• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Упит за квалитет производа
Овде можете писати о предметима које сте купили и својим искуствима о истим, поставити упит као потенцијалан купац те да вам неко ко има искуства о жељеном предмету предочи врлине и мане истог.
Уколико сте нешто купили и веома сте задовољни можете то овде поставити и описати(по могућству са фотографијом предмета), исто тако и ако је нешто тотални промашај можете овде то описати.

Citiraj
I ja imam takvo iskustvo sa "sony" i "c.l.f." baterijama s Limunda. Tuzan
S troškovima poštarine, koštale su me kao "eneloop". Ali, nije svako zlo za zlo - super su za daljinski i za mp3. Wink

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Otprilike dve nedelje mu je trebalo da zarđa, a još dve da ispadne magnet ili se odlepi sa pločica. Kupila sam dva, lepo su izgledali i dala sam pozitivnu ocenu. sad mi je žao što sam time učestvovala u navlačenju drugih kupaca. Možda sam trebala sačekati poslednji dan za ocenjivanje, a možda bi trebalo omogućiti i ocenjivanje robe koja se prodaje kao nova nakon nekog, razumnog, vremena.

Citiraj
@borjelka
Nije dozvoljeno postavljati linkove do aukcija u ovom slučaju. Možete opisati slobodno vaše iskustvno, ali ne možemo optužiti samo jednog prodavca.

Citiraj

Citiraj
(11.12.2014, 11:18)gevara Piše: @borjelka
Nije dozvoljeno postavljati linkove do aukcija u ovom slučaju. Možete opisati slobodno vaše iskustvno, ali ne možemo optužiti samo jednog prodavca.

Hvala na upozorenju,
prvobitna namera mi je bila da postavim samo fotografiju, ali mi nije uspelo, pa mi je ovo bio lakši put, izvinjavam se.

Citiraj
Ja na svu srecu nisam imao ovakvih iskustava. Da se zeznem sa velicinom DA, ali ovakvih nikad... A kupovao sam svasta.

Citiraj
e ovo je pametno, svaka ti cast. stotine ocena neko dobije na krs

izbegavajte "kvalitetnu posrebru " , kvalitetno se skine za 3 dana , to su obicno swarovski narukvice i ostali nakit od par stotina dinara i koju hiljadu

[Slika: originalslika_Pozlacena-ogrlica-detelina...406619.jpg]

Citiraj
Ja kupio metrou kod nas original kao GP baterije . U sustini drze 2 dana , imam donete iz kine original (ne kopija) isto GP baterije drze 7 dana . Nije ni uvoznik kod nas garant kvaliteta , jer je jedini ovlascen da kaze sta je original a sta nije .
U trgovini postoji stara engleska poslovica : Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari . U prevodu kupite skuplje da valja i ima garanciju . Cena se nadoknadi duzinom upotrebe i time sto mozete ga prodati na kraju kao polovno .

@fox-87
Posrebrena bizuterija je posrebrena nije srebrna . Cak i da je srebrna pocrni . Postupak je sledeci na metal (gvozdje losija jeftinija , bakar skuplja kvalitetnija) se elektrolizom nabacuje srebro sa drugim primesama . Od vremena provedenog u kadi zavisi i kolicina srebra na metalu , kad ga ima vise duze traje ali je skuplje . Samo posrebreno nevredi mnogo jer menja boju , obicno zuti na suncu mada se to skida rukom . Moguce i da crni pogotovo u dodiru sa kozom znojem necistocom , tu vec nema spasa i sve zavisi od kvaliteta . Kod kvalitetne bizuterije se nanosi emulzija preko posrebrenog i zato necrni dugo vremena . Ako su mindjuse recimo na kraju udice se vidi kao bela tacka -to je od emulzije i znajte da je kvalitetan proizvod ispred vas . Moj predlog je bezati od ovoga i kupovati onu malo tamniju boju jer traje duze . Sama boja nije dovoljna da bi bilo antialegisko , mora zastita biti bez nikla ili ga imatu do 0,6% , osim nikla i olovo mora imati malu vrednost . Sva ova bizuterija je skupa , jer je materijal za zastitu skup .
Boli primer od ovoga je hirurski celik , niti je hirurski niti je kvalitetan . Postoji ali kosta i skup je veoma .

Citiraj

Citiraj
(17.12.2014, 18:09)malimirko Piše: Boli primer od ovoga je hirurski celik , niti je hirurski niti je kvalitetan . Postoji ali kosta i skup je veoma .

Nema boljeg čelika od "rosfraja"...

Citiraj
(17.12.2014, 18:18)BitterLemon Piše: То је јеврејска пословица а не енглеска.

Ja sam u skoli ucio da je britanska, bar je tako pisalo u udjbeniku .

(17.12.2014, 19:48)hasegawa Piše:
(17.12.2014, 18:09)malimirko Piše: Boli primer od ovoga je hirurski celik , niti je hirurski niti je kvalitetan . Postoji ali kosta i skup je veoma .

Nema boljeg čelika od "rosfraja"...

To su sve vrste prohromskih celika koji nerdjaju . U ishrani se koristi 18/10 u medicini 316 , ima ih jos nekoliko vrsta koje nisu otrovne . Inace postoji preko 3000 vrsta prohromskih celika , velika vecina je otrovna.
Zato treba izbegavati Noname posudje i buvljak po tom pitanju .

Citiraj

Citiraj
Citat:To su sve vrste prohromskih celika koji nerdjaju . U ishrani se koristi 18/10 u medicini 316 , ima ih jos nekoliko vrsta koje nisu otrovne . Inace postoji preko 3000 vrsta prohromskih celika , velika vecina je otrovna.
Zato treba izbegavati Noname posudje i buvljak po tom pitanju .

To ti piše u nekim tvojim mudrijaškim knjigama, al svaki pravi prodavac na pijaci i buvljaku zna da samo
rosfraj valja. To je mitološki čelik od kojeg nema bolje. Postoji i hirurški čelik, al taj je skup. Sve ostalo
je đubre.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)