koliko je izlicitirano. sta nije jasno? Smile

Ahaha baš ste zabavni..sva pravila i sve znate napamet. ...a ja sa pravilama na vi...aj laku noc

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)