• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 2 Glasova - 1 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi "Responsive" dizajn Limunda
Limundo 
Na Limundu je upravo postavljen novi responzivni (prilagođen mob. telefonima i tabletima) na  stranicama:
  • strana aukcije,
  • login strana,
  • strana nudjenja i
  • strana kupi odmah

Ovde možemo da diskutujemo o njemu i pišemo sugestije, predloge i kritike. Smile
Primer:

[Slika: primer-aukcija-limundo.jpg]

Citiraj
BEZVEZE!
Folk is not dead!

Citiraj
Lepo. Bravo
Samo da nisu dugmići NUDI i KUPI ODMAH malo preblizu jedan drugom? Mislim ako je već pravljeno za mobilne - lako se pogreši dugme.

Citiraj
@serjoza
Hvala na konstruktivnom predlogu. Smile
Dizajn ne izgleda baš identično na mob. telefonu, možete da pogledate preko svog mobilnog telefona.
Mada, tu smo pa ćemo pratiti da li će biti takvih grešaka. Smile

Citiraj
(20.05.2015, 11:58)gevara Piše: @serjoza
Hvala na konstruktivnom predlogu. Smile
Dizajn ne izgleda baš identično na mob. telefonu, možete da pogledate preko svog mobilnog telefona.
Mada, tu smo pa ćemo pratiti da li će biti takvih grešaka. Smile

Pa na mom malo teže - ja volem mali telefon sa tastaturom. LOL
Ali pogledao sam na tabletu od 7 inča što mu dođe kao veliki mobilni - tu je još i ok, ali pretpostavljam kad je neko u žurbi da stigne na zadnji minut na 4 inča ekranu može da se desi omaška. Ali dobro - uz malo pažnje...
A evo kako je MENI preglednije. Naravno uz malo dorade oko dizajna - ovo je samo ilustracija od ovih elemenata.

[Slika: ko-responsiv.jpg]

Citiraj
(20.05.2015, 11:44)smuk88 Piše: BEZVEZE!

Слажем се, лоша шминка. Подједнако лоше као нови дизајн Б92 сајта.

Citiraj
Da li ste primetili da se na izgledu ovog sajta svako malo menja nešto? Taman se priviknemo na prethodni izgled i eto ti promene

Citiraj
Sad kad pogledam na desktop računaru nekako mi... krezubo izgleda. Razmaci između linija teksta kad se posmatra aukcija su mnogo povećani, a time se baš i ne dobija na preglednosti jer su elementi nekako raštrkani - potrebno je skrolovanje da se vide elementi koji su ranije odmah bili uočljivi, racimo načini slanja i plaćanja. Kad iskljućim blokator reklama situacija je još gora - da te Bog sačuvaj. Facepalm
Za mobilne sprave je možda i poboljšanje, ali za PC - što se mene tiče promašaj. nadam se da bar nije bilo skupo. Hihi
Mada navikne se čovek i na teže stvari.

Citiraj
@Emot
U pravu ste. Trudićemo se da bude puno izmena i u narednom periodu i to promena na bolje.
Takođe, hvala svim Limundovcima koji su nam svojim dobrim i konkretnim predlozima i sugestijama pomogli da Limundo bude bolji. Limundo_smajli

Citiraj
(20.05.2015, 13:23)serjoza Piše: Sad kad pogledam na desktop računaru nekako mi... krezubo izgleda. Razmaci između linija teksta kad se posmatra aukcija su mnogo povećani, a time se baš i ne dobija na preglednosti jer su elementi nekako raštrkani - potrebno je skrolovanje da se vide elementi koji su ranije odmah bili uočljivi, racimo načini slanja i plaćanja. Kad iskljućim blokator reklama situacija je još gora - da te Bog sačuvaj.  Facepalm
Za mobilne sprave je možda i poboljšanje, ali za PC - što se mene tiče promašaj. nadam se da bar nije bilo skupo.  Hihi
Mada navikne se čovek i na teže stvari.

Исто сам то хтео да напишем, али буквално, само ме је мрзело. Smile
А хтео сам и да сачекам да видим да ли ћу се навићи, јер за сада делује врло лоше.

Да додам још и да се надам да неће дирати у Купиндо на исти начин.

Citiraj
Slazem se...
Ne svidja mi se...valjda cu se navici

Citiraj
Jao, ljudi, šta mi uradiste! Ja trenutno sve radim preko telefona i ovo mi se uopšte ne dopada. Nije pregledno i mora mnogo da se skroluje, jer se ne vidi cela stranica....stvarno niste humani  Dislike

Citiraj
Jel moze stara boja,ona od pre 5-6 godina?
I`m just trying to prepare for the worst so when it actually happens, I don`t feel so awful.”..

Citiraj
Lepo je to sto sve izmenili dizajn i sminku ali mene iskreno nervira sto danas, ne samo limundi nego i svi sajtovi hoce da budu u fazonu win8.1.
Ista sminka.

Citiraj
Bilo bih vam najpametnije da ubacite svetliju pozadinu a smanjite fomat jer je ovo preveliko i presiroko i vratite ovo vam i nije neka novina niti je trebalo uopste praviti.Bolje uradite svetliju pozadinu a da bude sredni format a ne ovo pa to ni u snu ne bih dizajnirao a struka mi je graficki dizajn ovo bode oci slanjajte to s limunda i ne kopirajte druge budite svoji.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)