• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kol'ki vam je... prosek ocena po danu
Nasmejan 
Priznajem – moji motivi za pokretanje ove teme su sebični – u nastavku će biti jasnije zašto. Ali u moju odbranu – kako se drugačije uslovno rečeno "suprotstaviti" BitterLemonu i ostalim "starim kukama" koji znaju čuvenog Evdžu za kog mi "sa jeftinijim ulaznicama" koji smo došli mnogo kasnije ne znamo iz prve ruke, pamte izvesnu kafanu nepomenu - da sad ne zakuvavamo i imaju što ovakav, što onakav staž na THE "Starom Kafeu".
Uz svo uvažavanje i poštovanje "starih kuka", a sa ovim iskustvom na Limundu žalim što se mnogo ranije nisam pridružio "ekipi", ali...
...datumi su datumi i tu nema spora, ali madam statistika nam nudi i neke svoje druge čari kao na primer BROJ JEDINSTVENIH POZITIVNIH OCENA PO DANU STAŽA. Pa da se odmerimo ako ste raspoloženi.
Ovde je link za jednostavno izračunavanje broja proteklih dana od datuma do datuma
http://www.timeanddate.com/date/duration.html
U prvo polje ukucajte datum registrovanja na Limundu, a u drugom selektujete "Today" i dobićete broj dana koliko ste dugo registrovani na Limundu. Podelite broj JEDINSTVENIH POZITIVNIH ocena sa brojem dana, zaokružite na 2 decimale i eto rezultata!
Moj je, da prostite, 419/422 - 0,99 i kusur.
A vaš? Big smile

Citiraj
kod mene 0,81
Kupujem ozbiljne i samo jake kolekcije filatelije podrucje bivse Jugoslavije, cena nebitna

Citiraj
(26.12.2014, 02:46)deqi Piše: kod mene 0,81

Ne, kod tebe je 448 /2435, dakle  0,18 jer računaju se samo JEDINSTVENE POZITIVNE ocene.  Smile

Slobodno neka neko otvori temu sa UKUPNIM brojem ocena po danu.

Citiraj
Meni je pokazalo 0,43.
Folk is not dead!

Citiraj
Mislis da se vadis na prosecnu ocenu, tesko ce to da ti ide jer sto budes stariji ocena ce da opada Big smile

Sitno brojim.. ko u vojsci Smile))
Kupujem ozbiljne i samo jake kolekcije filatelije podrucje bivse Jugoslavije, cena nebitna

Citiraj
Citat:THE "Starom Kafeu".

Mene je na starom kafeu nerviralo samo što se moralo čekati da admini odobre komentar. Ostalo je bilo OK, najviše sam se družio sa ljudima kojima se i sad družim Olja.Olja i Ssvettlana. Wink
Folk is not dead!

Citiraj
(26.12.2014, 03:01)smuk88 Piše: Meni je pokazalo  0,43.

Wink

Citiraj
(26.12.2014, 03:04)smuk88 Piše:

Mene je na starom kafeu nerviralo samo što se moralo čekati da admini odobre komentar. Ostalo je bilo OK, najviše sam se družio sa ljudima kojima se i sad družim Olja.Olja i Ssvettlana.  Wink

Pre tog odobravanja nije bilo nikakvo odobravanja nego je komentar isao odmah, to je bilo uvedeno kasnije.

Citiraj
ja celih 0.09 Wink

(26.12.2014, 03:04)smuk88 Piše:

Mene je na starom kafeu nerviralo samo što se moralo čekati da admini odobre komentar. Ostalo je bilo OK, najviše sam se družio sa ljudima kojima se i sad družim Olja.Olja i Ssvettlana.  Wink

drustvo malo, ali odabrano Wink

@serjoza, ima nas koji nismo nostalgicni, lepo nam je u ovom kafeu i sa ovim ljudima Smile , ali kave veze imaju ocene sa kafanom? Hmm
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
0.76, i ja se vrlo dobroo sećam stare kafane, gde su padale teške reči, što na račun Limunda, što na račun nekih članova i komentari bili blokirani... Smile
Put večno ide, nikada ne prestaje...

Citiraj
Nije lose 0.91  Smile

Skor bi bio i veci da tu ne fali najmanje 200 pozitivnih ocena koje nisam dobio.

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
a mozemo i otvoriti gasanje stari kafe protiv novog kafea, pa da vidimo Wink
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
Ja sam posle ovog "Kol'ki vam je" očekivao svašta. :rolf:
"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Citiraj
0.28

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)