• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koliko vam je vazno da budete/ostanete 100%
Mozda je i glupo pitanje, ali interesuje me koliko Vam je vazno da imate 100% pozitivnih? Cool

Ja evo 490+ pozitivnih, od toga 390+ jedinstvenih, i koliko god to mozda trivijalno zvucalo, uzasno mi je bitno da tako i ostane. Imao sam u toku svoje karijere na Limundu/Kupindu i 2 negativne (obe izbrisane od strane moderacije), nisam bio kriv ni za jednu, ali dok sam ih imao uzasno mi je to smetalo, jer se zaista trudim da budem kvalitetan, korektan, usluzan, poslovan, posten...

Pa eto interesuje me vase misljenje... Ja licno uvek gledam kad kupujem/saljem kupcima i njihove ocene i posebno negativne zbog cega su dobijene.

Pravila

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Meni je takodje mnogo, mnogo vazno. Prosto ne znam kako bih se pomirio sa negativnom.
Vi ste dobri, ja imam 519 pozitivnih, 389 jedinstvenih, i na tu sumu su mi bar 5-6 puta dodelili osvetnicke negativne, ako ne i vise koje je administracija naravno obrisala. Prosto kada vidim kako se zacrveni pocnem da rezim djavo

Citiraj
Lep izlog ElMago Smile
Itekako držim do svog profila, gradim ga od avgusta '09. godine. I ja sam jednom dobio negativnu, revanšističku, naravno odmah je obrisana jer sam bio u kontaktu sa adminima i predočio im o kakvom se članu radi, odnosno njegovoj nameri.
Radilo se o članu koji je jedva bio punoletan a već je pokušao sa prevarom Tuzan
ElMago, svaku ocenu dajem sa mnogo emocija i onako kako sam transakciju doživeo. Nijedna ocena nije po klišeu, uvek biram reči i ne ponavljam se. A ako se radi o dobroj transakciji, članu koji je uložio maksimum da mi predmet opiše (meni kao kupcu), uložio trud i brigu da predmet bezbedno stigne ... onda sam u stanju da napišem hvalospev i žao mi je što je dozvoljeno 'samo' 200 karaktera, napisao bih mu i više Smile
Eto, jedno mišljenje više na Tvoju zadatu temu Smile Pozdrav.

Citiraj
Lepo receno...

Citiraj
Mislim da je vecini ozbiljnih clanova veoma vazno da ostanu 100% pozitivni (ako nista barem zbog karme Krstitelj) a pogotovo onima koji zele da jos dugo trguju na LimundoGrad platformi.

ali moze da se desi neki neprevidjen slucaj (bolest kvar na racunaru i tome slicno pa sticajem okolnosti dobijem negativnu ocenu to bi me tesko pogodilo Cry ) jer znam da nlije lako bilo doci evo skoro do 1000 pozitivne ocene posteno zaradjene

plasim se jedino da ce neko nekom smicalicom namerno hteti da mi pokvari profil (jer negativna karma ne tripi pozitivnu Krstitelj djavo)

nema sanse ni za ogromnu kolicinu novca da nekog prevarim pa mu ne posaljem predmet ili da necu da prodam ili slicno jer zakon karme nalaze da vam se taj dug naplati 3x skuplje a za dobro delo dobijate 9x vise pozitivne karme zato se isplati biti 100% pozitivan Angel

i na kraju kad odemo Bogu na istinu kazemo pogledaj moj Limundo profilThumbs up

ziveli

Citiraj
(04.12.2014 22:55)LiMuBaj Piše: i na kraju kad odemo Bogu na istinu kazemo pogledaj moj Limundo profilThumbs up

ziveli

:rolf:  :rolf:  :rolf:  LOL
Još nisam pročitao ovako nešto  LOL  ziveli

Citiraj
(04.12.2014 22:57)gevara Piše:
(04.12.2014 22:55)LiMuBaj Piše: i na kraju kad odemo Bogu na istinu kazemo pogledaj moj Limundo profilThumbs up

ziveli

:rolf:  :rolf:  :rolf:  LOL
Još nisam pročitao ovako nešto  LOL  ziveli

Slatko sam se nasmejao LOL Dobar si LiMuBaj ... Klanjam se

Citiraj
Hvala Wink

toliko sam pun pozitivne karme da ljudi umiru :rolf:

evo i ja umirem od smeha LOL

ali stvarno tako mislim Smile

Citiraj
Bravo !!!!!!

Citiraj
Meni je bilo veoma vazno, ali mi se onda desilo nesto Cry u zivotu i u tom trenutku dobila sam 8 negativnih.. Kada sam se vratila na limundo nastavila sam korektno da saradjujem sa svima, kao i ranije Smile . Tako da nisam 100% , ali idem dalje..

Citiraj
(04.12.2014 23:25)Ssvettlana Piše: Meni je bilo veoma vazno, ali mi se onda desilo nesto Cry u zivotu i u tom trenutku dobila sam 8 negativnih.. Kada sam se vratila na limundo nastavila sam korektno da saradjujem sa svima, kao i ranije  Smile  . Tako da nisam 100% , ali idem dalje..

Pogledao sam limundo-profil .... 'držim fige' i samo napred Smile Pozdrav!

Citiraj
(04.12.2014 23:25)Ssvettlana Piše: Meni je bilo veoma vazno, ali mi se onda desilo nesto Cry u zivotu i u tom trenutku dobila sam 8 negativnih.. Kada sam se vratila na limundo nastavila sam korektno da saradjujem sa svima, kao i ranije  Smile  . Tako da nisam 100% , ali idem dalje..

samo napred ima razlicitih ljudi i zivotnih situacija neko kad padne tesko ustane a neko kad ustane bude jos jaci

nasa misija je (Limundo clanova) da sirimo pozitivne vrednosti (karmu) koja ce se prosiriti na citavo drustvo i kad se nakupi kriticna masa pozitivne karme svima ce nam biti bolje

zato sam i apelovao da se uz dogovor medju clanovima brisu i zastarele negativne ocene

Citiraj
(04.12.2014 23:33)LiMuBaj Piše:

samo napred ima razlicitih ljudi i zivotnih situacija neko kad padne tesko ustane a neko kad ustane bude jos jaci

nasa misija je (Limundo clanova) da sirimo pozitivne vrednosti (karmu) koja ce se prosiriti na citavo drustvo i kad se nakupi kriticna masa pozitivne karme svima ce nam biti bolje

zato sam i apelovao da se uz dogovor medju clanovima brisu i zastarele negativne ocene

Gotovo da sam 100% siguran da će do toga doći, samo strpljenja Ssvettlana Smile VELIKI POZDRAV !!!

Citiraj
@ LiMuBaj
Alal vera, samo pozitivno! Želim vam od srca što pre ovaj pehar kome težite ziveli

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)