• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kako da promenim korisnicko ime
Pitanje 
narode novi sam, clan pa mi se ne svidja ovo korisnicko ime sti imam jel zna neko kako da promenim tooo?hvalaaaa Thumbs up 

Citiraj
Не може. Отвори нов налог. Мада ти је беспотребно то, добар ти је надимак. Овде ће те ценити по учинку а не по надимку.

Citiraj
(06.04.2015, 10:57)BitterLemon Piše: Не може. Отвори нов налог. Мада ти је беспотребно то, добар ти је надимак. Овде ће те ценити по учинку а не по надимку.

Nije baš da ne može - znam za jednog člana kom je promenjen nadimak, ali on ima preko 5000 jedinstvenih pozitivnih pa mu je Limundo verovatno izašao u susret.
Bambiprodaja, ako ti baš smeta nadimak kontaktiraj Limundo pa ćeš videti šta će ti reći.

Citiraj
(06.04.2015, 11:27)serjoza Piše:
(06.04.2015, 10:57)BitterLemon Piše: Не може. Отвори нов налог. Мада ти је беспотребно то, добар ти је надимак. Овде ће те ценити по учинку а не по надимку.

Nije baš da ne može - znam za jednog člana kom je promenjen nadimak, ali on ima preko 5000 jedinstvenih pozitivnih pa mu je Limundo verovatno izašao u susret.
Bambiprodaja, ako ti baš smeta nadimak kontaktiraj Limundo pa ćeš videti šta će ti reći.

Znam ja nekoliko clanova koji su ovde promenili nadimak, ali nisu ime i prezime, a ni "prijatelje". Znaci da MOZE!!!  Bravo

Citiraj
Нашао је начин.
[Slika: untitled.jpg]

Citiraj
Skužajte, izgleda da ja nisam dobro shvatio - ja mislio da se radi o nadimku na Limundu, a ne u Kafeu. Ono što sam ja pisao se odnosi na Limundo. Facepalm

Citiraj
Neko je ovde savetovao coveku da otvori nov nalog.Nije mi jasno...Na svoje ime ili....Jel se moze otvoriti dva naloga na isto ime.Toliko se prica o sankcionisanju duplih naloga

Citiraj
Ne možete otvoriti dva naloga na svoje ime. Ako imate firmu i želite nešto ovde da prodajete onda možete otvoriti jedan nalog na vaše ime a jedan na firmu.

O sankcionisanju se priča ali se više priča o 670000 naloga.

Citiraj
(10.06.2015, 19:06)blistok Piše: Ne možete otvoriti dva naloga na svoje ime.
...

Može.
http://cafe.limundo.com/thread-428-post-...l#pid35700

Blistok, manje njuškanja iza zavese ko je online, a više čitanja s razumevanjem. Hihi

Citiraj
Pa to sam i rekao. Jedan na svoje ime a drugi na firmino. Ovo drugo što je navedeno se radi o promeni naloga, znači stari nalog više neće važiti već ovaj novi gde je promenjen alijas ili prezime korisnika ...

Citiraj
(10.06.2015, 19:15)blistok Piše: Pa to sam i rekao. Jedan na svoje ime a drugi na firmino. Ovo drugo što je navedeno se radi o promeni naloga, znači stari nalog više neće važiti već ovaj novi gde je promenjen alijas ili prezime korisnika ...

Ne piše da stari neće važiti. A "Ono što je bitno jeste da ne postoji kršenje pravila kao što je veštačko podizanje cene i slično. " ukazuje da ipak hoće.
Ali dobro - uglavnom može se nekako izburgijati, kako god.

Citiraj
Ja sam primetio jednog clana koji je promenio svoje korisnicko ime. Pitao sam KT i odgovorili su mi da su njemu to odobrili jer je bio fizicko lice, pa je onda otvorio firmu i u tom slucaju su mu odobrili promenu korisnickog imena.
Inace u linku, koji vodi do njegovog profila stoji staro korisnicko ime, pa sam zato to i primetio.

Evo i konkretnog primera:
https://www.limundo.com/Clan/somnikolic

Citiraj
Otvori Nalog Petar Petrovic iz Bg,a kad ga sankcionisu,isti Petar Petrovic otvori drugi nalog sa drugim mestom i adresom.Pa ljudi moji koliko ima ljudi sa istim imenom i prezimenom.A tu su i dinamicke IP adrese...Ko ce to sve prekontrolisati.

Citiraj
Evo me danas sankcionisali trajno,ne znam zasto.Mozda zbog ovog komentara gore.Tek 3 nedelje sam na Limundu,jedan predmet prodala za 199 din,drugi za 20.Kupila sam dva predmeta.Znaci cista ko suza .Jedino sto sam mozda pogresila,ostavila prodavcu podatke brata da njemu poalju predmet,posto ja necu biti kuci,pa da on preuzme.Sta mislite,moze li to biti razlog suspenzije/kazem,apsolutno nista protiv pravila uradila nisam ,sem ovog sa podacima sto sam navela.Oni nece da kazu zasto je nalog ugasen,samo da sam krsila pravila.I kredit sam dans uplatila.Ima li neko neki savet ili iskustvo sa ovakvim stvarima.Moze li mi iko pomoci.Kako da vratim svoj nalog

Citiraj
Негде си погрешила, можда ти је брат раније имао налог па му је забрањен приступ, можда је нешто друго, најбоље да питаш путем контакта.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)