• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiksna cena na Limundu
Imam jedno pitanje:
Kad se bude radila pretraga na Limundu gde će se nalaziti predmeti (jer to nisu više aukcije) sa fiksnom cenom? Recimo ako sortiram sve rezultate po "isteku najskorije" da li će predmeti sa fiksnom cenom biti na vrhu - kao da ističe veoma skoro ili skroz na kraju ili gde?

Citiraj
Ja bih te predmete metnuo negde u sredinu....

Nego meni ta fiksna cena na Limundu deluje kao zelja Limunda da bude oglasnik umesto oglasnika....

Citiraj
@serjoza - Prosledio sam vaše pitanje, javiću vam čim budem imao više informacija.

Citiraj
(14.03.2019 15:29)lemip Piše: @serjoza - Prosledio sam vaše pitanje, javiću vam čim budem imao više informacija.

Ajde de, fala lepo.

Citiraj
@serjoza - Kada fiksna cena bude uvedena u pretrazi ćete imati mogućnost da izaberete da li želite da izlistavate predmete po fiksnoj ceni ili aukcije.

Citiraj
(18.03.2019 22:19)lemip Piše: @serjoza - Kada fiksna cena bude uvedena u pretrazi ćete imati mogućnost da izaberete da li želite da izlistavate predmete po fiksnoj ceni ili aukcije.

A šta ako želim da vidim i jedne i druge zajedno?

Citiraj
Onda se primenjuje "best match" tehnologija.

Citiraj
Dobio ja imejl od Limundo grada, kaaaže:
Zdravo serjoza,

Obaveštavamo vas da će na Limundu 21. marta 2019. doći do izmene Pravilnika.
Izmenom će biti podržana mogućnost prodaje po fiksnoj ceni koju možete očekivati do kraja meseca.

Pored aukcijske prodaje i "Kupi odmah" opcije, imaćete priliku da na Limundu postavite predmet po fiksnoj ceni, bez licitacije i vremenskog ograničenja koje ima aukcija.

Evo minut do isteka 21.03.  Hmm
Kako da postavim sa fiksnom cenom?  Hmm

Citiraj
(22.03.2019 00:59)serjoza Piše: Obaveštavamo vas da će na Limundu 21. marta 2019. doći do izmene Pravilnika.
Izmenom će biti podržana mogućnost prodaje po fiksnoj ceni koju možete očekivati do kraja meseca.

Ima jos vremena Smile

Citiraj
Mislim da je limudno uvodjenjem ove opcije i povecanjem provizije zapoceo svoju propast.
Prvo sto ce prodavci morati da podignu malo cene svojih predmeta ako zele da imaju neku korist od prodaje ili prepodaje, a postavlja se pitanje kako ubediti potencijalnog kupca da je cena malo veca zbog povecanja provizije.

Ja sam sinoc prodao napajanje za racunar po ceni od 4000 dinara i oduzeto mi je 6,5%, odnosno 260 dinara. Smatram da to nije posteno jer ce onom ko proda nesto za 50.000 ili 100.000 dinara biti oduzeto samo 500 dinara.

Srecom, prestajem da se bavim sa poslom kojim sam se bavio, samo da rasprodam ovo sve sto sam navukao za neku sicu i nalog na limundu ce mi sluziti samo za kupovinu knjiga po potrebi.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)