• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лимундо огласи
Zdravo narode !!  Thumbs up

Moj predlog ishodi iz prakticnog primera. Naime hoce da kupim neke specificne komponente za eletroniku. Konkretno radi se o vrlo brzim A/D (analogno/digitalim) konvertorima za moj projekt - DSO (digitalni oscilograf) i jos par vrlo specificnih komponenti za ultra brzu elektroniku. To nisu komponente koje se nalaze na buvljaku a i vrlo su redke u nasim prodavnicama elektronike. Oglas ne mora da bude vezan toliko za zadani primer. Naprimer kupukem radio-lampu telefunken (pentodu marke ECCxxx) god. proizvodnje 1932-1941 po ceni od .....do .....din. Oglas moze da bude u vezi bilo cega specificnog i vrlo tesko dostupnog.

Normalo ne u stilu - riljam baste po beogradu po ceni od ......din. i sl.  LOL

Moj oglas bi bio naprimer u ovom stilu:
Kupujem brzi paralelni A/D konverter na 8,12,14 ili 16 bitova od 50 Miliona semplova do 2.5 Giga semplova.
Proizvodjac nije bitan. Moja cena za 8-bitni je od ..... do ......din, za 12-bitni od ...... do ......din i.t.d.
Ponude na Limundo, ili na telefon xxx-xxx-xxx-xxx.

Hvala !!  Smile

Citiraj
Ја бих тебе суспендовао са форума за пример.

Citiraj
Oglasavanje je zabranjeno i na Limundu i na Kupindu

Citiraj
(01.04.2015, 15:58)VojaLjubic Piše: Zdravo narode !!  Thumbs up

Moj predlog ishodi iz prakticnog primera. Naime hoce da kupim neke specificne komponente za eletroniku. Konkretno radi se o vrlo brzim A/D (analogno/digitalim) konvertorima za moj projekt - DSO (digitalni oscilograf) i jos par vrlo specificnih komponenti za ultra brzu elektroniku. To nisu komponente koje se nalaze na buvljaku a i vrlo su redke u nasim prodavnicama elektronike. Oglas ne mora da bude vezan toliko za zadani primer. Naprimer kupukem radio-lampu telefunken (pentodu marke ECCxxx) god. proizvodnje 1932-1941 po ceni od .....do .....din. Oglas moze da bude u vezi bilo cega specificnog i vrlo tesko dostupnog.

Kupujem brzi paralelni A/D konverter na 8,12,14 ili 16 bitova od 50 Miliona semplova do 2.5 Giga semplova.
Proizvodjac nije bitan. Moja cena za 8-bitni je od ..... do ......din, za 12-bitni od ...... do ......din i.t.d.

Hvala !!  Smile

oglasindao.com

Citiraj
(01.04.2015, 15:58)VojaLjubic Piše: Zdravo narode !!  Thumbs up

Hvala !!  Smile

A zasto jednostavno ne podignes sajt gde mozes da embedujes limundo dugme ka tvom limundo profilu .

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)