• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
------>Novi clanovi na Limundu<------
Ovde ćemo pisati iskustva sa novim članovima Limunda,savete i misljenjaSmile.

Citiraj
Za nove i stare clanove sve najbolje i ako mnogo njih nije aktivno ,za one koji su aktivni save najbolje prava smo ekipa.
http://www.kupindo.com/Clan/PANISER/SpisakPredmeta
POSETITE MOJE TEME:
Za koji strani klub navijate?
Smajliji
Omljena destinacija i putovanje
Omiljeni superheroj?
DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....)
IGRICE (PS.PlayStation...)
Slike clanova LimundoCafe

Citiraj
obozavam kad nekom novom clanu mogu da dam prvu pozitivnu, mada je dosta tih novih koji ne razumeju najbolje limundo pa ubrzo budu susprendovani, nazalost...
puno uspeha zelim novim limundovcima, koji stvarno zele da to budu.

Citiraj
Treba uvesti neku obuku za nove clanove sa 0 ocena,ili neki test,kao na polaganju, da odgovore na neka osnovna pitanja sto se pravila tice,i kupoprodaje pa tek kad poloze da im se dozvoli kupoprodaja na ovom sajtu.

Ali primetio sam da se neretko desava da mi clan sa 0 ocena kupi nesto ,i razmenimo par poruka,covek zna celu procesduru kako radi brza pošta,kakvi su rokovi na limundu,pravila,prava,sve covek zna kao da je na limundu 100 godina Smile ili se stvarno informisao da valja,ili je ko zna po koji nalog po redu.Čest je to slucaj sa novim clanovima Smile

Citiraj
Namignuti 
(06.02.2015, 11:02)ljube79 Piše: Treba uvesti neku obuku za nove clanove sa 0 ocena,ili neki test,kao na polaganju, da odgovore na neka osnovna pitanja sto se pravila tice,i kupoprodaje pa tek kad poloze da im se dozvoli kupoprodaja na ovom sajtu.

Ali primetio sam da se neretko desava da mi clan sa 0 ocena kupi nesto ,i razmenimo par poruka,covek zna celu procesduru kako radi brza pošta,kakvi su rokovi na limundu,pravila,prava,sve covek zna kao da je na limundu 100 godina Smile ili se stvarno informisao da valja,ili je ko zna po koji nalog po redu.Čest je to slucaj sa novim clanovima Smile

Mislim da im je to ko zna koji nalog po redu

Citiraj
http://www.kupindo.com/Clan/Smiley027

Bio je član samo jedan dan i uspeo da popije suspenziju Hmm Facepalm

Citiraj
Meni su novi clanovi u zadnjih 2-3 meseca pokvarili barem 30-40 aukcija. I onda dobiju negativnu, jer nije mala provizija, i eto ti haosa. Aj sto dobije negativnu, nego sto sam ja mogao taj predmet nekom drugom da prodam...

Mislim da ni limundu ne ide u prilog da oni dobijaju negativne, jer se razocaraju i napuste sajt, ali ni ja ne mogu da placam za njih.
Ne bi bilo lose da novajlijama pre nego sto ponude, iskacu oni baloncici sa uputstvom kako se obavlja aukcija, sa opomenom da porazmisle oko uslova slanja, da porazmisle da li im odgovara ukupna cena sa postarinom, itd, itd...
Ovako je steta i za mene - izgubim drugog potencijalnog kupca, a i za limundo - odbiju se ljudi od sajta...

I da im se posalje cim se uclane neki mejl sa uputsvom - kao u stripu - da porazmisle o svemu, uplata, preuzimanje, postarina, itd, itd...

Citiraj
Jedna nova clanica mi je licitirala, i naravno, nakon aukcije se ne javlja. Iako nemam obicaj, pozovem je na mobilni posle par dana, prosto zato sto je nova, i naravno, ona zeli da kupi, ali ne zna kako. Ja joj objasnim, ona mi uplati, posaljem joj predmet, ocenim je i zamolim da i ona mene oceni. Da napomenem da sam morala da joj objasnim sve, od toga kako da uplati, pa preko toga kako ce i od koga ona dobiti to sto je kupila, a na kraju kako i da me oceni, sto je rado i ucinila. Znaci, nije neozbiljan kupac, nego jednostavno ne zna. Nije umela ni poruku da procita.
Bilo mi je zao kada sam danas na njenom nalogu videla negativnu ocenu od prodavca, a vidim da je i ona njemu dala negativnu, neopravdanu naravno. Pozvala sam je i objasnila joj da kontaktira prodavca ako stvarno zeli da kupi i da ce joj on obrisati negativnu. Jeste malo mesanje u tudje stvari, ali vidim da joj je obrisao negativnu Smile

Citiraj
(12.02.2015, 20:40)the_quince Piše: Jedna nova clanica mi je licitirala, i naravno, nakon aukcije se ne javlja. Iako nemam obicaj, pozovem je na mobilni posle par dana, prosto zato sto je nova, i naravno, ona zeli da kupi, ali ne zna kako. Ja joj objasnim, ona mi uplati, posaljem joj predmet, ocenim je i zamolim da i ona mene oceni. Da napomenem da sam morala da joj objasnim sve, od toga kako da uplati, pa preko toga kako ce i od koga ona dobiti to sto je kupila, a na kraju kako i da me oceni, sto je rado i ucinila. Znaci, nije neozbiljan kupac, nego jednostavno ne zna. Nije umela ni poruku da procita.
Bilo mi je zao kada sam danas na njenom nalogu videla negativnu ocenu od prodavca, a vidim da je i ona njemu dala negativnu, neopravdanu naravno. Pozvala sam je i objasnila joj da kontaktira prodavca ako stvarno zeli da kupi i da ce joj on obrisati negativnu. Jeste malo mesanje u tudje stvari, ali vidim da joj je obrisao negativnu Smile
Divan potez,ljudski. Thumbs up Klanjam se Thumbs up

Citiraj
(12.02.2015, 20:58)dealla Piše:
(12.02.2015, 20:40)the_quince Piše: Jedna nova clanica mi je licitirala, i naravno, nakon aukcije se ne javlja. Iako nemam obicaj, pozovem je na mobilni posle par dana, prosto zato sto je nova, i naravno, ona zeli da kupi, ali ne zna kako. Ja joj objasnim, ona mi uplati, posaljem joj predmet, ocenim je i zamolim da i ona mene oceni. Da napomenem da sam morala da joj objasnim sve, od toga kako da uplati, pa preko toga kako ce i od koga ona dobiti to sto je kupila, a na kraju kako i da me oceni, sto je rado i ucinila. Znaci, nije neozbiljan kupac, nego jednostavno ne zna. Nije umela ni poruku da procita.
Divan potez,ljudski. Thumbs up  Klanjam se  Thumbs up

Zaista lepo, al' košta mnogo živaca i strpljenja ... a ako to učesta? Hmm

Citiraj
Pozvala sam, ne znam ni sama zasto, u principu ne zovem kupce telefonom, nego sam ovoj videla da se registrovala nekoliko dana pre nego sto je licitirala. Na telefon se javilo dete za koje je, pretpostavljam, taj duksic licitiran, ispricalo mi koga sve ima u svom zivotu, sta mama kuva, da je tata otisao kolima... Smile
Interesantno da je mene ocenila sa "odlican 5..." - tako nesto, a tog prodavca kom je dala negativnu sa "nedovoljan 1", ha ha. Ona zaista ne razume kupoprodaju na Limundu, cak ni to ocenjivanje.

Citiraj
Tema je zatvorena.
lotr

Citiraj
U dogovoru sa s.bogi, pobrisani komentari koji nisu vezani za temu. Tema reaktivirana. Smile
lotr

Citiraj
Da li neko moze da ukratko objasni funkcionisanje na limundu, nova sam pa eto ako je neko dobre volje da mi objasni. Nisam cak ni sigurna da li dobro postavljam aukcije, pa sam dobila i negativnu. HVALA UNAPRED

Citiraj
(22.02.2015, 20:51)Dajana991 Piše: Da li neko moze da ukratko objasni funkcionisanje na limundu, nova sam pa eto ako je neko dobre volje da mi objasni. Nisam cak ni sigurna da li dobro postavljam aukcije, pa sam dobila i negativnu. HVALA UNAPRED

Sve ti je objašnjeno na ovom linku:

http://www.limundo.com/Pomoc/Kako-da-kupujem/639

Samo to prouči i neće biti problema.
Folk is not dead!

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)