• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saveti i iskustva
Ovde možemo da pišemo u vezi sa savetima i iskustvima kada je postavljanje oglasa u pitanju

Citiraj
Ne znam da l' ste razmišljali o sledećem:
Imam predmet u kategoriji Ostalo na Kupindu. Recimo da ga cenim 1000 dinara. Provizija Kupindu ako se proda je 10 % odnosno 100 dinara.
E pa postavim ga i na Oglasindo pod istim nadimkom, ali za 900 i u opisu na Kupindu stavim link ka Oglasindu. Važi naravno i za druge kategorije sa pripadajućim popustom baziranim na proviziji Kupinda
Super mogućnost za prodavce Smile

Citiraj
Dobro si ti to zamislio, al ko će onda da kupuje na Kupindu? To je prvo što mi je palo napamet kad sam video novi sajt Smile

Citiraj
Do sada je bilo zabranjeno na Limundu iznositi privatne podatke, email adresu, broj telefona. Kako je sada dozvoljeno, jer sa Oglasnika ce se povezti korisnik sa Limunda i korisnik sa Oglasnika???

Citiraj
(04.08.2015, 11:56)alexvuk Piše: Dobro si ti to zamislio, al ko će onda da kupuje na Kupindu? To je prvo što mi je palo napamet kad sam video novi sajt Smile

Kupovaće. Ima dosta lenjih ludi - kako kupaca tako i prodavaca.

(04.08.2015, 11:58)goran2485 Piše: Do sada je bilo zabranjeno na Limundu iznositi privatne podatke, email adresu, broj telefona. Kako je sada dozvoljeno, jer sa Oglasnika ce se povezti korisnik sa Limunda i korisnik sa Oglasnika???

Egzakli. Wink
Zanimljivo, zar ne? Smile

Citiraj
(04.08.2015, 11:59)serjoza Piše:
(04.08.2015, 11:56)alexvuk Piše: Dobro si ti to zamislio, al ko će onda da kupuje na Kupindu? To je prvo što mi je palo napamet kad sam video novi sajt Smile

Kupovaće. Ima dosta lenjih ludi - kako kupaca tako i prodavaca.

(04.08.2015, 11:58)goran2485 Piše: Do sada je bilo zabranjeno na Limundu iznositi privatne podatke, email adresu, broj telefona. Kako je sada dozvoljeno, jer sa Oglasnika ce se povezti korisnik sa Limunda i korisnik sa Oglasnika???

Egzakli. Wink
Zanimljivo, zar ne? Smile

Hmm
Malo mi ova "politika" nejasna ali da vidimo sta ce da ispadne

Citiraj

I naravno da će kupiti na Oglasindu za 900 a ne na Kupindu za 1000, bar će se velika većina snaći za toliko.
Al brod je porinut, pa ćemo videti dokle će doploviti, vreme će pokazati Wink

Citiraj
Гледајте иза леђа кад уђете, до сада кад су нудили храну џабе обично су узимали новац из задњег џепа.

Citiraj
(04.08.2015, 12:09)alexvuk Piše:

I naravno da će kupiti na Oglasindu za 900 a ne na Kupindu za 1000, bar će se velika većina snaći za toliko.
Al brod je porinut, pa ćemo videti dokle će doploviti, vreme će pokazati Wink

Ne zaboravi jednu bitnu stvar - arbitraža Kupindo tima na Kupindu postoji, a na Oglasindu ne postoji. To pruža neku vrstu sigurnosti jer - kupac je uvek u pravu. Wink

Citiraj
Pruza i nesigurnost ako si kupac.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
(04.08.2015, 12:16)kristiola Piše: Pruza i nesigurnost ako si kupac.

Upravo to sam i ja rekao.

Citiraj
(04.08.2015, 12:16)kristiola Piše: Pruza i nesigurnost ako si kupac.

Можда, али ја имам тридесетак трансакција на КП а не знам ни адресу ни презиме ниједног купца/продавца. Разни начини трговине доносе разне начине реализације, на огласницима је углавном лично преузимање, ја сам имао само два слања курирском службом. Боље да су Купиндо прилагодили овом виду трговине а да нису отварали нови сајт.
Видећемо, можда нас изненади резултатима, ово је људима ближи модел оглашавања него Лимундо и Купиндо.

Citiraj
To i jeste tacno, ljudi i za Limundo i Kupindo misle da su oglasnici.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
(04.08.2015, 12:10)BitterLemon Piše: Гледајте иза леђа кад уђете, до сада кад су нудили храну џабе обично су узимали новац из задњег џепа.

Mene je zivot naucio da nema besplatnog rucka, aliiiiiii .............. videcemo

Citiraj
Ljudi ce navaliti jer je postavljanje besplatno a to oni zele.

A sto nema onda sigurnosti koje pruzaju ocene, to ce posle da uvide. Smile

A posto ce biti dosta oglasa jer je free, onda ce se placati promo opcije. Plus reklame.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)