• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 2 Glasova - 3 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatsko ocenjivanje
U duhu dobrih odnosa koje negujemo u LimundoGradu omogućili
smo članovima da dobiju automatsku pozitivnu ocenu,
ukoliko ne budu ocenjeni od saradnika u roku od 30 dana
od dana završetka aukcije ili prodaje.

Svaka saradnja koja ostane neocenjena, 32 dana nakon završetka
aukcije ili prodaje će dobiti pozitivnu ocenu sa
komentarom: "Automatski dodeljena pozitivna ocena".

Pozitivne ocene će za sada biti unete i za sve neocenjene transakcije,
kojima je rok za ocenjivanje istekao u prethodna 2 meseca.

Članovi su predlagali ovakvu opciju i nadamo se da ćete biti
zadovoljni rezultatima!

Citiraj
Можда промашен део форума, ово је већ реализовано те би можда било логичније да је у "Остало" него у "Идеје и предлози". Свакако сјајна вест, али ајде кад је већ у "Идеје и предлози" да предложим ретроактивно давање оцена барем 2-3 године уназад.

Citiraj
Pozdravljam situaciju, problem je rešen pravilno. Jeste da bi bilo zanimljivo, kada bi se ocene pojavile dve godine unazad, ali i ovako nije loše.

Samo bih još jednom podsetio, treba manje kozmetičkih promena, a više akcije da se nivo prodaje na Limundu (ne i na Kupindu) vrati barem na nivo od pre nekoliko godina. Inače, postaće Limundo radnja sve za 99din.

Citiraj
I sa moje strane jedna velika pozitivna ocena za Limundo Tim za implementiranu inovaciju. I povodom toga i pitanje: Da li ce clanovi koji nisu ocenjivali snositi bilo kakve opomene, sankcije, jer po PRAVILNIKU, ocenjivanje je obavezno?

Citiraj
Укор разредног старешине.

Citiraj
(14.07.2015, 12:55)goran2485 Piše: I sa moje strane jedna velika pozitivna ocena za Limundo Tim za implementiranu inovaciju. I povodom toga i pitanje: Da li ce clanovi koji nisu ocenjivali snositi bilo kakve opomene, sankcije, jer po PRAVILNIKU, ocenjivanje je obavezno?

S obzirom na to da je sistem sankcionisanja bio zamišljen za neocenjivanje, sa automatskim ocenjivanjem ga više neće biti, jer svi članovi na kraju saradnje dobijaju ocenu. Sada više nijedna saradnja neće ostati bez ocene.

Citiraj
(14.07.2015, 12:55)goran2485 Piše: I sa moje strane jedna velika pozitivna ocena za Limundo Tim za implementiranu inovaciju. I povodom toga i pitanje: Da li ce clanovi koji nisu ocenjivali snositi bilo kakve opomene, sankcije, jer po PRAVILNIKU, ocenjivanje je obavezno?

Neće snositi posledice. Razlog: otklonjeno je ono što je žuljalo a to je neocenjena saradnja.
Pronalazim načine, a ne izgovore.

Citiraj
(14.07.2015, 13:10)neponovljiva Piše:

Neće snositi posledice. Razlog: otklonjeno je ono što je žuljalo a to je neocenjena saradnja.

U temi ocenjivanje sam pohvalio, a i ovde ću, ali savet u dobroj nameri: Ono što smeta nije otklonjeno nego se popravlja. Kao kad bi umesto hvatanja piromana angažovali sve više vatrogasaca. Wink Ne utiče se na uzrok nego na posledicu.
Ali dobro - prvi veći korak je napravljen. Rukovanje

Citiraj
Ово сам само на Лимунду видео у свом животу, ретроактивну примену правила. У праву то не постоји. То је понижавање оних који су се држали правила.
Не умањујем корисност ове новине, само ваш пређашњи став и ваше садашње тумачење.

Citiraj
Jel mogu ja da deaktiviram pristizanje automatskih ocena na svom profilu .. ?

meni je zaista svejedno dal imam 2000 ili 5000 pozitivnih, i iskreno smeta mi da mi u listi psolednjih ocena stoji 10 ovakvih:

"automatski dodeljena ocena"

Kapiram da je ovo super clanovima sa 50ak pozitivnih, meni ovo smeta .. Meni je 16 puta bolje da mi poslednja pozitivna ocena stoji realan ljudski komentar: super je saradnja, zadovoljan sam kupljenim, prodavac ispao okej izasao iz svoje rutine da meni izadje u susret" i slicno.

Ako moze, evo vam po 500 mojih pozitivnih da mi se skinu dve negativne koje sam ionako dobio jednu osvetnicki a drugu mimo pravila

Citiraj

Onda je red da i PRAVILNIK  promenite i izbrisete clan sa obaveznim ocenjivanjem.

Citiraj
Evo ja dobio 6 automatskih i ne smetaju mi.

Citiraj
(14.07.2015, 13:39)LekoizZegrove Piše: Evo ja dobio 6 automatskih i ne smetaju mi.

Ја их видим 10.

Citiraj
Ovo je predlagano dosta dugo i konacno je usvojeno.
Nema vise jurenja clanova sa molbom da ocene Bravo

Citiraj
(14.07.2015, 13:30)goran2485 Piše:

Onda je red da i PRAVILNIK  promenite i izbrisete clan sa obaveznim ocenjivanjem.

Ažurirano je danas pred puštanje Uputstvo za korišćenje gde se najviše obrađuje ocenjivanje.
Pronalazim načine, a ne izgovore.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)