• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukrasavanje ocena
Kakav stav imate prema ukrasavanju ocena, to jest o cveticima, srcima, zvezdicama u komentaru pozitivne ocene?

Citiraj
✽˚°•.•✽ღ.•. Divna saradnja .•.ღ✽•.•˚✽

ja obozavam cvetice Bravo
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
Ok mi je to ko ima zivaca, ja to ne radim. Mislim da je bolje da napisem koju lepu rec vise, nego cvetice.

Citiraj
Super je ako sam napravis. Ako iskopiras nije nista bolje od onih otuznih sms-ova za bozice i usrkrse.

Citiraj
(19.12.2014, 17:44)xzy Piše: Super je ako sam napravis. Ako iskopiras nije nista bolje od onih otuznih sms-ova za bozice i usrkrse.

Boze kako se jezim od tih SMS-ova Facepalm

Citiraj
Nemam ništa protiv "ukrašavanja" ocena. Najvažnija je pisana reč a na kraju cvet, pogotovu ako je osoba ženskog pola, umem, ne retko, da dam.

Citiraj
(17.12.2014, 00:02)Ssvettlana Piše: ✽˚°•.•✽ღ.•. Divna saradnja .•.ღ✽•.•˚✽

ja obozavam cvetice   Bravo

✿ܓ✿ܓ✿ܓ ........ evo jedan lep cvet a sa copy-paste možeš da ga premeštaš, da kombinuješ sa tekstom, stvar mašte

Citiraj
Ranije sam dosta koristio te ukrasene ocene (komentare), i sada imam arhivu takvih ocena, ali ih priznajem koristim bas izuzetno - kad se setim. I tada sam samo dodatno ukrasavao komentare, kako bi mozda lepse izgledali, jer smatram da sam ukras ne govori mnogo, ako ne postoji i neki prateci tekst.
Ipak, sada vise koristim opisne komentare, tipa: Odlicna saradnja, moje preporuke. Predmet u potpunosti odgovara opisu, isporuka u roku i po dogovoru - koji mislim, vise govore i isticu ono bitno, vezano za kupoprodaju na ovom sajtu.

Evo da podelim jedan, mojih ruku delo, specijalno pravljen za clan kome sam imao cast da  dodelim 1000-tu ocenu:
1 ☻ ☻ ☻
► isporuka ✈
►komunikacija ♬♪♫♩♬
►Predmet ⓞⓓⓛⓘⓒⓐⓝ 5+
►Moja preporuka za prodavca. 10+
Čestitke i za pehar, za prikupljenih ❶❉❉❉ ocena
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
Ocene sa mehanizacijom Smile

░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████]
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤..

──────▄▌▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
───▄▄██▌█ ░░░░░░ odlicna saradnja ♥♥♥♥♥
▄▄▄▌▐██▌█ ░░░░░░ od srca ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
███████▌█ ░░░░░░ preporuka ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
...▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀

Citiraj
a sta je taj tenk gore?

Citiraj
(20.12.2014, 21:05)ljubisa.va Piše: a sta je taj tenk gore?

Okačio sam ga da pokažem kakve sve ocene članovi daju. Smatram ga jednim od kurioziteta. Naravno, tu su išli tekstovi u fazonu:"Kupcu, jakom kao ovaj tenk ...... itd.), možda ćeš se setiti o kom se članu radi Smile LOL

Citiraj
(20.12.2014, 21:16)pezzys Piše:

Okačio sam ga da pokažem kakve sve ocene članovi daju. Smatram ga jednim od kurioziteta. Naravno, tu su išli tekstovi u fazonu:"Kupcu, jakom kao ovaj tenk ...... itd.), možda ćeš se setiti o kom se članu radi  Smile  LOL

Ja mislio da je tenk za negativnu ocenu! LOL
"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Citiraj
(20.12.2014, 21:18)Guti1 Piše:
(20.12.2014, 21:16)pezzys Piše:

Okačio sam ga da pokažem kakve sve ocene članovi daju. Smatram ga jednim od kurioziteta. Naravno, tu su išli tekstovi u fazonu:"Kupcu, jakom kao ovaj tenk ...... itd.), možda ćeš se setiti o kom se članu radi  Smile  LOL

Ja mislio da je tenk za negativnu ocenu!  LOL

Ha,ha ..... ne, za pozitivnu je dat, u nekoliko transakcija. Kopirao sam ga iz datih ocena .... i ja imam jedan folder sa mnogo ocena (terkova), ali to više zbog "šarenila". Ocene dajem tekstualno, na osnovu inspiracije koju dobijem u kontaktu sa članom i nikada mi nije teško da svaka ocena bude novim tekstom napisana. Na kraju, ponekad, dodam po neki ukras Thumbs up

Citiraj
(20.12.2014, 19:11)sasacv68 Piše: Ranije sam dosta koristio te ukrasene ocene (komentare), i sada imam arhivu takvih ocena, ali ih priznajem koristim bas izuzetno - kad se setim. I tada sam samo dodatno ukrasavao komentare, kako bi mozda lepse izgledali, jer smatram da sam ukras ne govori mnogo, ako ne postoji i neki prateci tekst.
Ipak, sada vise koristim opisne komentare, tipa: Odlicna saradnja, moje preporuke. Predmet u potpunosti odgovara opisu, isporuka u roku i po dogovoru - koji mislim, vise govore i isticu ono bitno, vezano za kupoprodaju na ovom sajtu.

Evo da podelim jedan, mojih ruku delo, specijalno pravljen za clan kome sam imao cast da  dodelim 1000-tu ocenu:
1 ☻ ☻ ☻
► isporuka ✈
►komunikacija ♬♪♫♩♬
►Predmet ⓞⓓⓛⓘⓒⓐⓝ 5+
►Moja preporuka za prodavca. 10+
Čestitke i za pehar, za prikupljenih ❶❉❉❉ ocena

Stvarno svaka cast... Thumbs up Bravo

Citiraj
Ne koristim ukrase za pisanje ocena, izgledaju mi neozbiljno.

Mada posle citanja ove teme dolazim u iskusenje da pocnem da ukrasavam tekstove. Tenk mi deluje kao idealno resenje.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)