• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 5 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upoznajmo Cafe tim
Srce 
Cilj igre je da kroz zabavu upoznamo clanove Cafe tima - nase admine. Administrator gevara nam je vec poznat, a ko je to propustio, neka predhodno pogleda http://cafe.limundo.com/thread-36.html, kako je teklo pogadjanje za njega, kao i to gde je on na slici , kako ne bi bio ponovo oznacen.
(za one koje mrzi da listaju temu, gevara je oznacen na slici - strelicom)
Nickove  Cafe tima,  koje mozete zadati, ukoliko pobedite - mozete videti na http://cafe.limundo.com/showteam.php

Pravila su:
- nakon necijeg pokusaja, sacekajte da neko od admina kaze da li je pogodak ili ne, pa tek onda pokusajte i sami,
- oznacite na slici  ili u komentaru recima nedvosmisleno opisete samo jednu osobu, za koju mislite da je resenje,
- pobednik je onaj koji pogodi zadatak - a to potvrdjuje neko od admina,
- pobednik dobije +2 na rejtingu od admina i postavlja sledeci zadatak,
- onaj ko postavi zadatak nema pravo pogadjanja u tom krugu,
- u krugu imate pravo na samo jedan pokusaj,
izmena pravila vazi od 12.12.2014 u 08:00
- u krugu: 1 Limundovac  - 1 pokusaj  - u toku 1 Cafe dana,
- dan u Cafeu, u ovoj igrici pocinje u 08:00 – naravno uz prvu kaficu   Kafica   Smile

Dakle ko je na slici Dudadunja

[Slika: icjln9.png]
dodato 30.12.2014 - a ovo je fotka sa nick-ovima (nakon kraja prvog dela igre)
[Slika: 2l9ib1t.jpg]
dodato 14,03,2015
Na ovom linku: http://www.limundograd.com/Tim - imate fotke sa realnim imenima/funkcijama u Limundo timu.
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
Sedi pored Gevare, sa njegove desne strane. Ima dugu kosu. I smesi se. Smile

A jel administratori ovo odobravaju? Smile

Citiraj
(07.12.2014, 01:30)Olja.Olja Piše: Sedi pored Gevare, sa njegove desne strane. Ima dugu kosu. I smesi se. Smile

A jel administratori ovo odobravaju? Smile

Samo radi potpune preciznosti definisite: da li mislite: sedi na podu ili naslonjena na sto - ili kazite sta nosi od garderobe - posto ima vise osoba ?

Naravno da je odobreno !

Citiraj
Sedi, prekrstila nogice.

Plava kosulja, farmerice. Nosi naocare.

Ima lepe zube.

Hmm

Citiraj
A ko bi dočekao odgovor jeste ili nije.
Kuku i lele - kakva balavurdija ocenjuje da l' je prigovor opravdan i da li je ocena valjana. Ja očekivao neke sede glave - veće mudraca u togama i mantijama, kad ono - omladina u cvetu mladosti.  Bravo  LOL
A DUDADUNJA je bez sumnje i ko drukčije kaže... (da ste stariji znali biste nastavak  LOL  )
Madam(oazel?) koja stoji, treće žensko čeljade s leve strane, bela košulja, farmerke. Ili nasmejana koja sedi u sredini, ima bordo čizme i belu košulju i farmerke (po mom mišljenju DudaDunja obavezno mora da ima belu košulju i farmerke - ne znam tačno zašto.) I ako sam pogodio da li bih mogao ove poene da stavim na aukciju na Limundo jer meni samo sakupljaju prašinu po kući - nekorišćeni - stanje kao na fotografijama, ne šaljem pouzećem članovima sa manje od 10 pozitivnih.  LOL

Citiraj
(07.12.2014, 02:22)serjoza Piše: A ko bi dočekao odgovor jeste ili nije.
Kuku i lele - kakva balavurdija ocenjuje da l' je prigovor opravdan i da li je ocena valjana. Ja očekivao neke sede glave - veće mudraca u togama i mantijama, kad ono - omladina u cvetu mladosti.  Bravo  LOL
A DUDADUNJA je bez sumnje i ko drukčije kaže... (da ste stariji znali biste nastavak  LOL  )
Madam(oazel?) koja stoji, treće žensko čeljade s leve strane, bela košulja, farmerke. Ili nasmejana koja sedi u sredini, ima bordo čizme i belu košulju i farmerke (po mom mišljenju DudaDunja obavezno mora da ima belu košulju i farmerke - ne znam tačno zašto.) I ako sam pogodio da li bih mogao ove poene da stavim na aukciju na Limundo jer meni samo sakupljaju prašinu po kući - nekorišćeni - stanje kao na fotografijama, ne šaljem pouzećem članovima sa manje od 10 pozitivnih.  LOL

- nakon necijeg pokusaja, sacekajte da neko od admina kaze da li je pogodak ili ne, pa tek onda pokusajte i sami Pravila

Citiraj
Olja.Olja niste pogodili Smile
Čini mi se da neko ovde još ne zna ni ko je Gevara LOL

Citiraj
(07.12.2014, 03:28)Ssvettlana Piše:
Madam(oazel?) koja stoji, treće žensko čeljade s leve strane, bela košulja, farmerke. Ili  nasmejana koja sedi u sredini, ima bordo čizme i belu košulju i farmerke (po mom mišljenju DudaDunja obavezno mora da ima belu košulju i farmerke - ne znam tačno zašto.) I ako sam pogodio da li bih mogao ove poene da stavim na aukciju na Limundo jer meni samo sakupljaju prašinu po kući - nekorišćeni - stanje kao na fotografijama, ne šaljem pouzećem članovima sa manje od 10 pozitivnih.  LOL

- nakon necijeg pokusaja, sacekajte da neko od admina kaze da li je pogodak ili ne, pa tek onda pokusajte i sami    Pravila

Bravo  Ssvettlana, hvala na podrsci, nigde ne zurimo, ne bi bilo interesantno da odmah oznacimo sve koji su na slici - neko bi svakako pogodio Ne ne !

Osim toga  u postu su opisane dve osobe, a pravilo je:
- oznacite a na slici ili u komentaru recima nedvosmisleno opisete samo jednu osobu, za koju mislite da je resenje

ali,  Bravo serjoza na nadahnutom komentaru, pohvale za Cafe tim su dozvoljene LOL

Citiraj

Vaše mišljenje se ispostavilo kao dobro. Smile Dudadunja zaista nosi belu košulju i farmerke.  Bravo
Pogodili ste iz drugog pokušaja, Dudadunja sedi u sredini i pored bele košulje i farmerki, nosi i bordo čizme.
Čestitam  Bravo  Bravo  Bravo

serjoza, sada je na vama da odredite novi zadatak  Hmm

NAPOMENA: Zamolio bih članove koji budu pogađali da precizno navedu samo jednu osobu, i da sačekaju odgovor admina pre novog pokušaja. Hvala. Smile

[Slika: 1gspkh.jpg]

Citiraj
Prvo, izvinjavam se članu sasacv68 – izbegavam da brljam po forumu i ne poštujem pravila (da sačekamo odgovor), ali bio je to nalet inspiracije.  Smile
Pogodio? Jeeeee! Ali mislim da bi bilo fer da dobijem samo jedan rejting jer sam ipak rekao dve osobe. I to ne pokušavajte kod kuće – ja sam „trenirani amater“.  :rolf:
Neka bude, neka bude... pa evo – gunner14.
Dakle KO JE NA SLICI gunner14?
A je l’ može sad rejting da se prebaci na Limundo?  :rolf:  Šaaala, šala.

Citiraj
(07.12.2014, 09:56)serjoza Piše: Prvo, izvinjavam se članu sasacv68 – izbegavam da brljam po forumu i ne poštujem pravila (da sačekamo odgovor), ali bio je to nalet inspiracije.  Smile
Pogodio? Jeeeee! Ali mislim da bi bilo fer da dobijem samo jedan rejting jer sam ipak rekao dve osobe. I to ne pokušavajte kod kuće – ja sam „trenirani amater“.  :rolf:
Neka bude, neka bude... pa evo – gunner14.
Dakle KO JE NA SLICI gunner14?
A je l’ može sad rejting da se prebaci na Limundo?  :rolf:  Šaaala, šala.

Oprosteno Bravo , eto imate i od mene +1 zbog korektnosti i naleta inspiracije.

Da pokusam ja, sada imam pravo da pogadjam, a serjoza nema  Hihi :

Da nije mozda muskarac sa bradom - skroz levo na slici ?

Citiraj
sasacv68 - niste pogodili.

Čekamo dalje Grickalice

Citiraj
gunner14 je:

.... zadnji red, stoji, u sivoj dukserici sa belim horizontalnim prugama.

Citiraj
(07.12.2014, 11:07)ljubisa.va Piše: gunner14 je:

.... zadnji red, stoji, u sivoj dukserici sa belim horizontalnim prugama.

Ljubiša, ni vi niste uspeli da pogodite ko sam ja na slici. Cool

Citiraj
(07.12.2014, 11:21)BitterLemon Piše: Један од ове двојице у доњем десном углу(седе), ајде нек буде овај у зеленом дуксу.

Neće biti Ne ne Smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)