• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Responzivan dizajn na Kupindu
Kupindo 
Juče je pušten responzivan dizajn i na Kupindu, koji je vidljiv:

-na stranici za ulazak u nalog;

-na samom predmetu;

-na stranici za registraciju (nju smo prilagodili nešto ranije).

Detalje možete pročitati u blog postu: http://blog.limundograd.com/2015/06/resp...a-kupindu/

Ovde možete pisati svoje utiske i ideje o novom dizajnu.  Smile
Experientia docet.

Citiraj
Као и на Лимунду и овде је права пропаст. Раније је било компактно, прегледно, док сада изгледа разбацано и непрегледно, као да су се деца играла колажа. Постоје и неке грешке у приказу о којима сам већ писао и поставио снимак екрана.
Пишем као корисник рачунара, не знам како изгледа на телефону.

Citiraj
Lepo zamisljeno, ali razvučen prikaz. Niste se baš proslavili.

Citiraj
Iako mi se novi responsivni dizajn generalno ne sviđa (tačnije prethodni je bio bolji) red je da se pohvali ono što je bolje, a to je dugme za ubacivanje u listu želja. Dešavalo mi se ranije da onaj padajući meni beži nekoliko puta pre nego što ga ulovim.

Citiraj
(06.06.2015, 14:14)serjoza Piše:  Dešavalo mi se ranije da onaj padajući meni beži nekoliko puta pre nego što ga ulovim.

Smile
Isuviše lako... Ne bih znao ni da se odlučim koju varijantu odgovora da dam na ovo  LOL

Citiraj
Ја не могу да се навикнем па то ти је, непрегледно и усиљено шарено, без укуса и реда. Све мора на неки начин да се тражи док је раније све било видљиво истог момента. Да ли је ово коначно решење или се још увек ради на истом?

Citiraj
Meni je ovo sto kazu presiroko i previse svetlo.
Ubi bela.
Razumem zbog vidljivosti slika ili mobilnih telefona ali treba naci neki balans.

Citiraj
Ja sam relativno nov, pa ne mogu dati neku validnu procenu o onome da li je ovaj izgled bolji od prethodnog.
Ali, svakako, mogu ostaviti svoje utiske oko ovog izgleda: dakle, postoje mehanizmi koji detektuju rezoluciju ekrana (sirinu browsera) pa po tome se podesavaju elementi na samoj strani. Dobra je ideja, i jako prakticno nego kad se strana siri na svaki piksel sirenja browsera.
A o bojama, pa to se moze menjati u bilo koju drugu... samo treba pronaci onu koja vise "odmara" oci Wink

Evo predloga: razvoj sistema da svaki korisnik sebi podesi boju svih vidljivih elemenata na strani pa kako kome vise odgovara! Onda ne moze doci do toga da se nekome ne svidja boja jer boju moze sam podesiti po svom ukusu! Smile

Citiraj
Po meni je taj novi dizajn na Kupindu odrađen bolje nego na Limundu, uz par zamerki koje sam već negde izneo. Bio sam neki dan i preko mob. telefona i stvarno jeste bolje nego što je bilo. Doduše više bih voleo da sam na ružnom sajtu gde se dobro prodaju stvari, nego na ultra modernom gde prodaja stagnira, tj mislim da treba malo više rada na suštini umesto na formi.

Ova zadnja opaska se odnosi na Limundo, na Kupindu se još i prodaje tu i tamo.

Citiraj
(13.06.2015, 18:45)alexvuk Piše: Po meni je taj novi dizajn na Kupindu odrađen bolje nego na Limundu, uz par zamerki koje sam već negde izneo. Bio sam neki dan i preko mob. telefona i stvarno jeste bolje nego što je bilo. Doduše više bih voleo da sam na ružnom sajtu gde se dobro prodaju stvari, nego na ultra modernom gde prodaja stagnira, tj mislim da treba malo više rada na suštini umesto na formi.

Ova zadnja opaska se odnosi na Limundo, na Kupindu se još i prodaje tu i tamo.

Egzakli! Bravo

Citiraj
Bravo za novinu!

Nazalost, prosirili ste samo stranicu za odredjen predmet.
Bilo bi savrseno da ste ceo sajt prosirili.

Citiraj
@ Svi

Hvala svima na komentarima. Po nekima se nismo bas proslavili, a nekima se svidja Smile
Nadam se da će nekada neka izmena svima prijati Smile

U svakom slučaju, pratimo vaše komentare.
Prosledila sam i predloge i žalbe.

Ukoliko naiđete na neke nepravilnosti, možete i ovde da nam pišete.

Citiraj
(15.06.2015, 16:38)MajstorMile Piše: Nadam se da će nekada neka izmena svima prijati Smile

Big smile OptimistaSmile
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
(15.06.2015, 17:15)dealla Piše:
(15.06.2015, 16:38)MajstorMile Piše: Nadam se da će nekada neka izmena svima prijati Smile

Big smile OptimistaSmile

Pa šta ima da se nada - dešavalo se to. Na primer crna lista - nikom ne smeta. Dobro - nikom čestitom.
Pa recimo pretraga da se makar izjednači ako ne i popravi na Limundu i Kupindu - i to bi sve obradovalo. I one koji traže i one koji se nadaju da će biti pronađeni. Ponoviću: ukucajte u pretragu na Limundu i na Kupindu LOPT
Ne lopta, lopte ili slično nego baš lopt pa ćete videti u čemu je problem.
Pa ondak... šta ono beše... a da - recimo da u Kupindu kad kliknem na Moj Kupindo može da se podesi da odem na aktivne predmete, a ne na listu želja i da recimo iz Limunda ima link Moj Kupindo
Na to se niko neće buniti, a ja ću da pišem ljudima da se zahvale jer im prija ako zaborave.
Za početak.

Citiraj
Тако је, живио говорник!

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)