• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gde mi je predmet?
Evo šta je:
Aukcija, bila, prošla, kupac se ne javlja i ja napravim sledeće:
Ponovo pokrenem istu aukciju i dam kupcu negativnu. Ponovo pokrenem na dugme aktiviraj iz "prodati".
I sad te ZAVRŠENE aukcije nigde više nema - ni u prodati ni u neprodati. Imam u aktivnim (sutra kreće), ali ja tu nemam tok aukcije pa tako ni pobednika, ni postignutu cenu...
'el to tako treba i zašto?
I ima li IKO u tom develpersko dizajnerskom trustu mozgova Limundo grada ko KORISTI LIMUNDO ili bar simulira da ga koristi?

Citiraj
Molim vas da nam pošaljete broj aukcije, kako bismo izvršili proveru.

Citiraj
E pa sad - ja napišem da te aukcije NEMA, a ti mi tražiš broj aukcije.
Koje nema.
Pomenute.
Nestale.
me zezaš ili ne čitaš šta sam napisao?
To jedno, a drugo - zašto, ooo, zašto vi sami to ne probate - to što sam opisao? Valjda imate dva test naloga pa probajte jer koliko vidim to je tako dizajniSAno, a nije nekakav bag.
Aj probajte pa onda ti meni pošalji broj te aukcije koja ti nestane.
Ako ne nestane - nikom ništa - ja glup.

Citiraj
i ja sam tu pojavio primetio odavno da kad daš negativnu na Limundu ta aukcija nestane kad ponoviš a na Kupindu ne , tamo piše "storniran"

tu aukciju je jedino moguće naći ako se sećaš korisničkog imena kome si dao negativnu ocenu ili guglanjem praktično uz pomoć štapa i kanapa

Citiraj
(22.04.2019 00:11)serjoza Piše: E pa sad - ja napišem da te aukcije NEMA, a ti mi tražiš broj aukcije.
Koje nema.
Pomenute.
Nestale.
me zezaš ili ne čitaš šta sam napisao?
To jedno, a drugo - zašto, ooo, zašto vi sami to ne probate - to što sam opisao? Valjda imate dva test naloga pa probajte jer koliko vidim to je tako dizajniSAno, a nije nekakav bag.
Aj probajte pa onda ti meni pošalji broj te aukcije koja ti nestane.
Ako ne nestane - nikom ništa - ja glup.

Dobio si mail sa podacima aukcije na kojoj je pobedio kasnije negativno ocenjena kupac. U tom mailu treba da je naslov aukcije klikabilan i izbacice ti broj aukcije
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
najbolje rešenje po meni na Limundu kad daš negativnu ocenu da piše storniran i da ostane u prodatim

a ne da roviš po mejlu i tražiš Facepalm

Citiraj
ako Ste naveli da je i ranije primećen ovaj problem a nisu uspeli da ga reše onda im je suviše komplikovano ili NE umeju jednostavno
koristim elektronski potpis

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)