• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 3 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koje knjige čitaju Limundovci?
Ja trenutno čitam DNEVNIK MARTE KOEN od Basare, koji sam skoro uzeo na Limundu:

http://www.limundo.com/kupovina/DNEVNIK-...a/30628259
Folk is not dead!

Citiraj
Citam svasta i non-stop

uzadnje vreme mi je top trilogija "Soj" od Giljermo del Toro i Cak Hogana ( pa mi zao da prodam ) (ima i serija the strain)

a omiljeni pisac definitivno DEN SIMONS

Citiraj
(10.12.2014, 22:34)LiMuBaj Piše: u zadnje vreme mi je top trilogija "Soj" od Giljermo del Toro i Cak Hogana ( pa mi zao da prodam ) (ima i serija the strain)
Uuu, The Strain sam progutala letos, baš dobar horor. Pogledaj strip u izdanju Dark Horse Comics, trenutno izdaju epizode pravljene po "Night Eternal", a prve dve knjige su već pokrivene. Serija mi je onako malo suviše B-produkcija, posebno posle čitanja knjige.

Citiraj
Ja trenutno SREĆAN JE KO UME DA VOLI Herman Hese, kupljenu na Limundu Wink
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
Trenutno "Art of Asking" Amande Palmer (ko je slušao Dresden Dolls i voli Neil Gaimana, zna i ko je Amanda Palmer ) kupljenu za Kindle na Amazonu, a kada se pojavi papirnata na Limundu, kupujem je odmah Wink

Inače, omiljeni pisac Julian Barnes.

Citiraj
Trenutno najvise citam Zakon o parnicnom postupku Smile , ali tokom leta gutam knjige, omiljeni pisac Steven King, preporucujem serijal o Gunslingeru ima 7 knjiga...

Citiraj
citam "Ceski porculan 1792-1982 iz zbirke Muzeja primenjene umetnosti,Prag Cehoslovacka
AKO ZELIS DA SE OSETIS BOGATOM\IM,PREBROJ ONE STVARI KOJE IMAS,A KOJE SE NOVCEM NE MOGU KUPITI.

Citiraj
Trenutno citam knjigu o Mihajlu Pupinu (nije zbog novog mosta majke mi) Wink

Citiraj
Od Milutina Milankovica - Kroz carstvo nauka

Po preporuci mog oca. Poljubac

Predivna knjiga !

Citiraj
To bih mogla posle ove, hvala na preporuci!

Citiraj
@Dudadunja,

drago mi je ! Smile

Veoma zanimljiv ugao gledanja/pisanja na naucna otkrica i same naucnike. Nesto sasvim drugacije. Smile

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
(19.12.2014, 01:19)BitterLemon Piše: Ко воли аутобиографске књиге препоручујем Лаушевића, добио сам обе за рођендан(један за другим) и једва сам се наканио да прочитам јер нисам имао велика очекивања, прочитао сам их само из поштовања према особи која ми је поклонила, али позитивно сам изненађен и жао ми је што их нисам раније прочитао.

Izuzetne knjige, odlično piše!

Citiraj
Citat:Ко воли аутобиографске књиге препоручујем Лаушевића, добио сам обе за рођендан(један за другим) и једва сам се наканио да прочитам јер нисам имао велика очекивања, прочитао сам их само из поштовања према особи која ми је поклонила, али позитивно сам изненађен и жао ми је што их нисам раније прочитао.

Već dve godine mi stoji ta knjiga u kući koju je dobio na poklon neko o mojih ukućana, a nikako da stignem da je pročitam.
Folk is not dead!

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)