• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMS dopuna Limundo računa
Citiram Dudadunju iz Novosti na Limundu:
"Od danas je moguće dopuniti Limundo račun putem SMS dopune :-)
Više o tome pročitajte na stranici Dopuna računa > SMS dopuna. "

Odlično! Desi se nekad da čoveka iznenade kupovine na Kupindu pa ode u minus, a aukcije se postavljaju i cvrc – zbog 15 dinara prekine se unos. Iz iskustva govorim. Ovako može uvek da se dopuni. Bravo
Da li je ova SMS dopuna aktivna 24 sata, koliko se čeka od poruke do evidencije i koja je cena poruke – suma koju uplaćujem plus koliko provizije ako je ima?

Citiraj
Tako je, SMS dopuna je praktična upravo za takve situacije.
Znači odaberete ovaj način plaćanja na stranici Moj račun, unesete vaš broj telefona, treba da unesete SMS koji vam se prikaže sa tog broja i dopuna odmah leže.
Dodala sam prikaz opcije gde se nalazi i cenovnik http://cafe.limundo.com/thread-73-post-2...ml#pid2556

Citiraj
Bravo Bravo . Ja vec isprobala Telefoniranje

Citiraj
Svaka čast Bravo

Citiraj
Za "hitni slučaj" je odlično, a ovako Pošta zakon. Wink

Citiraj
Dobro je ako se treba hitno dopuniti zbog minusa, inace ovako ste preterali sa cenama.
Za 70 dinara dopune, uzimate 180 dinara kredita, da nije malo mnogo. Hmm

Citiraj
(04.12.2014, 14:22)zex_91 Piše: Dobro je ako se treba hitno dopuniti zbog minusa, inace ovako ste preterali sa cenama.

jeste mnogo za one koji imaju postu ili bar banku u blizini, meni je ovo Bravo , to je po sistemu da cemo i neki predmet platiti vise, samo da ne izadjemo iz kuce Wink

Citiraj
(04.12.2014, 14:22)zex_91 Piše: Dobro je ako se treba hitno dopuniti zbog minusa, inace ovako ste preterali sa cenama.

Limundo ovde ne uzima ni jedan dinar. Razlika ide na proviziju mob. operatera i SMS operatera.

Citiraj
Skupo jeste, ali iako ovo neću koristiti redovno ipak sam zahvalan što postoji opcija jer nekad je zaista neophodno brzo reagovati, a banke i pošte ne rade, a elektonski se proknjiži tek sutra.
Nego ne rekoste radi li to non stop? Pretpostavljam da radi i za pripejd i postpejd?

Citiraj
Tako je. Radi non stop i važi i za prepaid i postpaid.
Evo i blog posta koji je upravo pušten na tu temu:
http://blog.limundograd.com/2014/12/sms-...do-racuna/

Citiraj
(04.12.2014, 14:28)Ssvettlana Piše:

jeste mnogo za one koji imaju postu ili bar banku u blizini, meni je ovo  Bravo  , to je po sistemu da cemo i neki predmet platiti vise, samo da ne izadjemo iz kuce  Wink

Ova usluga jeste korisna,ali je naplata provizije veca nego u banci.Bas ste preterali!

Citiraj
(04.12.2014, 17:06)anadja2007 Piše: Ova usluga jeste korisna,ali je naplata provizije veca nego u banci.Bas ste preterali!

Limundo ovde ne uzima ni jedan dinar. Razlika ide na proviziju mob. operatera i SMS operatera.

Citiraj
Kolika je provizija na 1000din?
Folk is not dead!

Citiraj
(04.12.2014, 17:36)smuk88 Piše: Kolika je provizija na 1000din?

2500-2700 ako uplatite 14-15 puta opcijom od ''70 dinara na Limundo racunu=180din'' :rolf:

Citiraj
Skupo! Ali ok, zlu ne trebalo Wink

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)