• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prebacivanje sa kupinda na limundo
Zvezda 
Zasto ne postoji opcija da predmeti koje prodajem na kupindu mogu da ae prebace na limundo aukcije?Bilo bi brze,dok ovako moram ispocetka da unosim aukcije.

Citiraj
Da podignem i ovu temu iz prašine...
Zašto ne postoji opcija?

Citiraj
iz istog razloga zbog cega ne postoje ni druge trazene opcije Big smile

Citiraj
Možda svako malo da podsećate Limundo tim da to omogući, svanulo bi nam Smile
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
pa da malo probaš kako ide na limundu pa vratiš na kupindo nikad se ne zna , meni nekad nešto stoji 3 godine na kupindu za 500 pa prebacim na limundo i ode za 600 dinara za 7 dana npr i obrnuto... jer neki kupci gledaju samo limundo a neki samo kupindo

Citiraj
Upravo to, Limeni, da i mi s Kupinda malo probamo kako je na Limundu (jer oni s Limunda na klik mogu da prebace predmete na Kupindo, dok mi nemamo tu opciju).

Citiraj
(23.11.2017 19:29)1halogen Piše: Upravo to, Limeni, da i mi s Kupinda malo probamo kako je na Limundu (jer oni s Limunda na klik mogu da prebace predmete na Kupindo, dok mi nemamo tu opciju).

Mi, djeca s kolodvora Kupindo.  LOL

A inače ova opcije je nemoguća jer, kako priča kaže, u svicima sa Mrtvog mora postoji 11 Božjih zapovesti, a 11. je upravo "Ne prebacuj predmete svoje sa veb šopa na aukciju". E, a pošto onomad kad je formiralo Novi zavet nije bilo struje onda su ovo izbacili i pripisali zamoru neznanog jevanđeliste. A Ltim je poklonik starih tradicija, bliski Templarima koji su...
Uglavnom to je zato - sasvim logično objašnjenje i pre apokoalipse se to neće menjati.  LOL
Svako ko kaže da je to glupost i lenjost i nemar za korisnike od strane Ltima kleveće i laže.
Eto tako je to.  Smile

Citiraj
Neznanog jevanđeliste?! Hihi

Citiraj
E pa eto - i to se desilo.
E pa u tom smislu da se prijave i prvi problemi - meni se desilo da mi se prebačeni predmet pojavi u "U pripremi" u triplikatu - jedno prebacivanje - tri ista duplikata na Limundu. Meni nije toliki problem, ali kontam da ljudima koji prodaju značke, razglednice, numizmatiku ili filateliju ili jednostavno imaju mnogo predmeta može da napravi veeelike probleme - ako na primer bez provere krenu da aktiviraju sve što je prebačeno sa Kupinda - vod'te računa!

Citiraj
E pa ovo je sad stvarno smešno. Nakon tolikih godina i žrtava u ljudstvu i materijalu izborismo se za to ljudskom umu i duhu skoro nepojmljivo čudo - prebacivanje predmeta sa Kupinda na Limundo.
Megjutoa...
Ali...
Bat...
Sad se, koliko vidim od danas, ne mere prebaciti završene neprodate predmete sa Limunda na Kupindo.
 LOL
Doduše nakon današnjeg uvođenja fiksne cene na Limundu Kupindo je suvišan tako da izgleda da će da ga potiho eutan... eutaniz.. eutinizi...
Da ga utepaju, bre.

Citiraj
Cry

Citiraj
(02.04.2019 23:05)serjoza Piše: E pa ovo je sad stvarno smešno. Nakon tolikih godina i žrtava u ljudstvu i materijalu izborismo se za to ljudskom umu i duhu skoro nepojmljivo čudo - prebacivanje predmeta sa Kupinda na Limundo.
Megjutoa...
Ali...
Bat...
Sad se, koliko vidim od danas, ne mere prebaciti završene neprodate predmete sa Limunda na Kupindo.
 LOL
Doduše nakon današnjeg uvođenja fiksne cene na Limundu Kupindo je suvišan tako da izgleda da će da ga potiho eutan... eutaniz.. eutinizi...
Da ga utepaju, bre.

Ne želim da ga utepaju, na limundu mi je tesno i neprijatno, nema mesta za moje opširne poecke opise ponuđene robice...Ne ne

Citiraj
(02.04.2019 23:18)1halogen Piše:
(02.04.2019 23:05)serjoza Piše: E pa ovo je sad stvarno smešno. Nakon tolikih godina i žrtava u ljudstvu i materijalu izborismo se za to ljudskom umu i duhu skoro nepojmljivo čudo - prebacivanje predmeta sa Kupinda na Limundo.
Megjutoa...
Ali...
Bat...
 LOL
Da ga utepaju, bre.

Ne želim da ga utepaju, na limundu mi je tesno i neprijatno, nema mesta za moje opširne poecke opise ponuđene robice...Ne ne

Biće, biće - da vi'š kako ćeš da propevaš sa provizijom 7,5%+. Valjanje

Citiraj
(02.04.2019 23:21)serjoza Piše:
(02.04.2019 23:18)1halogen Piše:
Megjutoa...
Ali...
Bat...
 LOL
Da ga utepaju, bre.

Biće, biće - da vi'š kako ćeš da propevaš sa provizijom 7,5%+. Valjanje

Godine iskustva i urođena mudrost - u pravu si Rukovanje

Citiraj
Koliko vidim, a ako ne vidim pokažite kako, za predmete koji se prebace sa Kupinda na Limundo moguće je pokrenuti samo aukciju, a ne i postaviti taj predmet sa fiksnom cenom - kad se iz "U pripremi" vrši izmena nema mogućnosti postavljanja sa fiksnom cenom.
To tako treba ili je propust?

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)