• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupila bih telefon, skup je
Sviđa mi se jedan telefon na Kupindu i uslovi su da se uplati na račun ili lično preuzimanje. Mogu li ja od prodavca tražiti da stavi opciju Limundo keš i koliko mi tada traje garancija, odnosno koliko imam vremena da proverim rad i stanje telefona?
Boli briga vuka šta ovca misli o njemu!

Citiraj
Možeš tražiti ali on ne mora pristati. Garancija ti važi ko i inače, po Limundu 14 dana, a u realnosti zavisi od prodavca. Ako nemaš poverenja onda bolje ne kupuj a ako već želiš onda je najbolje da odmah po prijemu pregledaš jer se njemu novac automatski prebacuje treći dan pošto je poslao osim ako ti ne uključiš opciju "problem".

Citiraj
(23.04.2015, 21:46)blistok Piše: Možeš tražiti ali on ne mora pristati. Garancija ti važi ko i inače, po Limundu 14 dana, a u realnosti zavisi od prodavca. Ako nemaš poverenja onda bolje ne kupuj a ako već želiš onda je najbolje da odmah po prijemu pregledaš jer se njemu novac automatski prebacuje treći dan pošto je poslao osim ako ti ne uključiš opciju "problem".

Koju ćeš najverovatnije uključiti jer je LC tako nakrivo nasađen da te plaše da moraš da ga uključiš jer inače odoše pare prodavcu. Opširnije u temi http://cafe.limundo.com/thread-333-post-...l#pid25626

Citiraj
(23.04.2015, 22:03)serjoza Piše:
(23.04.2015, 21:46)blistok Piše: Možeš tražiti ali on ne mora pristati. Garancija ti važi ko i inače, po Limundu 14 dana, a u realnosti zavisi od prodavca. Ako nemaš poverenja onda bolje ne kupuj a ako već želiš onda je najbolje da odmah po prijemu pregledaš jer se njemu novac automatski prebacuje treći dan pošto je poslao osim ako ti ne uključiš opciju "problem".

Koju ćeš najverovatnije uključiti jer je LC tako nakrivo nasađen da te plaše da moraš da ga uključiš jer inače odoše pare prodavcu. Opširnije u temi http://cafe.limundo.com/thread-333-post-...l#pid25626

Poslaću vam u inbox link telefona, verovatno ne smem ovde, a muž neće da me vozi tamo na lično preuzimanje, pa opet kaže: A što ga daje tako jeftino i bla bla...tako da ... A i šta bih saznala prilikom ličnog preuzimanja, ništa... dok ga ne odradim par dana u rukama.

Citiraj
(23.04.2015, 22:16)elajza Piše: Poslaću vam u inbox link telefona, verovatno ne smem ovde, a muž neće da me vozi tamo na lično preuzimanje, pa opet kaže: A što ga daje tako jeftino i bla bla...tako da ... A i šta bih saznala prilikom ličnog preuzimanja, ništa... dok ga ne odradim par dana u rukama.

Imaš temu Upit za kvalitet proizvoda pa možeš tu da okačiš link ima članova koji se bolje razumeju u te stvari. Kod preuzimanja lično nema garancije posle ali zato možeš da povedeš nekog sa sobom ko će znati da ga brzinski testira. Doduše, što ti kažeš tek posle par dana rada će se videti da li ima nekih skrivenih mana. 

Citiraj
(23.04.2015, 22:22)blistok Piše:
(23.04.2015, 22:16)elajza Piše: Poslaću vam u inbox link telefona, verovatno ne smem ovde, a muž neće da me vozi tamo na lično preuzimanje, pa opet kaže: A što ga daje tako jeftino i bla bla...tako da ... A i šta bih saznala prilikom ličnog preuzimanja, ništa... dok ga ne odradim par dana u rukama.

Imaš temu Upit za kvalitet proizvoda pa možeš tu da okačiš link ima članova koji se bolje razumeju u te stvari. Kod preuzimanja lično nema garancije posle ali zato možeš da povedeš nekog sa sobom ko će znati da ga brzinski testira. Doduše, što ti kažeš tek posle par dana rada će se videti da li ima nekih skrivenih mana. 

Ma kad neće niko da me odveze da preuzmem lično, a što prodavac kaže, zbog odlaska u inostranstvo, kome da se žalim posle? Već se ogradio? Zar ne... Tuzan

Citiraj
daj link u inbox?
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Postavi link javno, dozvoljeno je da reklamiras i hvalis prodavca, samo ne smes da ga kudis. Smile
Jedino da se nekome ne svidi telefon, pa ga kupi pre tebe.

Citiraj
Ma nek kupi : https://www.kupindo.com/Mobilni-telefoni...Z-hitnoooo-

Šta da radim, ja sam opet malo skeptična, uvek sam takva, lep mi je telefon, ali ću verovatno otići u mts po nov, imam pravo na nov, obnova ugovora box paketa. Videću... Smile

Citiraj
Sve je to ok, ako je onako kako pise.
Samo sto bih ja, osim opcije Limundo kes, trazio i originalne fotografije.

Citiraj
(23.04.2015, 23:09)gibica Piše: Sve je to ok, ako je onako kako pise.

Ma i to može biti mućak, može slikati bilo koji telefon, i ja imam u kući dva ista, slikaću lepši Smile  Zar ne?

(23.04.2015, 23:16)elajza Piše:
(23.04.2015, 23:09)gibica Piše: Sve je to ok, ako je onako kako pise.

Ma i to može biti mućak, može slikati bilo koji telefon, i ja imam u kući dva ista, slikaću lepši Smile  Zar ne?

Npr, ja sam na svom telefonu odmah zeznula ulaz za memorijsku, a od sina je telefon ok. Stavim svoju maskicu, a njegov telefon, sastavim od dva loša jednog "Miloša" mada realno to ne bi nikad uradila, radije bi oba dala za cenu jednog. Jedini telefon koji sam prodala na limundu je bio baš nov iz Vip-a sa garancijom itd itd, nisam ga ni otvarala sem probe da vidim da'l radi. Naravno da nisam imala reklamaciju na taj tel. Smile

Citiraj
Ako uplatis preko Limundo kesa, možeš da blokiras transakciju ako pošalje telefon koji se ne nalazi na fotografiji.

Pošto si ti kupac u ovoj situaciji, znaš da si po Limundo pravilima u pravu šta god da se desi. Wink

Citiraj
Шта је тек скупо кад је ово јефтино.
Кад видим ову глупаву "NE SNOSIM ODGOVORNOST ZA OSTECENJA NASTALA U TRANSPORTU" реченицу присере ми се.

Citiraj
(23.04.2015, 23:50)BitterLemon Piše: Шта је тек скупо кад је ово јефтино.
Кад видим ову глупаву "NE SNOSIM ODGOVORNOST ZA OSTECENJA NASTALA U TRANSPORTU" реченицу присере ми се.

Da, i meni, da znaš...ko da je ne znam šta upakovati dobro telefon?

Citiraj
Као тракторе да пакују а не предмете који стају у омању кутију за ципеле. Шта, немају новине, кутије, кесе, најлоне...? Него ко ће да одговара? Ево задња моја пошиљка, сва срећа стигла је читава, човек ми графичку картицу само обмотао тоалет папиром(некоришћеним) два круга и тако убацио у кесу Пост експреса!!! Па да је тако послао АКС-ом добио бих секундарну сировину а не графичку картицу, а битно да му пише "Kod slanja trudim se da maksimalno dobro zastitim predmet i ne snosim nikakvu odgovornost za stetu nastalu u transportu.". Максимално добро је обмотао тоалет папиром, више тоалет папира искористим кад тресем нос или бришем наочаре.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)