• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izmene u kategorijama na Kupindu
Ovde možete pisati o promenama koje biste voleli da vidite u Kupindo kategorijama.

Ukoliko neko od poznavaoca računara nije video, plan nam je da u narednom periodu
sređujemo kategoriju Računari i oprema. Zbog toga smo otvorili tabelu sa predlozima
u kojoj možete ostaviti vaše komentare (kliknite ovde)

Značilo bi nam vaše mišljenje!  ziveli

Citiraj
Mnogo malo komentara ili zainteresovanosti...
Inace, trebali ste to ranije uraditi, kada I sajt, ali, ako nije bilo moguce sta raditi, puna podrska I da sto pre proradi Bravo
Ja sam nesto malo tipkao I ucestvovao u idejama, ali sam izgleda usamljen.
Ne znam kada imate u planu tabelu sprovesti u delo?

Citiraj
Hvala Ljubiša na trudu i podršci! Rukovanje
Sačekaćemo još nekih 7-10 dana kako bi se sakupio jedan broj predloga, nakon čega ćemo pristupiti realizaciji.

Citiraj
Nema na cemu Milose Smile

Citiraj
Generalno mi nije jasno zasto se pojedine kategorije/podkategorije razlikuju na Kupindu i Limundu. Razlikuju se po sadrzaju, po nazivima, po obimu ... To otezava postavljanje i pronalazenje predmeta u odgovarajucoj kategoriji.

Kao primer, evo kako izgleda na Limundu, odnosno Kupindu kategorija Auto-moto, gde sam izdvojio samo jednu podkategoriju - delova. Ne sumnjam da je slicna situaciji u ostalim kategorijama.

[Slika: 1z1ahqu.jpg]

Citiraj
U pravu ste, definitivno ima razlike. Negde su razlike napravljene namerno,
jer nije moguće preslikati strukturu kategorija.
Kupindo ima mnogo više predmeta i neke stvari koje uvedemo na Kupindu
ne moraju biti dobre za Limundo. I obrnuto, naravno.

Kategorija Auto i moto zaslužuje veće izmene i čim budemo imali prostora,
pozabavićemo se time. Naravno, uz neprocenjivu pomoć Limundovaca. Smile

Citiraj
O ovome sam malopre pisala u Limundovom podforumu, pogrešno misleći da su kategorije iste za oba sajta... Dakle, Kupindu definitivno fali podkategorija za bebe i decu/aksesoari. Malo je bezveze da jedna toliko raširena roba kao što je recimo portikla, mora da se stavlja u kategoriju "ostalo" i samim time plaća provizija od 10% na ionako smešnu cenu Smile

Citiraj
Vec sam negde pisao i apelovao, ali na kategoriji NAKIT, fali podkategorija PRIVESCI.

Glupo je stavljati pod brosevi ili pod nesto drugo, kad su privesci legitiman deo asortimana bilo kog prodavca nakita.

Hvala Smile

Citiraj
ElMago, odličan predlog! Thumbs up
Privesci definitivno zaslužuju svoju potkategoriju.
Ugledam i okomim se!

Citiraj
(20.11.2014, 14:19)BooMKidZ Piše: O ovome sam malopre pisala u Limundovom podforumu, pogrešno misleći da su kategorije iste za oba sajta... Dakle, Kupindu definitivno fali podkategorija za bebe i decu/aksesoari. Malo je bezveze da jedna toliko raširena roba kao što je recimo portikla, mora da se stavlja u kategoriju "ostalo" i samim time plaća provizija od 10% na ionako smešnu cenu Smile

Dobro ste primetili! Predlog skoz na mestu!
Videćemo kako možemo bilje da organizujemo ovu kategoriju i otvorimo nove potkategorije za portikle, cucle itd.
Ugledam i okomim se!

Citiraj
Nekoliko puta sam se obraćao administraciji sa predlogom da se unutar Militarije uvedu neke potkategorije s obzirom da to nije urodilo plodom da pokušam i na ovaj način.
Ta kategorija je već dugo prenatrpana, u ovom trenutku ima 154 strane, potrebni su sati da se sve to pregleda. Na Limundu gde ima daleko manje predmeta postoji podela na više potkategorija. Ta podela tamo je da kažem hronološka, predmeti su grupisani s obzirom na period iz kog potiču, meni lično se takvo rešenje ne dopada i zato predlažem da se na Kupindu napravi sledeća podela:
-Vojna odeća i obuća (Uniforme, jakne, kabanice, mantili, čizme...)
-Vojna oprema (Oprema, aparati, instrumenti, gas maske, šatori, manjerke...)
-Vojna obeležja (Oznake, amblemi...)
-Dokumenti, literatura, fotografije.
-Odlikovanja (već postoji zasebna kategorija ordenje, ali prvo mislim da je termin odlikovanja dosta precizniji, a drugo logično mi je da odlikovanja budu unutar militarije)

Citiraj
podrska za predlog

Citiraj
Kupindo > Kupite > Tehnika > TV > LCD i plazma televizori. U istu grupu su postavljeni LCD i plazma televizori i TV delovi i oprema za iste. Mogu li se razgraniciti te dve kategorije? Mislim da je to slucaj i sa CRT televizorima.
"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Citiraj
Meni žena naredila pa stavljam predlog da se silikonski kalupi stave kao potkategorija - ima ih na stotine, a razbacani su po ostalim kategorijama. Nisu baš šerpe, a nisu baš ni tako retki.

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)