• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najbrze data ocena
https://www.limundo.com/kupovina/Monitor...-/73162513 da li neko moze da nadje brze datu ocenu? ova je data 3 minuta posle zavrsene kupovine!!!!

Citiraj
Novi clan, mozda ne zna kako funkcionise sve. Ja sam imao slucaj da kupac uplati i oceni pozitivno, jos se i zahvali na saradnji, a ja predmet nisam ni poslao....

Citiraj
isti slučaj sam imao kao gibica doduše nije bilo baš posle 3 minuta to je malo sumnjivo

Citiraj
pa koliko vidim taj vise nije ulazio a to ako nije prevara onda je jedino moguce da je pouzecem. javio salji pouzecem, podatke imas, ocenio i to je to, nema vise zasto da ulazi... jer VN nije jer nije dizao cenu nego kupio direktno...
ja sam imao bas takav slucaj...

Citiraj
I ja sam davao takve ocene. Evo kako je to moguće.

Nađem predmet koji mi se svidi a koji prodaje korisnik koji živi u mojoj blizini. Zamolim ga da pre kupovine pogledam predmet. On pristane. Nađemo se u kafiću, ja vidim predmet, odlučim da ga kupim. Na licu mesta preko telefona kupim predmet, preuzmem ga i ocenim prodavca.

Citiraj
(09.04.2019 21:18)Orba Piše: I ja sam davao takve ocene. Evo kako je to moguće.

Nađem predmet koji mi se svidi a koji prodaje korisnik koji živi u mojoj blizini. Zamolim ga da pre kupovine pogledam predmet. On pristane. Nađemo se u kafiću, ja vidim predmet, odlučim da ga kupim. Na licu mesta preko telefona kupim predmet, preuzmem ga i ocenim prodavca.

Kako znas da korisnik zivi u tvojoj blizini? Odakle ti njegova adresa? Kako se dogovorite da se nadjete, kada je nedozvoljena razmena podataka pre kupovine?

Citiraj
Mirjanamama pa dogovore se preko limundo poruka...

Citiraj
Pa Smajli, Mirjanamama upravo to i kaze Big smile Jerbo je ta stvar zabranjena Big smile
LiMuBaj je izgleda popustio u strogoci pa mora neko da brani pravilnik LKO Angel
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
(10.04.2019 14:27)jugana Piše: Pa Smajli, Mirjanamama upravo to i kaze Big smile Jerbo je ta stvar zabranjena Big smile
LiMuBaj je izgleda popustio u strogoci pa mora neko da brani pravilnik LKO Angel

ma hteo sam da napišem ali me poremetilo što nije radio Kupindo Smile

Citiraj
(10.04.2019 08:49)mirjanamama Piše:
(09.04.2019 21:18)Orba Piše: I ja sam davao takve ocene. Evo kako je to moguće.

Kako znas da korisnik zivi u tvojoj blizini? Odakle ti njegova adresa? Kako se dogovorite da se nadjete, kada je nedozvoljena razmena podataka pre kupovine?

Na stranici sa aukcijom, ispod korisničkog imena i broja i procenta pozitivnih ocena a iznad tastera "POŠALJI PORUKU", "SVI PREDMETI ČLANA" i "AKTIVIRAJ PODSETNIK" navodi se lokacija prodavca.

(10.04.2019 14:27)jugana Piše: Pa Smajli, Mirjanamama upravo to i kaze Big smile Jerbo je ta stvar zabranjena Big smile

Ovaj kometar je teško teoretisanje. Preko sistema prolaze mnoge stvari koje su za ozbiljnije razmatranje a oko ovih stvari se cepidlači. Da! Jesmo se dogovorili da se vidimo al nismo razmenili adrese. Imao sam njegovu i adresu i broj telefona odvajkada jer se redovno viđamo na filatelističkoj berzi. Ali, ni njemu ni meni nije palo na pamet da kupoprodaju realizujemo mimo sistema. Uostalom, ako se to smatra kršenjem pravilnika onda mi objasnite kako je dozvoljeno da prodavac napiše kako je moguće videti predmet pre kraja aukcije. Sumnjam da bi mi trebalo više od tri minuta da među aktuelnim nađem takvu.

Citiraj
@Orba

samo opušteno ne uzimajte sve komentare ovde previše ozbiljno Smile

Citiraj
Ako se izuzme ocena od strane početnika, najbrža kupoprodaja i ocena - od člana koji je doslovno u susednoj kuli Smile.
Nisam pojma imala, kupila knjigu - dobila adresu, doslovno gledam u prozore čoveku...
Please allow me to introduce myself...

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)