• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kako ste saznali za limundo?
Ideju za otvaranje ove teme mi je dala tema "prva pobeda na aukciji", posto sam za limundo saznao sasvim slucajno. Smile

Ovako, secam se da sam 2010 godine preko gugla trazio gde ima da se kupi CISS sistem za punjenje stampaca Canon IP4500. Otvorilo mi se nekoliko sajtova medju kojima je bio i limundo, na limundo registraciju sam se odlucio jer to bio jedini sajt u Srbiji gde sam nasao ovaj sistem za punjenje. Par meseci kasnije, kad sam napravio veliko spremanje po kuci i nasao gomilu stvari koje mi netrebaju, video sam da na limudnu mogu prodavati polovnu robu fizicka lica i poceo sam sa prodajom. To traje sve do dana danasnjeg Thumbs up

Tako da sam za limudno saznao preko gugla i sasvim slucajno. Da nisam trazio CISS, ne bi nasao ni limundo. Limundo_smajli

Kako ste vi saznali za limundo?

Citiraj
To je današnji marketing i reklamiranje. Sve slučajno retko preko banera, piroćanci stisli novce i očekuju da će ih neko kontaktirati ili naći u ovakvim slučajevima. kompanija Google radi svoj posao a svi ostali se oslanjaju na njih
koristim elektronski potpis

Citiraj
Ja sam saznala preko drugarice, koja mi je pojasnila da su njena sestra i zet opremili gotovo ceo stan pomoću Limunda, gde sam se oduševila i bacila pogled da vidim o čemu se radi. Limundo koristim od tada redovno! Smile

Citiraj
Slucajno sam nesto saznala, i to dosta davno, ali mi je zvucalo komplikovano pa nisam nikad htela da se registrujem Big smile
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Odgovor na pitanje iz naslova teme: preko Fejsbuka. Wink
Slučajno sam video šta je neki moj FB prijatelj kupio na Limundu, pa sam se učlanio, i od tada pa do sad kupio (a i prodao) par finih stvari. Cool

Citiraj
Ja ne mogu da se setim,mislim da sam cackao po netu jer sam trazio cizme i tako naleteo.Al se secam da sam kupio cizme na Limundu i to prva aukcija i sve je dobro pocelo. Big smile
`I couldn`t change the world, I knew that. But I could fix little pieces of it.` - Adrian Monk

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)