• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FEBRUAR najgori mesec za prodaju !?
Već godinama mi je ovaj mesec (februar) ubedljivo najgori za prodaju,po nekoj mojoj statistici prodaja mi opadne čak i do 80%,što je stvarno mnogo,zanimaju me iskustva drugih prodavaca u toku ovog meseca,meni je on najduži iako je najkraći !!!!

Citiraj
Ostavi najatraktivnije predmete za februar, pa prodaja nece pasti.

Citiraj
(10.02.2015 13:26)popajrbc Piše: Već godinama mi je ovaj mesec (februar) ubedljivo najgori za prodaju,po nekoj mojoj statistici prodaja mi opadne čak i do 80%,što je stvarno mnogo,zanimaju me iskustva drugih prodavaca u toku  ovog meseca,meni je on najduži iako je najkraći !!!!

ja ne prodajem mnogo na Limundu/Kupindu, ali iz drugih poslova znam da nam je februar UVEK bio najlošiji mesec Tuzan
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
Sa druge strane gledano (posmatrano kao kupac) na limundu sam ovog meseca uspeo da kupim neke stvari skoro za džaba (skuplja poštarina nego predmet),pa mi se čini da je februar loš za prodavce,ali zato dobar za kupce (one kojima je ostao neki dinar posle svih praznika) Hmm

Citiraj
Pa, eto ti odgovora. Nemaju ljudi para posle praznika, zato je losa prodaja.

Citiraj
(10.02.2015 15:12)the_quince Piše: Pa, eto ti odgovora. Nemaju ljudi para posle praznika, zato je losa prodaja.

E ovo je ludilo,samo sat vremena kako sam pokrenuo ovu temu napravim više prodaja nego za ceo februar do sada,čini mi se da sam ubio maler Kiša -Skace od sreceSkace od sreceSkace od sreceSkace od sreceWink

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Slazem se... Los mesec

Citiraj
Koliko ja vidim Februar jedino macama pašeLOL

Citiraj
Po broju uspešno prodatih predmeta na sajtu, februar je jedan od najboljih meseci. Gleda se dnevni prosek. Hmm

Citiraj
Ako Vi tako kazete Hmm

Citiraj
A recimo kod nas U Bačkoj minula tek trećina od februara pa još ne svodimo račune za februar... pomenuti. Big smile Al' da je kraj januara bio slab za prodaju - bio je. Smile

Citiraj
(10.02.2015 18:23)gevara Piše: Po broju uspešno prodatih predmeta na sajtu, februar je jedan od najboljih meseci. Gleda se dnevni prosek. Hmm

AJDE IZBACITE NEKU STATISTIKU,NIJE DA NEVERUJEM,SAMO VOLIM MATEMATIKU Pravila

Citiraj
(10.02.2015 18:23)gevara Piše: Po broju uspešno prodatih predmeta na sajtu, februar je jedan od najboljih meseci. Gleda se dnevni prosek. Hmm

Uf cudno... Onda samo meni lose Cool

Citiraj
Aj da sacekamo kraj februara pa da onda donesemo zakljucke?
Smile
Mislim da nema pravila, nekad je jedan mesec (ili period) bolji od istog iz druge godine...

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)