• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne kupljen predmet
Pozdrav, izlicitirao sam predmet, joystik za ps4 koji je u opisu stavljen kao nekoriscen, lično sam išao da ga preuzmem i tamo vidim da je joystik koriscen i pokidana mu pečurka, nisam ga uzeo, ali mi prodavac govori kako ce mi doneti on drugi, donece 4 pa da biram, ostaje na tome, onda mi se ne javlja, ja kad ga nazovem on nema vremena, ajde ti dodji, ja posle par dana kad sam uhvatio vremena idem opet lično da preuzmem i on ostavlja joystik kod zene da preuzmem i taj joystik opet izgreban i ima stikere po sebi ja se čujem kažem mu to nije to sto sam izlicitirao, izlicitirao sam nešto nekorisceno, a ovp očito nije to, ako hoce možemo da trgujemo ali ne može cena biti ona koju sam izlicitirao, ne pristaje na to. Ja mu dajem negativnu ocenu, koju mi briše limundo, i on meni daje negativnu potom, uz obrazlozenje kako ja nečem novom trazim manu i spustam cenu, kako mogu novom da tražim manu, ako je novo nema mane druže. 
Kako rešiti ovu apsurdnu situaciju?

Citiraj
ako nije po opisanom, onda mozete dati negativnu prodavcu. a sto je limundo to obrisao?

Citiraj
Pa obrazlozenje je da kad je lično preuzimanje oni nisu prisutni, i ne mogu da uvaže negativnu, znači kad ideš lično da preuzmes kakav god da je predmet moraš uzeti, inače ne možeš negativnu dati, samo mozes dobiti. Apsurd, pa mogao je poslati tako i reci nov je, a ja dobio pokidan. Razumem ja da covek ima 3000 pozitivnih ocena i da limundo na njemu zaradjuje novac, ali je ovo bezobrazno

Citiraj
Žali se Limundo timu, samo nije bilo razloga da se otvara nova tema ima nekoliko gde je ova situacija mogla da ide....

Inače na ličnom preuzimanju nisi obavezan da preuzmeš inače bilo je identičnih situacija gde je Limundo drugačije postupio iako je Isto bilo lično preuzimanje

Citiraj
onda kreni da pises LT-u da ti skinu negativnu. lepo napisi da je umesto novog hteo da ti uvali stari pokidan itd, i po pravilu, NJIHOVOM pravilu nisi morao da preuzmes ako nije kao sto je opisano i ne mozes dobiti negativnu za to. jbg, verovatno ces morati da se kuckas sa njima u nekoliko poruka ali bice sve ok na kraju.

Citiraj
Pisao sam već, ne odgovaraju mi, samo su mi u rekodnom roku poslali da je moja skinuta. Ne bi da se zadovoljim samo da meni skinu negativnu, dva puta sam trošio vreme i ajde manje bitano novac i želim čoveku da dam negativnu jer je zasluzuje, ne vidim poentu ocenjivanja ako negativna takvim članovima ne može da se da.

Citiraj
ne moze ni za gore stvari tako da... mani se osvete, tako neces dobiti nista. samo budi u fazonu da tebi skinu da ti ne rusi prosek i to je dosta...

Citiraj
Okej, hvala na savetu

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)