• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program za Kupindo poruke - predlozi i ideje
Ovde možete zapisivati predloge koji se tiču programa za Kupindo poruke.
Ako neko još uvek nije isprobao, a ima potrebu zbog velikog broja poruka,
link za skidanje se nalazi na ovoj stranici:
http://www.kupindo.com/Pomoc/Program-za-...poruke/185

Hvala!  Smile

Citiraj
Predlog nije direktno vezan za sam program, mozda to u njemu funkcionise, ali ga ne koristim jer nemam potrebe - odnosno veliki broj poruka.

Naime, poruke koje se upute KT preko kontakt forme - nisu nigde zabelezene - odnosno nema ih u Poruke/poslate - a naravno ni broja pod kojim je poruka "zavedena"..
Cesto se dasava da odgovor kasni, ili se problematika oduzi u resavanju. U takvim slucajevima pokusavam da se setim sta sam tacno trazio u svom obracanju, niti znam kad je poruka poslata - jer kao sto rekoh inicijajna poruka nije nigde zabelezena.
Molio bih da se to resi.

Na limundu takve poruke, upucene LT - ostaju zabelezene u Poruke/poslate - Tvoja poruka (xxxxxxx), tako da se uvek moze podsetiti sta je tacno bila problematika upucena LT, kao i to koliko je brz odziv podrske.
Ne vidim razlog, zasto nije ista situacija i na Kupindu ?

Citiraj
Hvala što ste nam skrenuli pažnju na ovo, proveriću zašto se ovo dešava i šta možemo da uradimo po tom pitanju.

Citiraj
Kad se moze ocekivati da se otkloni greska koja nastaje prilikom pokretanja programa kupindo poruke?
Vec sam prijavio ovaj problem, receno mi je da videti sta pravi problem oko pokretanja, a od toga je proslo oko nedelju dana, mozda i vise.

Konkretno problem je ovaj:

[Slika: kp-poruke.jpg]

Citiraj
Da li mi možete reći kada ste poslednji put pokušali da pokrenete program? U proteklih nekoliko dana smo radili na ispravkama i trebalo bi da je ova greška rešena, ali će nam značiti da isprobate još jednom.

Hvala na trudu! Smile

Citiraj
Upravo sad kad sam pravio print screen.
Inace sve do pre nekoliko dana nisam ni znao da ima ovaj program, listao sam nesto na kupindu kad vidim program za kupindo poruke, skinem, instaliram kad ono greska.
Probao sam pre 2-3 dana skinuti ponovo program sa sajta i instalirati jer sam mislio da je mozda do mene neka greska ili da sam pogresno instalirao, kad ono opet ista prica.

Citiraj
(03.12.2014, 17:01)zex_91 Piše: Upravo sad kad sam pravio print screen.
Inace sve do pre nekoliko dana nisam ni znao da ima ovaj program, listao sam nesto na kupindu kad vidim program za kupindo poruke, skinem, instaliram kad ono greska.
Probao sam pre 2-3 dana skinuti ponovo program sa sajta i instalirati jer sam mislio da je mozda do mene neka greska ili da sam pogresno instalirao, kad ono opet ista prica.

Prosleđeno kolegama na proveru.
Javljam se čim budem imala nove informacije.  Smile
Ugledam i okomim se!

Citiraj
@zex_91
Imao sam mozda slican problem. Tada sam dobio sledeci savet koji je resio problem (ali cudno da jos nije ispravljena greska...):

Korak 1:
Otvoriti precicu Computer, u prozoru u traci gore levo klik na opciju Organize, iz padajuce liste klik na Folder and search options, otvara se novi prozor, klik na opciju View, u listi podesavanja selektovati opciju "Show hidden files, folders, or drives". Sacuvati podesavanja na OK.

Korak 2:
Pratiti adresu: disk C>Users>folder korisnika>AppData>Roaming.

Korak 3:
U folderu Roaming folder KupindoMessages preimenovati u "KupindoMessages1"

Citiraj
@zex_91
Kolege su sada izvršile proveru. Molim vas probajte sada da pristupite programu.
Ukoliko bude bilo problema javite.
Ugledam i okomim se!

Citiraj
Radi ovako kao sto je rekao clan ljubisa.va, drugacije neradi.

Bez obzira na sve ja to i dalje smatram greskom koja se treba otkloniti jer program kad se instalira mora da radi bez ikakvog preimenovanja foldera i slicnih gluposti, izuzev piratskih programa koji koriste krek pa se treba krekovati. Inace ni jedan legalan program nema nista slicno

Citiraj
(04.12.2014, 13:00)zex_91 Piše: Bez obzira na sve ja to i dalje smatram greskom koja se treba otkloniti jer program kad se instalira mora da radi bez ikakvog preimenovanja foldera

Bas tako, ja mislio da je to reseno, a ono isto, doduse, samo sam ga instalirao I nisam nesto odusevljen kako radi, pa ga I ne koristim, ali verovatno nekome jeste od pomoci I treba da bude bez gresaka...

Citiraj
U pravu ste potpuno, proverićemo još jednom.

Citiraj
Mislim da bi bilo dobro da napravite da se program automatski sinhronizuje prilikom palenja i ako neko drzi stalno upaljen da se sinhronizuje na svakih par minuta. Isto tako ne bi bilo lose da napravite kad se program spusti u taskbar, da nebude u task baru nego tamo kod sata u tray-u.

Mnogo bi olaksalo svima, meni, a verujem i mnogima je vec dosadilo klikcati non stop na dugme sinhronizuj.

Citiraj
@Zex_91
Izvinjavamo se što nismo odgovorili. Slažem se sa vama, ovo bi bilo zaista korisno. Zabeležen je predlog.
Ujedno vas obaveštavam da smo otvorili drugu temu sa idejom kako da unapredimo ovaj program.

Ako imate vremena, pogledajte: http://cafe.limundo.com/thread-353.html

Citiraj
Ajd da ovde pripitam:
Da li postoji program za Kupindo poruke? Ja tražio, al' ne nađoh. Našao ja i BLOG koji kaže da ima, ali link vodi na pomoć http://blog.limundograd.com/2013/12/prog...do-poruke/
Pitao sam limundo pomoć, reko: "Program poruke", a meni će ti pomoć na to: "0 REZULTATA ZA "PROGRAM PORUKE""
Pa onda vidim ovde se priča o tom programu...
Jer ono sa porukama na Kupindu je stvarno za pop...ti. Verovatno se iskusnijima dešavalo, ali zamislite sledeću situaciju: kupac se pre kupovine raspituje za jedan predmet - rok isporuke, način plaćanja itd. Onda kupi DRUGI predmet koji se u naslovu od prvog predmeta razlikuje u samo jednom broju i nastavljamo koverzaciju tu. Naravno - u inicijalnoj poruci kao napomena je dodao da je broj telefona promenjen. E tu nije kraj - onda kupi još jedan - treći predmet i nastavljamo konverzaciju tu.  Facepalm
Ako izaberem sve poruke sa članom - nemam poruku sa napomenom o broju telefona. Ako izaberem sve poruke  za jedan predmet - imam posla konverzacije i dogovora.
I najvažnije - nemam prvih 50-100 karaktera u listingu poruka kao na Limundu.
PRIMITIVNO!
I danguba i može da dođe do greške zbog jednostavnog previda
A da ne pominjem da se poruke mešaju ako prodavac ima traženiji predmet koji se više prodaje pa je onda jedna poruka od jednog kupca, sledeća od drugog itd.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)