• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 4.75 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predlozi i ideje za Limundo Cafe
Cafe 
Ovde pišemo šta sve može ili treba da se menja na samom Cafe-u. Smile

Citiraj
Lepo ste ovo uradili Smile

Citiraj
Nek je sa srecom novi Cafe !!!

Pa ovako, kod mene na limundo profilu stoji: Komentara u Cafe-u 392, a ovde Ukupno komentara: 1 (1 komentara dnevno...)
Eto, cisto da se zna da niste bas o svemu mislili !?

U svakom slucaju hvala na ponovnom otvaranju [Slika: 15d6lax.jpg] Cafea

Citiraj
Pozdrav za admina kafane "gevara".
Pozdrav i za Evzdu i ceo "sindikat" koji se skupljao u ovom zadimljenom cosku.

Pitanje za admina: zasto je moj UGLED=0

Citiraj
(18.11.2014, 14:54)ljubisa.va Piše: Lepo ste ovo uradili Smile

Hvala na lepim rečima! Znače nam jer smo se baš potrudili da imamo Limundo Cafe koji će biti lep, brz, sa puno korisnih opcija. Smile

(18.11.2014, 20:15)sasacv68 Piše: Nek je sa srecom novi Cafe !!!

Pa ovako, kod mene na limundo profilu stoji: Komentara u Cafe-u 392, a ovde Ukupno komentara: 1 (1 komentara dnevno...)
Eto, cisto da se zna da niste bas o svemu mislili !?

U svakom slucaju hvala na ponovnom otvaranju [Slika: 15d6lax.jpg] Cafea

Neka nam je sa srećom svima! Smile
Ne mogu da nađem na vašem profilu da stoji 392 komentara, jel možete da postavite print screen. Ja kada odem na vaš profil piše da imate 2 komentara do sada.

(18.11.2014, 20:41)goran2485 Piše: Pozdrav za admina kafane "gevara".
Pozdrav i za Evzdu i ceo "sindikat" koji se skupljao u ovom zadimljenom cosku.

Pitanje za admina: zasto je moj UGLED=0

Pozdrav i za vas! Smile Nadam se da ćemo se lepo i dugo ovde družiti. Definitivno je nedostajalo ovakvo mesto. Ugled je svima 0 na početku. Kada vas neko od korisnika Limundo Cafe-a pohvali, on može da vam poveća taj ugled. Evo ja ću sada da vam povećam taj ugled. Smile
Ideja je da Limundovci jedni drugima, kada misle, povećaju ugled. Npr. ja ne znam kako se postavlja aukcija ili nešto slično i neko mi objasni, ja bi trebalo da mu povećam ugled.

Citiraj
(18.11.2014, 20:41)goran2485 Piše: Pozdrav i za Evzdu i ceo "sindikat" koji se skupljao u ovom zadimljenom cosku.

Ovo je bilo kratko, ali je sve rečeno WinkKlanjam se

Citiraj
[quote='
Ne mogu da nađem na vašem profilu da stoji 392 komentara, jel možete da postavite print screen. Ja kada odem na vaš profil piše da imate 2 komentara do sada.[/quote]

Ja sam bio precizan...na limundo profilu mi stoji komentara u cafe-u 392:
[Slika: 2an7lh.jpg]

Mislim da zasluzujem Like za preciznost!☺

Eto dok ovo uploadovah, pade mi na pamet i novi predlog: mislim da bi mogli da olaksate postavljanje slika  - brzim uploadom - ˝ugosti sliku˝, kao sto imaju neki forumi, gde bi odavde link direktno vodio na neki sajt za upload (neki sajt koji vi izaberete).

Citiraj
Jel može link do te strane?
Svaka čast za preciznost, moj propust.

Što se tiče upload-a, slažem se, moraćemo da nađemo neko rešenje - obećavam.

Citiraj
Hm...pa link je moje korisnicko ime...ali vi to ne mozete videti sa vaseg naloga. -zato sam i dao printscreen.
PS ne znam kako administratori vide profil korisnika na limundu ?

Mozda niste u toku, ali LT je odavno onemogucio da ostali clanovi mogu videti licne podatke drugog clana, koji se odnose na: Prodavao xx, Kupio xx, Licitirao xx, Komentara u Cafe-u xx - po mom misljenju, samo da se ne bi videla brojna ˝muljanja˝ - a pri tome pre svega mislim na one koji mnogo licitiraju, a ne kupuju, ili ti skraceno visestruke naloge!
Mogu se videti samo ocene drugog clana.
Ali verujte mi na rec stoji mi 392 komentara - sto se naravno odnosi na stari Cafe.
PS2 cini mi se da cu brzo dogurati to tog broja i u novom Bravo

Citiraj
Da, sada sam video u čemu je caka. Datu info na vašem profilu vidite samo vi. Ne vidi je niko od drugih korisnika i odnosi sa na stari Limundo Cafe. Slažem se da zbunjuje tako da ćemo videti da je uklonimo. Hvala! Smile

Citiraj
(18.11.2014, 23:20)sasacv68 Piše: PS2 cini mi se da cu brzo dogurati to tog broja i u novom  Bravo

Samo napred! ziveli

Citiraj
Dobili ste +1 jer ste prijavili bag! Smile Pošteno.

Citiraj
extra i sa srecom. ima tu sta je pisano nista nemam dodti

Citiraj
Hvala camper987 i dobro došli na Limundo Cafe! Smile

Citiraj
Ja ne znam da li je do mojih "ociju", ali potpis u porukama kao da je deo poruke... Shvatam da je ceo Limundo minimalisticki, ali mozda da stavite neku deblju crtu, ram... oko potpisa ili poruke/posta.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)