• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet-tržimo najbolji paket
Skoro svi smo vezani nekim ugovorima sa internet provajderima, razni paketi, razne mogućnosti, pokloni i šarene laže. Koliko ste zadovoljni svojim paketom i kako se pokazao?
Vrlo ćesto zbog tableta ili lap topa uzimamo pakete zbog kojih se posle kajemo dve godine. Moje prvo izkustvo je bilo sa Telenorom...Kad ne znaš za bolje, dobro je bilo šta, radilo je to nekako a i bila je manja gužva na nebu...muka je bila  što su računi ako bi se prešao ugovoreni limit u GB bili katastrofalni.
Po prelasku u VIP preporodio sam se, ne ograničeni internet ( do 15GB u punoj brzini a posle sa smanjenim protokom) daunload od4-8mps i sve u redu do pre nešto više od godinu dana.
Ukinuli su ne ograničen internet pa te isključe bez opomene i moraš da dokupiš, vrlo često ispadanje iz mreže, velike oscilacije brzine u toku dana...itd

Ugovor mi za par meseci ističe pa me interesuju druga izkustva...na sadašnjeg provajdera se ne vraćam.
[Slika: int.jpg]

Citiraj
mala ispravka za naslov:
TRAZIMO

Citiraj
Nasmejan 
Ne valja mi internet...guta slova... Smile

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Da, da Bitter, to me podseti na ono: ako budeš dobar vodiću te pred poslastičarnicu da gledaš kako druga deca jedu kolače...

Ajde malo konkretnije: Ograničen-neograničen, apload-daunload, mesečni troškovi...provajder...

Daj nešto korisno.

Citiraj

Citiraj
Nije mi baš najjasnije, ali pretpostavljam (po komentarima) da se misli na MOBILNI internet?
Ako je tako onda je MTS najpovoljniji kako god da okreneš jer ima jedna stvar koju oni praktikuju godinama, a malo se promoviše, a to je 50 % niža cena ako se ugovorno obavežeš na godinu ili dve. Naravno - bez uzimanja uređaja (tablet ili laptop). Evo cenovnika:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/mobi...-novo.html
Ja koristim pripejd data SIM pošto mi ne treba mnogo protoka i sasvim sam zadovoljan protokom.

Citiraj
Ne mislim konkretno na mobilni internet, on je bio aktuelan dok nije bilo toliko pametnih telefona i tableta...sve jedno mi je koji je internet u pitanju ali hoću da gledam filmove bez seckanja i da ne čekam celu večnost da skinem neki spot.
I VIP ima max brzinu do 21 ali u stvarnom svetu je od 3-5 i ako mi je signal od 4-5 (max je 5)...postavljanje slika veće rezolucije je umetnost....

Drugi provajderi...svejedno da li su mobilni ili fiksni..predlozi?   saveti?   iskustva...?

Citiraj

Citiraj
Kablovski
SBB
silver duo paket
25/2Mb/s mada realno

21-23/1,5-1,8Mb/s
Net u 90% vremana radi savršeno.
Moje mišljenje najorganizovaniji i najbolji barem za Bg.
Nisu najjeftiniji koliko sam čuo ali o tome nek se jave korisnici drugih provajderaSmile

Citiraj
Da, silver duo je dobar paket..za 2700 dinara velika brzina, neograničeni internet i TV programi. Uz WiFi može da se koristi i u kući i oko kuće i da ga koristi više korisnika..

Gold duo za 3000 ima dosta više TV i radio programa.
Korisno je i što i jedan i drugi paket mogu da koriste više korisnika i da dele troškove.

Targo telekom je isto dobar na papiru ali mislim da je ogranićen na određena područja.
Izgleda da je mobilni internet samo za one koji nemaju mogućnost kablovskog interneta

Citiraj

Citiraj
Na poslu koristim Orion, 2025 din mesecno, brzina cini mi se 20mb... RADI PERFEKTNO... Podrska perfektna, otprilike jednom u dve godine moram da menjam ruter i to je to.

Kuci imam SBB paket TV, internet, wirelles, bla bla... 2600 din mesecno. Blagi uzas sa internetom. Svakih 30 minute ima blokadu od 2-3 minuta... Uzas!!!

Citiraj
Izgleda da mnogo zavisi od područja...u Zemunu baš nisu najsrećniji sa Orionom a evo sad vidim da i SBB može da bude loš.

Citiraj
Kablovski internet
SBB
Trio gold paket (telefonija, internet, kablovska televizija)
40Mb download / 2,5 Mb upload

-Internetom sam prezadovoljan.
-Da ne ureknem, do sada su brzina i ping konstantni, nema varijacija kao što je bio slučaj pre par godina.
-Za osnovne potrepštine i više nego dovoljna brzina.

Mesečna pretplata za ovaj paket je 3.380 dinara.
http://www.sbb.rs/Paketi/5380/DIGITALNI+...BTEL.shtml

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)