• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMEH I SUZE - priprema za postavku ponuda
Smile Tema je pokrenuta kako bi izmenili zanimljiva iskustva kod nabavke i pripreme robe za postavku ponuda na sajt. Tuzan

I tako, roba nagomilana, sve lomljivo, napokon dan za pripremu i postavku predmeta na Kupindo.

Prvo servis za rucavanje, sve po redu, jos jedna provera stanja robe, slikanje, snimanje, lakse mi da snimim da se sve vidi nego posle da kupac kaze: E, ovo niste napisali u opisu ili e, tamo ima tackicu ili zarez ..... ovako sta u ducanu to i u izlogu Smile

Krenem ja da snimam i okrecem tanjire da se vidi da nema ostecenja, okrecem i okrecem, snimam i snimam i eto cuda, smaknem carsav i poletese 4 tanjira ...... jbmti sudbinu.

Stojim i gledam, da se smejem ili placem ????

EH, elem, ponovo slikaj servis, skini sa snimka Suzana poslednji 1,5 minut, bas ne mora da se vidi kako tanjiri lete, ispravi ponudu, vise nije servis,set, za 6 osoba i smanji cenu.

Nije lose ...... ma zivot je cudo

Facepalm

E, snimaj Suzana ponovo, nema resenja ako skinem zadnje minute, opet je na pocetku sve na broju Tuzan

Citiraj
Sto ne volim lomljive stvari.
*
Inace ono sto mi se desavalo je da na moje oci paket ispadne kuriru ili u posti radniku. Znaci ono ne bude mi dobro u momentu, mada srecom nije se nikad nista slomilo jer uvek dobro upakujem.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Mađioničarske trikove nešto nabavim napolju, nešto napravimo a nešto FLIPING
ostalo
Nešto fliping a nešto naše ili komšijsko

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)