• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Glasanje: Koji filter vam je potreban za pregled aukcija? (možete odabrati više opcija)
blokiraj pravna lica
14.52%
9 14.52%
blokiraj određene članove
33.87%
21 33.87%
blokiraj kategorije po izboru
29.03%
18 29.03%
blokiraj potkategorije po izboru
22.58%
14 22.58%
Ukupno 62 glasova 100%
* Vi ste glasali za ovo. [Prikaz rezultata]

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koji filter vam je potreban za pregled aukcija
Uzvičnik 
Pozdrav
Ukratko
ko je za to da se postavi Filtar za pravna lica  da se njihove aukcije ne prate u opcijama Podešavanja i Ne prikazuj aukcije iz kategorija
Razlog
Predmeti ovih prodavaca su skuplji i od kineskih radnji a istog kvaliteta
samo onemogućavaju lakši pregled svojim proizvodima u nedogled istih prozvoda x 3 aukcije i to sa vremeno trajanja u svim vremenskim periodima
Ovo je protiv ideje Kupinda jer oni imaju čak i reklamu kakoje to za njih isplativo i korisno jer im nude 440.000 članova koji moraju to da trpe bez njihove saglasnosti a i ja nemam ništa protiv toga samo mi omogućite daih blokiram.
Naj realnije je da admini postave ovu temu na glasanje  i da vidimo reakcije članstva

Citiraj
Nisu samo pravna lica ima i fizickih sa tom temom .
Dodatni problem sto neke predmete mozes postaviti u vise kategorija i da nepogresis . Ovaj deo bi se izbego kad bibilo moguce jednu aukciju staviti u dve tri kategorije . Ali nemoze jer bi opet to nas narod zloupotrebio .
Nevidim svrhu blokade nekog clana , kao i pravnu osnovu da neko dozvoli blokadu recimo mojih aukcija koje sam platio da idu . Postavljene aukcije su placene da bi ih ljudi videli .

Citiraj
(18.12.2014 22:30)malimirko Piše: Nisu samo pravna lica ima i fizickih sa tom temom .
Dodatni problem sto neke predmete mozes postaviti u vise kategorija i da nepogresis . Ovaj deo bi se izbego kad bibilo moguce jednu aukciju staviti u dve tri kategorije . Ali nemoze jer bi opet to nas narod zloupotrebio . Nevidim svrhu blokade nekog clana , kao i pravnu osnovu da neko dozvoli blokadu recimo mojih aukcija koje sam platio da idu . Postavljene aukcije su placene da bi ih ljudi videli .

Sa prvim se slažem ima i fizička lica koja zloupotrebljavaju sistem
Sa drugim se ne slažem i komentar j e u skladu problema koji treba da se eleminiše na limundu a ne da se još više omogući zloupotreba u zagušenje aukcija
Ašto se tiče blokade već sada postoji ta mogućnost da se blokiraju čak cele kategorije numizmatika / filatelija itd što je potpuno ok
i samo JA želim d ami se omogući da mogu još da blokiram šta me neinteresuje radi lakše preglednosti lično mog profila
Tako bi svako napravio Limundo po sopstvenoj želji Kafica2 i n amiru i brzo uz kaficu prelistao šta ima novo na Limundu

Citiraj
Predlog da postoji opcija u filteru za fizička/pravna lica je validan.
Razlog uvođenja, pa recimo zbog specifičnih potreba i preferencija kupaca pri pretraživanju.
Razlog da su sva pravna lica zla i pokvarena niti treba niti može da se kaže.
Ako im je već dopušteno da se učlane kao takva, šta i po koliko prodaju sankcionišu zakon, pravilnik i tržište.

Citiraj
Bilo kakva blokada direktno krsi prava prodavca koji je platio da mu se predmet vidi negde . Bilo kakva diskriminacija prodavaca je zabranjena zakonima u republici srbiji .
Sankcionisanje pertli u delu obuca je dozvoljen limundo timu .U ovom delu su u pravu i oni i prodavac . Nije po pravilniku jer pertle nisu obuca , a sa druge strane to ucite u skoli za trgovca i normalno je da ja kao trgovac znam gde treba da budu .

Citiraj
(19.12.2014 19:33)malimirko Piše: Bilo kakva blokada direktno krsi prava prodavca koji je platio da mu se predmet vidi negde . Bilo kakva diskriminacija prodavaca je zabranjena zakonima u republici srbiji .
Sankcionisanje pertli u delu obuca je dozvoljen limundo timu .U ovom delu su u pravu i oni i prodavac . Nije po pravilniku jer pertle nisu obuca , a sa druge strane to ucite u skoli za trgovca i normalno je da ja kao trgovac znam gde treba da budu .

Izgleda da si se ti pronašao u ovom kao oštećen kao što rekoh o5 ću ponoviti ovo nije diskrimancija več prosto hoću da uredim limundo kako meni odgovara a tu ne spadaju pravna lica koja prodaju proizvode skuplje ngo u radnji + poštarina. Ja nemam ništa protiv njih ali ih ne želim pregledavati i mnogo mi smetaju. 3-4-5-1-10 semenki po 10 dinara neka zajebavaju sami sebe nemoj mene .
Definitivno sam na odmoru posle nove godine i iobećavam 1000 aukcija u svim kategorijama prodavaću 1-3-5 novih i polovnih kesa u svim kategorijama i sve po pravilima limunda .Naravno po zakonu i prostoj logici one mogu da idu u svim kategorijama kao lepo upakovati predmet koji ste prodali.
Nemojmo filozofirati o poznatom problemima

Citiraj
(19.12.2014 20:01)tutuko Piše:
(19.12.2014 19:33)malimirko Piše: Bilo kakva blokada direktno krsi prava prodavca koji je platio da mu se predmet vidi negde . Bilo kakva diskriminacija prodavaca je zabranjena zakonima u republici srbiji .

Izgleda da si se ti pronašao u ovom kao oštećen kao što rekoh o5 ću ponoviti ovo nije diskrimancija več prosto hoću da uredim limundo kako meni odgovara a tu ne spadaju pravna lica koja prodaju proizvode skuplje ngo u radnji + poštarina. Ja nemam ništa protiv njih ali ih ne želim pregledavati i mnogo mi smetaju. 3-4-5-1-10 semenki po 10 dinara neka zajebavaju sami sebe nemoj mene .
Definitivno sam na odmoru posle nove godine i iobećavam 1000 aukcija u svim kategorijama  prodavaću 1-3-5 novih i polovnih kesa u svim kategorijama  i sve po pravilima limunda .Naravno po zakonu i prostoj logici one mogu da idu u svim kategorijama kao lepo upakovati predmet koji ste prodali.
Nemojmo filozofirati o poznatom problemima

Nisam uvredjen niti me dotice tema mnogo jer sam fizicko lice , zivim u zemlji gde mali broj populace i zna sta je fizicko lice , preduzetnik a sta pravno lice .
Nemoze podela pravno fizicko lice , jer nisi definisao gde ces da stavis preduzetnike . Preduzetnik svaki je fizicko lice nije pravno .
Nemoze limundo da naplacuje proviziju nekome i da posle toga pravi ogranicenje za njegove postavke time sto ce dozvoliti da ga iskljuce iz pretrage .
Ima dosta fizickih lica koja imaju cene vece nego u radnji kod pravnih lica . Ima dosta fiziklih lica koja kupuju robu po raznim marketima na snizenju i prodaju skuplje nego sto su platila . Kako njih da iskljucim . Dali vi ste mozda neko fizicko lice koje prodaje robu skuplje nego kod pravnih lica pa to zelite da sakrijete .
Predmet mozes da postavis u koju hoces kategoriju a da nekrsis pravilnik . Platis za pocetak licitacije i televizor postavis u kategoriju ribolovackog materijala . Napises samo da sa njim ide u kompletu ide i akumulator i invertor i da mu je namena za ubijanje vremena dok riba nezagrize (dodas u zagradi nije za kucnu upotrebu namenjen samo za pecanje). Moze zar ne .
Nemojte vi da mislite da imam nesto protiv vas , sve ovo pricam da bi razumeli gde je problem i zasto nije uradio limundo ranije . Nemoj ni da mislite da njih nesto branim u timu ili da im se ulizujem . Pre neki dan sam ih napao i ujutru cu zato sto nerade po svom pravilniku i zato sto pojedim prodavcima dozvoljavaju zabranjeno .Obradovao me cafe sa pocetkom rada , konacno mozemo da iznosimo sta bismo zeleli a limundo da i dalje radi po svom .

Citiraj
@tutuko, možda je najbolje da dodate anketu, pa da može da se glasa.

Citiraj
(20.12.2014 09:37)Melodi Piše: @tutuko, možda je najbolje da dodate anketu, pa da može da se glasa.

Nevidoh da postoji takva opcija na Cafe-u ? - (Dodaj anketu, Dodaj glasanje ...)
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
(20.12.2014 09:37)Melodi Piše: @tutuko, možda je najbolje da dodate anketu, pa da može da se glasa.

Rado samo mi recite kako

Citiraj
U prvom postu na ovoj temi kliknite na Izmeni > Puna izmena, i onda ćete na dnu te strane videti mogućnost da se doda glasanje.

Citiraj
(20.12.2014 13:53)Melodi Piše: U prvom postu na ovoj temi kliknite na Izmeni > Puna izmena, i onda ćete na dnu te strane videti mogućnost da se doda glasanje.

nemere dobije se ova poruka Izmenu poruka je limitirana na 15 minuta od unosa.
Tako da je sada kasno
ali jedino da se otvori nova tema

Citiraj
(20.12.2014 16:26)tutuko Piše:
(20.12.2014 13:53)Melodi Piše: U prvom postu na ovoj temi kliknite na Izmeni > Puna izmena, i onda ćete na dnu te strane videti mogućnost da se doda glasanje.

nemere dobije se ova poruka Izmenu poruka je limitirana na 15 minuta od unosa.
Tako da je sada kasno
ali jedino da se otvori nova tema

Nema potrebe da se otvara nova tema, administratori mogu da dodaju anketu i nakon toga.
Formulisi pitanje i odgovore, pa zamoli Melodi da je postavi. Wink

Citiraj
Slobodno mi pošaljite, može i porukom, pa da dodamo anketu. Smile

Citiraj
Dodata je anketa, dajte svoj glas. Smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)