• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mala provera
Limundo 
Poštovani iz LIMUNDO-a i KUPINDO-a,
imam predlog da malo proverite prave adrese i telefone članova. Verujem da su se mnogima adrese promenile a i u zadnje vreme imam takva iskustva, ne loša ali ih imam da kupac ili prodavac nisu na adresi koja je naznačena. Ovo je samo dobronamerna sugestija,
svako dobro acasiska

Citiraj
Podrzavam ideju.
Bilo bi dobro da svi Limundovci dobiju neku automatsku poruku sa linkom ka tome da ukucaju novu adresu ili da potvrde staru.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
podrzavam

jedno 10% clanova minimum nema azurirane podatke (preslili su itd...)

a da ne govorim o nima kojima su podaci namerno lazni

Citiraj
Dobra ideja!!!

Citiraj
Svako ozbiljan će sam ažurirati podatke,a oni koji i zaborave prilikom prve prodaje-kupovine videće i promeniće.
E sad oni drugi...
Sugestija je na mestu al se bojim se da je zalud dataSmile
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
Mnogi ni ne znaju da mogu sami da promene podatke. Bar se meni dešavalo da imam takve kupce, pa sam im objašnjavala šta i kako da urade.... tako da mislim da ima smisla poslati porukicu sa molbom da se podaci ažuriraju.....

Citiraj
I ja podrzavam predlog, ali cisto sumnjam da ce bilo sta uraditi, jer im je lakse bilo da uvedu pravilo da kupac moze da trazi slanje na bilo koju adresu. Tim pravilom je unosenje adrese na Limundo izgubilo smisao.

Citiraj
Данас још два предмета продадох на КП, а не знам ни адресу ни презиме купаца, обојица преузела испред моје зграде и само знам да се један зове као и ја. Када је звао рекао је "Добро вече, Ђорђе поред телефона" а ја му рекао: "Јесте.". Smile Мало смо се смејали, констатовали да му таст има стан у истој згради што је такође смешно јер је други купац истог предмета такође везан за ту адресу, тачније у личној карти му стоји моја адреса, јер је кућа његовог деде била на месту моје садашње зграде.
Тако да код личног преузимања није ни битно знати купчеву адресу, чак ни код слања, требало би увести поље "адреса за слање" а где би купци одмах након куповине уносили ту адресу, јер дешава се да некад нешто требам на послу а некад нешто код куће, док некад купујем за друге. С обзиром да је код мене уплата унапред немам ништа против да шаљем Микију Маусу или Паји Патку.

Citiraj
@bitter, svi kupci imaju tvoju adresu, ne znam, sumnjivo to meni nesto Big smile
Mind Full or Mindful?

Citiraj
И мени, а још се један и зове као ја. Колико сутра идем код психијатра, можда сам подвојена личност. Tuzan

Citiraj
Aha, znači i ti kupuješ od samog sebe!  Hihi

Citiraj
Hahah, da kupci em imaju istu adresu em se isto zovu Big smile
Jos cujes glasove preko telefona :P ne znam ja nista Wink
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Скроз сам застранио. Јутрос сам на лавабоу нашао длаку од пола метра, а живим сам и ћелав сам... Или се дрогирам или сам луд, нисам искључио ни владине експерименте на мени...

Citiraj
Ahahahah Big smile

Teorija zavere
Mind Full or Mindful?

Citiraj
(20.06.2015, 12:59)BitterLemon Piše: Скроз сам застранио. Јутрос сам на лавабоу нашао длаку од пола метра, а живим сам и ћелав сам... Или се дрогирам или сам луд, нисам искључио ни владине експерименте на мени...

U brate što je tebi dobrooooLOL
Još samo par hiljada i smirićeš seWink
Samo pazi da ne bude "Gospođo zar smo mi..."LOL
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)