• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupindo lister - predlozi i ideje
Budući da se Kupindo lister pokazao kao veoma koristan za velike prodavce,
a želja nam je da ga dalje unapređujemo, ovde možete postaviti sve predloge i sugestije,
odnosno pisati šta biste voleli da vidite u nekoj od narednih verzija. Smile

Ako neko još uvek nije isprobao lister, ovde je kratko pojašnjenje i link za skidanje:
http://www.kupindo.com/Pomoc/Kupindo-Lister/189

Citiraj
Odličan je,kad sam video da mogu da dam gomilu ocena odjedanput oduševio sam se,to mi je veliki smor čak i sa copy-paste,ovako moram priznati veliko olakšanje za sve koji dosta kupuju i prodaju !!!

Citiraj
Meni se dešavalo da se predmeti koje postavim preko Listera ne pojavljuju na prvoj strani Kupinda. Recimo, postavim desetak predmeta, a na prvoj strani odgovarajuće kategorije se pojave samo jedan ili dva. Zato sam prestao da koristim Lister i vratio se na klasično postavljanje oglasa preko Browser-a.

Sa Limundo Listerom sam imao drugi problem. Nije radio na Windows-u jer mi je veličina slova podešena na 'Large' (125%). Povodom ovoga sam kontaktirao administratore, nije mi poznato da li je problem otklonjen u novijim verzijama.

Citiraj
Kupindo 
Možda ste već videli informaciju na strani: http://www.kupindo.com/Pomoc/Sta-ima-novo/261, ali za svaki slučaj da znate da je nedavno puštena nova verzija Kupindo Listera. Smile

Možete ga preuzeti na sledećoj strani: http://lister.kupindo.com/

Ispravljeni su manji bug-ovi, a novina je opcija za grupno ocenjivanje saradnji.  (◑‿◐)
Experientia docet.

Citiraj
Ovo je koliko sam našao jedina otvorena tema za "Kupindo lister".
Imam problem oko logovanja, u prilogu slika.
Pokušao sam ponovo da reinstaliram ali isto!!!

[Slika: screenshot1.jpg]
Немој да ме пратиш, и ја сам залутао !!!

Citiraj
@ milancein

Poštovani, vidim da ste nam poslali poruku u vezi sa ovim problemom i preko Konakt stranice.
Nemojte brinuti, vašu poruku smo vec prosledili kolegama koji se bave Kupindo listerom.

Citiraj
predlog da se nekako izbegne Microsoft .NET Framework pre istalacije liste-a ako je ikako moguće
koristim elektronski potpis

Citiraj
Evo danas prvi put sam pokusao da koristim Kupindo Lister, ali bezuspesno. Vrlo komplikovano ste napravili te programe, razumljivo sa jedne strane, jer da ste napravili da se aukcije lako obnavljaju bilo bi previse reklamiranja na Limundu, ali mi nije jasno zasto je i Kupindo Lister konfuzno napravljen.

Evo jutros instaliram i pokrenem sinhronizaciju. Pojavi mi se spisak od 70ak aktivnih predmete, i onda idem na grupnu izmenu, oznacim ih sve, i zelim da ukinem licno preuzimanje sa svih predmeta. Odem na dugme izmeni, oznacim sve predmete, sinhronizujem i cekam.

Pojavi se neka greska, nesto u smislu ''Postoje razliku u verziji sa servera i verziji iz lokala'' , delimicno razumevajuci kliknem na sta mislim da treba, i udjem na Kupindo, kad ono mozda je samo na dva-tri predmeta pomereno licno preuzimanje.

Na kraju odustanem, i promenim adresu. (posto je svrha ukidanja licnog preuzimanja bila to sto nisam neko vreme u Kraljevu).

Citiraj
I ja sam jutros pokusala tacno treci put da preuzmenm kupindo lister i odustala definitivno. Na lager listi se nalazi prodata roba koju nisam mogla da skinem, uradila sinhronizaciju sa sajta i opet razlike od trenutnog stanja u lageru prodate robe i robe koja je aktivna. Cene nije preuzeo sa sajta, jer su u medjuvremenu snizene, vec je zadrzao pocetne kod dosta ponuda ........ i tako dalje i tako dalje ........
Odustajem od Listera Smile posle treceg pokusaja i uvek isti problemi Smile idemo dalje bez Listera

Citiraj
Da li se mogu očekivati poruke u ili na Kupindo listeru?
Немој да ме пратиш, и ја сам залутао !!!

Citiraj
(16.07.2015, 18:18)Vesic1 Piše: Evo danas prvi put sam pokusao da koristim Kupindo Lister, ali bezuspesno.  Vrlo komplikovano ste napravili te programe, razumljivo sa jedne strane, jer da ste napravili da se aukcije lako obnavljaju bilo bi previse reklamiranja na Limundu, ali mi nije jasno zasto je i Kupindo Lister konfuzno napravljen.

Evo jutros instaliram i pokrenem sinhronizaciju. Pojavi mi se spisak od 70ak aktivnih predmete, i onda idem na grupnu izmenu, oznacim ih sve, i zelim da ukinem licno preuzimanje sa svih predmeta. Odem na dugme izmeni, oznacim sve predmete, sinhronizujem i cekam.

Pojavi se neka greska, nesto u smislu ''Postoje razliku u verziji sa servera i verziji iz lokala'' , delimicno razumevajuci kliknem na sta mislim da treba, i udjem na Kupindo, kad ono mozda je samo na dva-tri predmeta pomereno licno preuzimanje.

Na kraju odustanem, i promenim adresu. (posto je svrha ukidanja licnog preuzimanja bila to sto nisam neko vreme u Kraljevu).

Značilo bi nam ukoliko biste nam javili na koju tačno opciju ste kliknuli kada vam se pojavilo obaveštenje o grešci. Takođe, ukoliko ste u mogućnosti da nam pošaljete PrintScreen greške, pomoglo bi u efikasnijem rešavanju problema! Smile

(16.07.2015, 22:08)SuzanaRil Piše: I ja sam jutros pokusala tacno treci put da preuzmenm kupindo lister i odustala definitivno. Na lager listi se nalazi prodata roba koju nisam mogla da skinem, uradila sinhronizaciju sa sajta i opet razlike od trenutnog stanja u lageru prodate robe i robe koja je aktivna.  Cene nije preuzeo sa sajta, jer su u medjuvremenu snizene, vec je zadrzao pocetne kod dosta ponuda ........ i tako dalje i tako dalje ........
Odustajem od Listera Smile posle treceg pokusaja i uvek isti problemi Smile idemo dalje bez Listera

Kako bi naš IT tim imao bolji uvid u ovaj problem, značilo bi nam ukoliko biste nam poslali neki primer koji su se predmeti razlikovali na sajtu i listeru. unapred hvala na trudu! Klanjam se

(17.07.2015, 00:21)milancein Piše: Da li se mogu očekivati poruke u ili na Kupindo listeru?

Hvala vam što aktivno učestvujete u unapređenju Kupinda!

Ova novina trenutno nije u planu, ali budite slobodni da pogledate
da li vam odgovara ovaj program za Kupindo poruke:
https://www.kupindo.com/Pomoc/Program-za...poruke/185

Prijatan dan!  Smile

Citiraj
d.lazic85

(22.07.2015, 17:11).............................................................. Piše: SuzanaRilI ja sam jutros pokusala tacno treci put da preuzmenm kupindo lister i odustala definitivno. Na lager listi se nalazi prodata roba koju nisam mogla da skinem, uradila sinhronizaciju sa sajta i opet razlike od trenutnog stanja u lageru prodate robe i robe koja je aktivna.  Cene nije preuzeo sa sajta, jer su u medjuvremenu snizene, vec je zadrzao pocetne kod dosta ponuda ........ i tako dalje i tako dalje ........

(16.07.2015, 22:08)SuzanaRil Piše: Odustajem od Listera Smile posle treceg pokusaja i uvek isti problemi Smile idemo dalje bez Listera

Kako bi naš IT tim imao bolji uvid u ovaj problem, značilo bi nam ukoliko biste nam poslali neki primer koji su se predmeti razlikovali na sajtu i listeru. unapred hvala na trudu! Klanjam se

Bilo je pooodosta predmeta ali kako sam "skinula" lister sa racunara sada stvarno ne mogu da nabrojim Smile

Hvala sto ste obratili paznju na problem ali sto se mene tice nema potrebe da se bilo sta koriguje jer sam od listera odustala.

Imam neku svoju tabelu i evidenciju u kojoj sve pripremam i sa koje lako unosim predmete. Sam sajt ima opcija pokreni slican predmet tako da kada budem dodavala nove ponude nije mi problem.

U svakom slucaju, ne zbog mene, treba da postoji bolja sinhronizacija sajta i listera zbog novih korisnika.

Citiraj
@SuzanaRil

Hvala vam, Suzana na odgovoru!

Ukoliko nekada budete poželeli da koristite ovaj program, jer je zaista koristan
i olakšava postavljanje predmeta i njihovo manevrisanje, možete ga ponovo instalirati,
pa nas onda kontaktirati kako bismo vam pomogli sa korišćenjem.

Do tada, srećna trgovina! cao

Citiraj
Pozdrav.
Imam problem sa listerom... Nedavno sam menjao šifru, pa nije mogao limundo lister da se sinhronizuje. Objasniše kolege u temi da treba da se ulogujem i na lister sa novom šifrom, iako je prihvatao staru. Lako reših...

Sada imam isti problem sa kupindo listerom, ali isti lek ne deluje... Sa starom šifrom mogu da se ulogujem, kada odem na sinhronizaciju, prijavljuje pogrešnu kombinaciju username/pass... kada pokušam da se logujem sa novom, izbacuje obaveštenje "Tri neuspela pokušaja prijave"...
Šta da radim?
Unapred hvala

Citiraj
Dobar dan, javiće vam se kolega do podne kako bi pomogao. Pozdrav
Experientia docet.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)