• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
za limundo TIM
uposlednje vreme se desava da prilikom pretrazivanja stranica naprimer tehnika idem sa vrha stranice na dole i 
naprimer zelim da pogledam aukciju na stranici koja je 28 po redu normalno udem da se upoznam sa detaljima i 
prilikom vracanja na predhodnu stranicu znaci aukcije umesto da me stranica vrati na predmet koji je 28 po redu ona me vrati na pocetak te iste stranice na prvi predmet......
i sad ja opet moram da okrecem tockic na misu da bi dosao do kraja stranice da mogu da predem na sledecu.......
neznam dali sam bio jasan ali molim limundo tim za pomoc jer ta pojava pocinje da smara i nervira pa prekinem sa pretragom i izgubim interesovanje

Hmm Hmm Hmm    Pravila  Undecided
p.s.  na kupindu te pojave nema ako udes na 28 predmet na njega se i vratis i nastavljas dakje a ne sa pocetka stranice pa gledas opet sve ponovo

Citiraj
Hvala vam na prijavi, proverićemo o čemu je reč.

Citiraj
josuvek isto se desava sa pregledom stranica i povratkom...... Pravila Hmm Kafica2 Spavanjac

Citiraj
ivap, lemip, to na limundu je uvek tako i bilo. koji god po redu aukciju gledas, kad se vratis, uvek vraca na prvu na toj stranici. ne znam kako to niste pre primetili, ali tako je to i nista se nije menjalo...

Citiraj
(20.04.2019 23:33)SmajliNS Piše: ivap, lemip, to na limundu je uvek tako i bilo. koji god po redu aukciju gledas, kad se vratis, uvek vraca na prvu na toj stranici. ne znam kako to niste pre primetili, ali tako je to i nista se nije menjalo...

Pa zato i piše čovek jer je stalno isto a ne valja. Šta ti hoćeš da kažeš - da je to tako od Hristovog vremena pa da tako i treba da ostane? Big smile Kamo mladost i menjalački zanos? Big smile
Kod mene inače kad se vratim baca tačno na sedmu kad se vratim.

Citiraj
kod mene baca na PRVU......koliko je meni poznato isti ljudi rade i kupindo pa je tamo potpuno druga situacija....
meni kao dugogodisnjem clanu to smeta  i molim limundo tim ako mogu to da poprave....
a vas molim da ne komentarisete i ne trazite zabavu gde je nema ........    Ne ne Huh

Citiraj
Takodje mi smeta, koliko se ja sećam ranije je bilo mnogo preglednije, pa nije toliko smetalo. Da li bi nam admin mogao reći da li su priverili o čemu je reč i da li ima rešenja?
Administracija često krši zlatni pravilo "radi ne diraj" i time samo pravi komplikacije.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)