• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklame na aukciji
Interesuje me misljenje svih, pogotovo admina. Naime, na aukcijama se pojavljuju google reklame. Iste se ne mogu pojaviti ukoliko vlasnici sajta to ne dozvole i ne dobiju procenat za to, pa me interesuje da li je po vama ok. Reklama se nalazi izmedju podataka clana i detalja aukcije, sto aukciju cini po meni slabije vidljivom. Jedino u slucaju da neko ima dodatak ili pregledac koji blokira reklame ista se ne vidi, ali u tom slucaju ostaje prazan prostor dimenzija reklame. Pisem prvenstveno o preglednosti preko telefona, jer kompjuter poslednjih godina jako slabo koristim kao i dobar deo clanova, a pogotovo kupaca ovde. Da je reklama na kraju oglasa po meni nema problema.

Citiraj
već je pokrenuto nekoliko tema o ovom pitanju i vođenja poprilična diskusija o tome , tako da nema potrebe otvarati istovetnu temu ispočetka

evo 2 teme koje sam našao za 20 sekundi

http://cafe.limundo.com/thread-327.html

http://cafe.limundo.com/thread-892.html

Citiraj
I kakav je rezultat tih tema? Pogledaj datume, nije resen. Sta je postignuto?
Obicno na "normalnom" forumu kada kucas novu temu forum ti ponudi slicne teme. Ovde ne, barem preko telefona (treba nekada pazljivo citati post na koji odgovaras). Ukucao sam u pretragu "reklame", ukucaj i ti i vidi sta ces sve dobiti. O drugoj temi koju si postavio bezveze je pricati - pogledaj naslov teme. Kako bih to mogao naci? Da klikcem na 100 postova, nisam bas lud za tim. Nije ovo 2005.
U sustini, da, moja greska opet dupla tema. Resenje uvek postoji. Admini da izbrisu ovu temu, a ja cu se jednostavno izlogovati odavde. Sto se mene tice, nemas svrhe odgovarati, jer odgovor necu videti. Ja rekao i ne porekao, kako kao sdrII, tako ni kao gost. Naravno to ne znaci da ako nabavis "Vodic" ili bilo koju drugu meni zanimljivu knjigu po meni odgovarajucoj ceni,  da ga necu kupiti od tebe, nemam takvih problema. Ako ko neko od teletabisa posumnja da sam ovde kao drugi nick neka prijavi administraciji, oni mogu po ip i mac adresi... da utvrde da li sam to ja.
Nemoj misliti da si ti taj zbog koga idem na izlaz, jednostavno ovo je privatno igraliste starosedelaca, a ja sam dodjos.
Skoro mi zakljucana tema koju sam ja pokrenuo, kaze admin odgovoreno na pitanje??? Teletabis upao na temu, skrenuo je sa toka, ne krivim cak ni njega, admin nije odgovorio na moju temu nego post teletabisa i zalljucao temu??? A meni o dalje kod ocena problem na telefonu, a to je bila tema i sam si ucestvovao na njoj. I na takvom forumu problem dupli post???
Pozdrav vama svima koji ste ovde i ok ste.

Citiraj
ako imaš nedoumice da li tema postoji uvek možeš mene pitati za šankom , nije rešenje dupliranje tema , upravo je nekontrolisano otvaranje tema i dovelo da se teško snazi na forumu , ja sam bio ovde kad nije postojala ni jedna tema i ne smetaju mi novi članovi čak naprotiv ali to ne znači da sad svako treba da otvara već postojeće teme

Citiraj
Ne mogu vise izmeniti proslu poruku, pa da i napravim dupli post. Da ne bude da s lagao, ulogovao se da vidim da li je moguce izbrisati nalog. Otisao na pretragu i nasao da nije Hmm , eto da ne bude ipak si...
"Dovidjenja i hvala na svim ribama" - ko je citao shvatice.
Evo jos jedan edit ?
Ma rekoh vec, znam da tebi ne smetaju, ali ima jedan deo. Nabavljaj trilogiju pa da opet saradjujemo. Pozdrav.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)