• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 3 Glasova - 2.67 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preporučite FILM za gledanje =)
Video 
Pravila Teme:
- No warez
- No spam
- Postavite Trailer
- Vas utisak

---------------------------------------------

Nightmare on elm street 2010

Film je extra

Citiraj
[Slika: 34434.gif]
http://www.kupindo.com/Clan/PANISER/SpisakPredmeta
POSETITE MOJE TEME:
Za koji strani klub navijate?
Smajliji
Omljena destinacija i putovanje
Omiljeni superheroj?
DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....)
IGRICE (PS.PlayStation...)
Slike clanova LimundoCafe

Citiraj
3 idiota, indijski film, preporučujem od sveg srca. Titlove sam skidao na engleskom... U principu je komedija, ali se provlače i ozbiljne teme...

http://www.imdb.com/title/tt1187043/?ref_=nv_sr_2
Put večno ide, nikada ne prestaje...

Citiraj
Ko nije gledao, sad je u bioskopu - topla preporuka za sve koji vole Sci-Fi i Nolanove filmove. Upozorenje - malo je duži, traje skoro tri sata.

lotr

Citiraj
ko voli crtane filmove ovaj ne bi trebalo da propusti
How to Train Your Dragon 2

Citiraj
za one zaljubljene: Notebook

https://www.youtube.com/watch?v=TJ0eGbOS3Cg

Citiraj
[Slika: 6595.jpg]
Folk is not dead!

Citiraj
Da iskoristim priliku da čestitam vaskrs limundo caffeu  Bravo

Što se filmova tiče,ovaj je odličan,skoro sam ga našao na netu a išao je pre nekoliko puta TV, verovatno se neko seća.

Citiraj
Video 
@Paniser
Ima slična, ostavićemo ovu temu pošto je usko specijalizovana (samo filmovi).

Favorit, film koji mogu da gledam bezbroj puta i svaki put se oduševim:
Back to the Future II (Povratak u budućnost, drugi deo)
Sećam se kad sam bio mali, pa sam tek posle par puta shvatio deo gde objašnjava vraćanje u prošlost (ili sadašnjost odakle su došli)
neće rešiti problem, pošto ona više ne postoji.

Citiraj
Video 
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
(26.11.2014, 13:42)BitterLemon Piše: Cinema Paradiso
Један од 10 најбољих филмова које сам икада гледао.

Predivan film a tek muzika.

Citiraj
@BitterLemon - Jedan od mojih omiljenih! Najbolja mi je scena kad pop cenzuriše filmove Krstitelj

Dawn of the Planet of the Apes
Ko je gledao i stare delove, neće biti razočaran. Film je nastavak Rise of the Planet of the Apes, Caesar je vođa majmuna a ljudi su mahom pomrli od virusa iz prvog filma, i tu dolazi do okršaja između majmuna i preostalih ljudi. IMDb link sa trailerom

Salinui chueok (e ne znam kako se ovo kaže na srpskom... Smile  )
Južnokorejski film o serijskom ubici i detektivima koji pokušavaju da ga pronađu. Film pun humora, meni je bilo neverovatno koliko je humor blizak našem.
IMDb link
Link ka traileru

Grzeli nateli dgeebi (mislim da bi prevod trebao da bude "U cvatu")
Gruzijski film nove generacije, o odrastanju dve devojčice tokom devedesetih, jako me podsetilo na isti period u Srbiji. Ove godine je pokupio silne nagrade po filmskim festivalima.
IMDb link
Link ka traileru

The Imposter
Dokumentarac koji mi se toliko dopao da sam pokušala da napravim titlove za njega (napominjem da nije bilo ni engleskih titlova nego sam išla "peške", ali sam odustala kada sam posle dva i po sata došla do desetog minuta filma  Smile ). Nestaje dečak iz jedne američke porodice. Posle tri godine ga konačno pronalaze, ali se sa njim nešto jako čudno dešava! (ovde stajem da vam ne pokvarim misteriju)
IMDb link
Ceo film na youtube-u
lotr

Citiraj
(27.11.2014, 01:13)Alduin Piše: @BitterLemon - Jedan od mojih omiljenih! Najbolja mi je scena kad pop cenzuriše filmove Krstitelj

Dawn of the Planet of the Apes
Ko je gledao i stare delove, neće biti razočaran. Film je nastavak Rise of the Planet of the Apes, Caesar je vođa majmuna a ljudi su mahom pomrli od virusa iz prvog filma, i tu dolazi do okršaja između majmuna i preostalih ljudi. IMDb link sa trailerom

Salinui chueok (e ne znam kako se ovo kaže na srpskom... Smile  )
Južnokorejski film o serijskom ubici i detektivima koji pokušavaju da ga pronađu. Film pun humora, meni je bilo neverovatno koliko je humor blizak našem.
IMDb link
Link ka traileru

Grzeli nateli dgeebi (mislim da bi prevod trebao da bude "U cvatu")
Gruzijski film nove generacije, o odrastanju dve devojčice tokom devedesetih, jako me podsetilo na isti period u Srbiji. Ove godine je pokupio silne nagrade po filmskim festivalima.
IMDb link
Link ka traileru

The Imposter
Dokumentarac koji mi se toliko dopao da sam pokušala da napravim titlove za njega (napominjem da nije bilo ni engleskih titlova nego sam išla "peške", ali sam odustala kada sam posle dva i po sata došla do desetog minuta filma  Smile ). Nestaje dečak iz jedne američke porodice. Posle tri godine ga konačno pronalaze, ali se sa njim nešto jako čudno dešava! (ovde stajem da vam ne pokvarim misteriju)
IMDb link
Ceo film na youtube-u

Jako zanimljiva i raznovrsna tematika u filmovima koji su ponudjeni sve sam ih gledo ,ko nije gledo preporuka da pogleda.
[Slika: 9f596a93bfbf872bbd344181506c1a21.png]
http://www.kupindo.com/Clan/PANISER/SpisakPredmeta
POSETITE MOJE TEME:
Za koji strani klub navijate?
Smajliji
Omljena destinacija i putovanje
Omiljeni superheroj?
DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....)
IGRICE (PS.PlayStation...)
Slike clanova LimundoCafe

Citiraj
Odlican film: MATRIX