• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lepa Limundo iskustva
Srce 
Hajde da delimo lepa Limundo iskustva :-)
Ja sam imala puuuno lepih iskustava, iskreno ne sećam se nijednog ružnog.
Ne znam da li se više oduševim kada kupim neki jeftin komad odeće, pa uz to, potpuno neočekivano, stigne i dobijem poklon ili kada upoznam neku sjajnu osobu i ispričam se kao da se znamo od malena.
Moj junak je jedan član, pre svega džentlmen i ČOVEK, sa kojim je trebalo da se nađem ispred ulaza, ali nisam mogla da siđem jer mi je ćerka bila bolesna. On se bez pogovora popeo do stana, sa osmehom na licu, doneo čokoladu i poželeo brzo ozdravljenje.

Citiraj
Pisite bre ljudi lepa iskustva, sta ste se stisli? Big smile

Ja sam skoro prodao neki predmet i ispostavi se da je kupio komsija na 50m od mene koga nisam poznavao, jer nisam iz Kraljeva. Dogovorimo se da se nadjemo na parkingu, i toliko se raspricamo da sam ja na kraju ostao vise od sat vremena. To je bio inace stariji covek oko 55 godina, i mogu Vam reci da mi je dao prilicno korisne savete u vezi Limunda.
Imao sam jos lepih iskustava, ali nijedno nije bilo ovakvo, ni sa kim nisam ostao tako preko sat vremena da pricam a da mi je bilo zanimljivo, jer je covek veoma prijatan i veoma bistar Smile

Citiraj
Evo i ja da napišem koju na ovu temu. Mogu slobodno da se zahvalim Limundu jer sam imao puno lepih iskustava jer je u pitanju jedan hobi, a pre svega mislim na lična poznanstva koja su se desila nakon trgovine. U celoj Srbiji imamo jednu kako da se izrazim "polu specijalizovanu" radnju koja samo u nazivu sadrži reč hobi, a i ona je loše snadbevena za taj pravac, a ovde sam našao gro stvari i kupio i prodao i još jednom hvala Limundu na tome Smile

Citiraj
Da, moze se reci da je internet prozor u svet (Srbiju)
Smile

Meni licno prija kada mi se neko zahvali za trud, za lepo upakovan paket, za neku sitnicu...
Ima lepih trenutaka, trenutno ne mogu da se setim, ali napisacu sigurno neki od njih

Citiraj
Jedan Limundovac je jutros bio u prolaz kroz moj grad i zamolio me da izađem nepunih 100 metara na put od moje kuće da bi preuzeo knjigu koju je kupio od mene, cena je bila 200 din, a on je izvadio 300 din i izvinio se što me je maltretirao oko preuzimanja.
Folk is not dead!

Citiraj
Uhh, roman o lepim iskustvima.

Upoznala sam predivne ljude, dobijala lepe zelje, lepe misli, poklone ... prava mala riznica lepote!

Citiraj
Sve u svemu da Limundo nije lepo iskustvo ne bi mi svi i bili ovde,stvarno ima i prodavaca koji u paket ubace i nesto gratis ili kupci ostave baksis (nedavno sam kupcu dao baksis sto je po hladnom vremenu biciklom dosao po predmet pa sam mu dao 70 dinara da kupi caj ) On je ok

Citiraj
Generalno, kada se nađem sa starim kupcima i prodavcima, pa se siti ispričamo. Zaista bude situacija kao da se nađem sa starim prijateljima Smile

I uopšte, svaka saradnja sa srdačnim i ljubaznim ljudima - u vreme kada su svi nešto namrgođeni i zlovoljni, divno je videti kada je neko ljubazan, korektan, pošten, predusredljiv, i to zato što želi, a ne zato što mora.

Citiraj
Palac gore 
Jedan clan je cesto kupovao od mene i posto mu je bilo usput kada krene na put svracao bi i preuzimao robu licno. Uvek nam je donosio po bocu vina iz njegove kolekcije i to stare po 10-15 i vise godina. Jednom prilikom sam mu poklonio neke stvari za koje znam da mu se dopadaju i toliko je bio odusevljen da nas je pozvao da mu budemo gosti i posetimo njegovu vinariju.
Zelim da mu se zahvalim na tako divnoj saradnji i druzeljubivosti i nadam se da ce procitati ovaj tekst i prepoznati se, a ujedno ga pozdravljamo.  cao

Citiraj
Što je lepo ovo čuti,tj. pročitati Smile

Citiraj
Ukratko prodao sam neku antenu za internet,za meni solidne pare,sav srecan pakujem je i taman kad sam zavrsavao,fid na kraju antene zbog koje je kupac najverovatnije i kupio antenu je pukao,STA SAD.Nista nazovem coveka i objasnim mu sta se desilo cak mu i kazem da cu mu smanjiti cenu ako mu odgovara,kad on meni MA NIJE PROBLEM samo donesi,platio mi covek cak punu cenu,cak me i castio tj zokruzio na vise.Iskrenost je cudo

Citiraj
(25.12.2014, 23:02)jovanov83 Piše: Ukratko prodao sam neku antenu za internet,za meni solidne pare,sav srecan pakujem je i taman kad sam zavrsavao,fid na kraju antene zbog koje je kupac najverovatnije i kupio antenu je pukao,STA SAD.Nista nazovem coveka i objasnim mu sta se desilo cak mu i kazem da cu mu smanjiti cenu ako mu odgovara,kad on meni MA NIJE PROBLEM samo donesi,platio mi covek cak punu cenu,cak me i castio tj zokruzio na vise.Iskrenost je cudo

Dobro ti nama došao Thumbs up

Citiraj
Srce 
(09.12.2014, 16:30)pegic Piše: Jedan clan je cesto kupovao od mene i posto mu je bilo usput kada krene na put svracao bi i preuzimao robu licno. Uvek nam je donosio po bocu vina iz njegove kolekcije i to stare po 10-15 i vise godina. Jednom prilikom sam mu poklonio neke stvari za koje znam da mu se dopadaju i toliko je bio odusevljen da nas je pozvao da mu budemo gosti i posetimo njegovu vinariju.
Zelim da mu se zahvalim na tako divnoj saradnji i druzeljubivosti i nadam se da ce procitati ovaj tekst i prepoznati se, a ujedno ga pozdravljamo.  cao

Ovo je zaista divno. Veliki pozdrav za ovakve Limundovce
Pronalazim načine, a ne izgovore.

Citiraj
(25.12.2014, 23:02)jovanov83 Piše: Ukratko prodao sam neku antenu za internet,za meni solidne pare,sav srecan pakujem je i taman kad sam zavrsavao,fid na kraju antene zbog koje je kupac najverovatnije i kupio antenu je pukao,STA SAD.Nista nazovem coveka i objasnim mu sta se desilo cak mu i kazem da cu mu smanjiti cenu ako mu odgovara,kad on meni MA NIJE PROBLEM samo donesi,platio mi covek cak punu cenu,cak me i castio tj zokruzio na vise.Iskrenost je cudo

Smile lepo

Citiraj
(25.12.2014, 23:56)dealla Piše:

Dobro ti nama došao Thumbs up

Hvala evo i ja malo da nadjem vremena za CAFE

HVALA na dobrodoslici i lepim zeljama Klanjam se Klanjam se Klanjam se Klanjam se Klanjam se Klanjam se
Amor vincit omnia Claude os, aperi oculos! Dum spiro spero
Ljubav sve pobjeđuje Ćuti i gledaj Dok dišem (živim), nadam se

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)