• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupi odmah i najveca pomuda
Gde je pojasnjeno da varijanta na aukciji kupi odmah moze da se realizuje iako sam postavio daleko vecu granicu ponudjene licitacije od kupi odmah ? Naaime konkretno aukcija u toku pocetna cena 199din  cena dosla do 139 din i neku kupac iskoristio kupi odmah iako sam ja za krajnu cenu licitacije prijavio vecu sumu od 700din ? To nigde nisam nasao u pravilima ! Undecided Undecided

Citiraj
ima u pravilima  https://pomoc.limundo.com/hc/sr/articles...mah-opcija  , samo mi nije jasno što bi ja nudio 1000 dinara npr a ima Kupi odmah 200 dinara nema logike , jer ako na aukciji postoji opcija kupi odmah potencijalni kupci i licitatori moraju da znaju da u svakom momentu neko tu opciju može da iskoristi bez obzira makar vi ukucali i milion evra cifru kupuje onaj ko kupi ...

Kupi odmah opcija nestaje sa aukcije u poslednjih sat vremena trajanja aukcije u slučaju da na datoj aukciji postoji barem jedna ponuda. Takođe, opcija nestaje sa aukcije i ako je dostignuta ponuda ista ili veća od Kupi odmah cene.

inače već postoji tema koja se bavi sa Kupi odmah i to više njih pa nije bilo potrebe da se otvara nova http://cafe.limundo.com/thread-230.html

Citiraj
(11.03.2019 13:37)ozone Piše: Gde je pojasnjeno da varijanta na aukciji kupi odmah moze da se realizuje iako sam postavio daleko vecu granicu ponudjene licitacije od kupi odmah ? Naaime konkretno aukcija u toku pocetna cena 199din  cena dosla do 139 din i neku kupac iskoristio kupi odmah iako sam ja za krajnu cenu licitacije prijavio vecu sumu od 700din ? To nigde nisam nasao u pravilima ! Undecided Undecided

a zasto bi ti ponudio 700dinara za nesto sto mozes da kupis odmah za 200din? nidje veze sa logikom...

Citiraj
Ima veze sa logikom, ali skroz pogresnom....
U principu, te aukcije sa Kupi odmah cenom treba menjati. Trebao bi neki prozorcic sa upozorenjem da iskace cim neko ponudi vecu cifru od kupi odmah cene.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)