• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcija #10za0din
Ovde možete pitati sve u vezi sa akcijom koja traje do kraja januara. Smile

Citiraj
Dobro jutro,znaci imamo pravo ukupno postaviti 20 besplatnih aukcija,po deset u decembru i januaru..?Da li prilikom ponavljanja ide naplata,ako se ne proda u prvom krugu?Hvala..pozz

Citiraj
Tako je, prvih 10 aukcija koje pokrenete u decembru su besplatne. Isto važi i za januar.

Akcija se odnosi na pokretanje nove aukcije. Ukoliko se ponavlja, ona će biti naplaćena po starom Cenovniku.

Citiraj
Nesto mi nije jasno , koliko sam procitao na limundo blog-u pisalo je " Od četvrtka 10.12.2015. godine u podne – zaključno sa 31.01.2015. godine u podne važi novi cenovnik Limunda. Besplatno je postavljanje prvih 10 aukcija u toku kalendarskog meseca (#10za0) "

ja sam pokrenuo 7 aukcija 10.12 .15 (cetvrtak) u periodu 10.40-10.50 i tih 7 mi je skinulo sa onih besplatnih mislio sam da to pocinje od 12h kako je bilo i napisano na blog*u , ako gresim ispravite me, a ako ne molim mojih 7 besplatnih nazad Smile

Citiraj
NIje problem. Samo je potrebno da kontaktirate korisničku podršku kako bi stornirali aukcije i kako biste mogli ponovo da pokrenete aukcije besplatno.

Citiraj
odradjeno po preporuci clana "neponovljiva" poslato i cekam.

i moze li neki link do korisnicke sluzbe , posto nisam sigura jesam li na dobro mesto uputio zalbu Smile

Citiraj
Možete im pisati na ovom linku: http://www.limundo.com/Kontakt?utm_source=Pomoc_Header

Budite bez brige, dobićete odgovor u najkraćem roku.

Citiraj
Ako je postavljanje neke aukcije ionako besplatno, da li mi postavljanje tih auckija racunate u ove gratis?
Mind Full or Mindful?

Citiraj
(10.12.2015, 17:25)kristiola Piše: Ako je postavljanje neke aukcije ionako besplatno, da li mi postavljanje tih auckija racunate u ove gratis?

DA Računaju se prvih 10 aukcija koje budu postavljene tog meseca, Odnosi se na sve kategorije

Citiraj
10 din je IONAKO besplatno.
Nije to bas srecno resenje. Mislim sta, onda ce ljudi namerno stavljati 11, da im ''ne propadne''... ?
Mind Full or Mindful?

Citiraj
(10.12.2015, 18:16)kristiola Piše: 10 din je IONAKO besplatno.
Nije to bas srecno resenje. Mislim sta, onda ce ljudi namerno stavljati 11, da im ''ne propadne''... ?

Da, ova ideja baš nije do kraja domišljena - trebalo bi da prodavac sam može da "štiklira" koje aukcije mu idu "besplatno".
Za lek predlažem da kome ovo ne treba postavi A4 papir ili salvetu od 10 dinara - 10 takvih komada da se "skine sa 5 %" i dalje tera kao i do sada.

Citiraj
A i neke kategorije su ionako besplatne do 199. Recimo.
Slazem se da je trebalo uvesti ``dugme`` kojim bismo stiklirali sta hocemo.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Ja sam bas hteo da postavljam neke aukcije od 10 dinara, ali to moram da odlozim dok ne smislim kojih 10 aukcija da pokrenem besplatno.

Citiraj
Ja se zeznula pa mi pocele neke od 199 koje su ionako besplatne.
Jbg.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Dobra akcija ali mora toga malo više da bude, malo je 10 aukcija, trebalo bi da može 100 aukcija u toku meseca. Ili 100 aukcija samo za pojedine, a 10 aukcija za ostale. Ili koliki ti je inače broj aukcija, pa na osnovu toga da dobiješ broj besplatnih. Ili na osnovu prometa, ili recimo procenta realizovanih aukcija, da ti bude omogućen broj besplatnih aukcija.

Nije fer da mi koji zarađujemo pare i sebi i sajtu za vreme trajanje ove akcije uvek trpimo zbog onih drugih. Ja vam pare za pokretanje i realizaciju tih 10 aukcija svejedno ne bih ostavio, i bar trećina članova su kao ja, ako ne i polovina.
Ps. već imam jednu ponudu od besplatnih... Hihi

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)