• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prebacivanje sa kupinda na limundo
Zvezda 
Zasto ne postoji opcija da predmeti koje prodajem na kupindu mogu da ae prebace na limundo aukcije?Bilo bi brze,dok ovako moram ispocetka da unosim aukcije.

Citiraj
Da podignem i ovu temu iz prašine...
Zašto ne postoji opcija?

Citiraj
iz istog razloga zbog cega ne postoje ni druge trazene opcije Big smile

Citiraj
Možda svako malo da podsećate Limundo tim da to omogući, svanulo bi nam Smile
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
pa da malo probaš kako ide na limundu pa vratiš na kupindo nikad se ne zna , meni nekad nešto stoji 3 godine na kupindu za 500 pa prebacim na limundo i ode za 600 dinara za 7 dana npr i obrnuto... jer neki kupci gledaju samo limundo a neki samo kupindo

Citiraj
Upravo to, Limeni, da i mi s Kupinda malo probamo kako je na Limundu (jer oni s Limunda na klik mogu da prebace predmete na Kupindo, dok mi nemamo tu opciju).

Citiraj
(23.11.2017, 19:29)1halogen Piše: Upravo to, Limeni, da i mi s Kupinda malo probamo kako je na Limundu (jer oni s Limunda na klik mogu da prebace predmete na Kupindo, dok mi nemamo tu opciju).

Mi, djeca s kolodvora Kupindo.  LOL

A inače ova opcije je nemoguća jer, kako priča kaže, u svicima sa Mrtvog mora postoji 11 Božjih zapovesti, a 11. je upravo "Ne prebacuj predmete svoje sa veb šopa na aukciju". E, a pošto onomad kad je formiralo Novi zavet nije bilo struje onda su ovo izbacili i pripisali zamoru neznanog jevanđeliste. A Ltim je poklonik starih tradicija, bliski Templarima koji su...
Uglavnom to je zato - sasvim logično objašnjenje i pre apokoalipse se to neće menjati.  LOL
Svako ko kaže da je to glupost i lenjost i nemar za korisnike od strane Ltima kleveće i laže.
Eto tako je to.  Smile

Citiraj
Neznanog jevanđeliste?! Hihi

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)