• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRAŽIM PREDMET!
Kupindo 
Pošto iz nekih situacija i tema od jutros, shvatam da je ovo sada dozvoljeno, i da ne bi otvarali svako svoju posebnu temu kada nešto traži, ovde bi se moglo pisati ko bi šta hteo da kupi a ne može da nađe - npr. retke knjige i stripove, novčiće, zastave, sportske dresove, kolekcionarske predmete... dobro bi bilo da ne pišete baš neke predmete kojih ima po 20 na Limundu i Kupindu. Kada neko nađe predmet koji neki član traži,kako bi sve bilo legalno, mogao bi da ga postavi na Kupindo i zatim postuje ovde.

Ova tema je u nekom sličnom obliku postojala u i starom kafeu, pa je ukinuta jer su tako kršila neka pravila,ne bih znao tačno koja. Pa ako i sad ne sme da postoji, ne uzimajte mi to za zlo, samo je obrišite.

Ja lično ne tražim ništa, ali sam spreman da u svoj tefter koji već tome i služi, vredno beležim šta drugi traže...

Citiraj
(15.06.2015, 13:23)alexvuk Piše: Pošto iz nekih situacija i tema od jutros, shvatam da je ovo sada dozvoljeno, i da ne bi otvarali svako svoju posebnu temu kada nešto traži, ovde bi se moglo pisati ko bi šta hteo da kupi a ne može da nađe - npr. retke knjige i stripove, novčiće, zastave, sportske dresove, kolekcionarske predmete... dobro bi bilo da ne pišete baš neke predmete kojih ima po 20 na Limundu i Kupindu. Kada neko nađe predmet koji neki član traži,kako bi sve bilo legalno, mogao bi da ga postavi na Kupindo i zatim postuje ovde.

Ova tema je u nekom sličnom obliku postojala u i starom kafeu, pa je ukinuta jer su tako kršila neka pravila,ne bih znao tačno koja. Pa ako i sad ne sme da postoji, ne uzimajte mi to za zlo, samo je obrišite.

Ja lično ne tražim ništa, ali sam spreman da u svoj tefter koji već tome i služi, vredno beležim šta drugi traže...

C,c,c... kakav danak neiskustvu...
Tema postoji. Hihi
http://cafe.limundo.com/thread-321.html?...=tra%C5%BE

Citiraj
Au, kakav sam noob. Facepalm
E onda ništa, katanac, metla, i kanta za đubre, što se ovog tiče...

Citiraj
(15.06.2015, 13:36)alexvuk Piše: Au, kakav sam noob.  Facepalm
E onda ništa, katanac, metla, i kanta za đubre, što se ovog tiče...

Ma dobro, pa nemoj tako - nisi ti to iz obesti - dešava se. LOL
Možda da otvoriš temu potražnja i ponuda predmeta koji su inače zabranjeni na LK? Recimo skakavci, bokseri, bodeži, piće, upaljači za mine... Smile

Citiraj
Moze ovakva tema za Limundo.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Наслов теме је бољи од оног другог. Објединити теме са овим насловом и може бити корисна. Мислим да је непотребна на Лимунду, тамо нема толико много предмета да се не можеш снаћи, док на Купинду ем има гомила предмета ем су захваљујући несавесним члановима разбацани свуда и у погрешним категоријама су, а још и не ради претрага како треба. Добра тема.

Citiraj
Meni je isto bolji naziv ove teme, jasniji je..
Nista ne radi kako treba Wink
Slazem se, al mozda bi bilo korisno i za limundo, u smislu, ipak ne vidim uvek sve aukcije, a i onaj njihov podsetnik il kako ga vec zovu, takodje ne radi kako treba Wink
Npr. za neke stvari koje bih volela da imam, ali mi nisu neophodne, npr. ima jedna knjiga koju trazim godinama,a nikako da natrci. Mada mozda bi to bilo lose, jer bi doslo ovde do nagomilavanja linkova,predmeta koji se traze.. ne znam.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
@ kristiola

Pozdrav Smile
Da li ste možda pokušali da nadjete knjigu na Kupindu, odnosno da li ste je uneli u podsetnik na Kupindu?

Nadam se da ćete biti zadovoljni podsetnikom Smile

Citiraj
Hm...nešto gledam i čitam, i mislim da je za razliku od starog kafea, ovde sada članovima ostavljeno malo previše slobode, a to isto nije dobro (kao ni preterana strogoća) jer onda nastane haos i anarhija. Mnogo je ovakvih duplih ili nepotrebnih tema, pogrešno postavljenih, offtopic varijanti... a nešto su mi admini slabo aktivni što se tiče rešavanja tih stvari.

Elem, mogle bi se upaliti moderatorske opcije vezane za kafe članovima serjoza i BitterLemon, deluje kao da dobro poznaju sam Limundo kafe i funkcionisanje foruma generalno. Neko od njih bi recimo do sad spojio ove dve teme, obrisao nepotrebne postove i slično, tj sve ono što su napisali gore. Uopšte se ne zezam, da je moj sajt ja bih to uradio Cool

Citiraj
Не хвала, они су профитна фирма и ако хоће да радим нешто за њих мораће да то и плате. Радим ја често бесплатно, али на пројектима који покрену то у мени и то искључиво за непрофитне организације и установе културе, за фирме радим за новац, тако је једино поштено. А они већ плаћају људе за рад овде. Имају Блистока, Клерика, Сашу... и остале који би можда били заинтересовани.

Citiraj
Pa nemoj da si tako isključiv u startu, kafe je neprofitan deo sajta, a više bi pomogao neiskusnim članovima nego vlasnicima,dakle na neki način to bi bilo humano delo. Hihi

U svakom slučaju, to može biti neko drugi, treći ili četvrti nije važno, ili jedan od admina da bude zadužen samo za to, neko ko dobro shvata forume...tek, da je kafeu potrebno malo sređivanje, to je sigurno.

Citiraj
(15.06.2015, 19:51)alexvuk Piše: Hm...nešto gledam i čitam, i mislim da je za razliku od starog kafea, ovde sada članovima ostavljeno malo previše slobode, a to isto nije dobro (kao ni preterana strogoća) jer onda nastane haos i anarhija. Mnogo je ovakvih duplih ili nepotrebnih tema, pogrešno postavljenih, offtopic varijanti... a nešto su mi admini slabo aktivni što se tiče rešavanja tih stvari.

Elem, mogle bi se upaliti moderatorske opcije vezane za kafe članovima serjoza i BitterLemon, deluje kao da dobro poznaju sam Limundo kafe i funkcionisanje foruma generalno. Neko od njih bi recimo do sad spojio ove dve teme, obrisao nepotrebne postove i slično, tj sve ono što su napisali gore. Uopšte se ne zezam, da je moj sajt ja bih to uradio Cool

E, pa nismo ovde došli da se vređamo. Ja se malo našalio s tobom, a ti tako. LOL

Citiraj
Mislis da bi neko od njih radio to pro bono? Tesko! 
Mozda...kada im ne bi naplatili proviziju za prodate predmete. Smile
"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Citiraj
(15.06.2015, 20:23)serjoza Piše:
(15.06.2015, 19:51)alexvuk Piše: Hm...nešto gledam i čitam, i mislim da je za razliku od starog kafea, ovde sada članovima ostavljeno malo previše slobode, a to isto nije dobro (kao ni preterana strogoća) jer onda nastane haos i anarhija. Mnogo je ovakvih duplih ili nepotrebnih tema, pogrešno postavljenih, offtopic varijanti... a nešto su mi admini slabo aktivni što se tiče rešavanja tih stvari.

E, pa nismo ovde došli da se vređamo. Ja se malo našalio s tobom, a ti tako. LOL

Kakvo vređanje, ja sam u stvari pohvalio vas dvojicu, kao kvalitetne članove ovog kafea ,koji bi bili dostojni te časti i privilegije! Thumbs up LOL

Upravo, praksa na forumima i jeste da se moderatori biraju između najkvalitetnijih članova, i taj rad je uvek na dobrovoljnoj bazi, da se nekome plaća za to, za sad nisam čuo... Smile  

Citiraj
(15.06.2015, 20:28)Guti1 Piše: Mislis da bi neko od njih radio to pro bono? Tesko! 
Mozda kada im ne bi naplatili proviziju za prodate predmete. Smile

Pa jebo ga ti ljudi to i rade pro bono sve vreme. Limubaj ako je tu odmah upućuje nove članove iako su to trebali pročitati pre registracije, Blistok je navo taksativno koje teme treba da se integrišu, Gorki na svoj način upozorava nove članove kad otvaraju teme a da nisu čitali postojeće, dobar seo članova nastupa dobronamerno kad neko nov dođe sa problemom... malo li je?

(15.06.2015, 20:33)alexvuk Piše:
(15.06.2015, 20:23)serjoza Piše:

Kakvo vređanje, ja sam u stvari pohvalio vas dvojicu, kao kvalitetne članove ovog kafea ,koji bi bili dostojni te časti i privilegije! Thumbs up LOL

Upravo, praksa na forumima i jeste da se moderatori biraju između najkvalitetnijih članova, i taj rad je uvek na dobrovoljnoj bazi, da se nekome plaća za to, za sad nisam čuo... Smile  

Mani ti to, moderirao sam ja forume (i administrirao) i tu ti je najveća privilegija kad te promaši truli paradajz. :rolf:

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)