• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Које су шансе да се одговори на питаље? Упућено администраторима директ
Након покретања тема о занимњивостима, акцији 10*10 и уочаваља бановаља одређених чланова (у шта не улазим, јер је то мочвара посебне врсте), примећујем да администратори имају нешто времена да посете овај део лимкупогла. Дакле, питање ће конкретно бити Када ће бити могуће добити одговор, рецимо на ово питаље:

http://cafe.limundo.com/thread-541.html

Превише често се догађа да питаља која су на месту остану неугледана или са болом у дољем региону прегледана.

ПС Ово све овако ћу покушати и Ремеоту да проследим, јер ме баш занима љегов одговор. Он му дође као шеф на фирму...
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
У року од скоро одма и одговор:

Hvala na javljanju.
Nekako smo uspeli da potpuno preskočimo davanje odgovora.
Javljeno da administrator bolje obrati pažnju.

Pozdrav,
Vlada (Remeo)

Хвала, Ремео
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Ne znam da pišem na retroromanskom/staroslovenskom pa ću vako - kad vidim odgovor, verujem, ali hvalili te svi po selu za trudove koje činiš za odbranu starog koda.

Citiraj
Cuj, opet o trudovima. E sad, posto je odgovoreno na Deallino legendarno pitanje, 'ajmo da sredimo tu cirilicu za ljubitelje. Posle mozda i PAK nekako uleti preko reda? Wink
(Samo molim ne OBAVEZAN, kakav trazi Gibica, pretty please Big smile)

Citiraj
Radimo na tome da vidimo kako možemo da uvedemo ovo u skorije vreme.

Citiraj
Pa lepo je videti da teorija da u menadžmentu ima neko ko barem podjednako brine i o suštini a ne samo o formi, nije samo teorija. Nadajmo se da će praksa zaživeti.

Citiraj
Nadam se da je moje pitanje na pravom mestu.

Zašto Kupindo od početka januara pada svaki čas i piše mi da je stranica nedostupna?
Jedan oglas postavljam iz triput, ne mogu da odgovorim na poruke članova...

Napominjem da mi je sve na netu dostupno, pa i limundo (koji mi ne treba), samo kupindo na kojem imam posla pada svaki čas.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
(07.01.2016, 19:35)1halogen Piše: Nadam se da je moje pitanje na pravom mestu.

Zašto Kupindo od početka januara pada svaki čas i piše mi da je stranica nedostupna?
Jedan oglas postavljam iz triput, ne mogu da odgovorim na poruke članova...

Napominjem da mi je sve na netu dostupno, pa i limundo (koji mi ne treba), samo kupindo na kojem imam posla pada svaki čas.
@1halogen можете почети да читате од подебљаних слова, све између није директно везано за Вас.

Питање није на правом месту. По логици и ваљаности требало би ићи у одељак кафеа који се односи на купиндо и то највероватније под Остало. Али исто тако је и на правом месту, јер апсолутно нико и ништа у правилима кафеа Вас или било кога не обавезује да о месту постављања питања водите рачуна.
Авај, то се исто односи и на добијање одговора. Оно што можете, и што сте већ учинили, је да питате. Нико и ништа у правилима не обавезује било кога од администратора да Вам одговори. Може да се деси, али не мора, а вероватно и неће.

Стога:
колико сутра у 10.01 позовите 0114047810. Ако је заузето из цуга пустите их да попију кафу. Око 12.00 позовите поново. Пожалите се, ургирајте, замолите да Вам објасне. Истодобно би ваљало на spajalica@kupindo.com све то исписати да бисте могли добити и написмено одговор и да би сте му се могли дивити и данима који ће следити.
Пре свега тога испразните кеш прегледача, то је обавезно, најобавезније. 
И, ово Вас лично молим, ако користите један прегледач немојте инсталирати други само да проверите да ли са другим ради. Сајт би ваљало да им буде компатирадан са свим познатијим прегледачима.

Ето. Без шале, најозбиљнији савет. Зовите, пишите, на кафеу нећете добити помоћ за то.

Citiraj
Uredno čistim keš, imam dva pregledača koje naizmence koristim i na oba mi se javlja ovo:

This web page is not available

ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR

Hvala na odgovoru Smile

Citiraj
(07.01.2016, 21:59)1halogen Piše: Uredno čistim keš, imam dva pregledača koje naizmence koristim i na oba mi se javlja ovo:

ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR

Hvala na odgovoru Smile

Bas sam nesto svrljala po Kupindu, bez ikakvih problema.
Znam da ne pomaze, samo izgleda da stvar nije univerzalna.

Citiraj
(07.01.2016, 21:59)1halogen Piše: Uredno čistim keš, imam dva pregledača koje naizmence koristim i na oba mi se javlja ovo:

ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR

Hvala na odgovoru Smile

odgovor je ugasi racunar pa ponovo upali i nestace problem sigurno 

Citiraj
Hvala, volim svoj računar, a ovo se događa skoro na svaki sat..

@jugana,
vidim i ja da je individualno. Limundo je u redu i Cafe radi, a Kupindo svaki čas rikne   Hmm

Citiraj

ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR

Hvala na odgovoru Smile

Recite mi da li možda koristite SBB internet provajder? Ukoliko koristite onda je problem do njih i potrebno je da ih kontaktirate da ručno resetuju. Imali smo članove koji su se javljali sa istim problemom i utvrdili smo da SBB iz nekog razloga blokira otvaranje stranica i da se ručnim resetivanjem rešava problem. 

Citiraj
(08.01.2016, 11:30)Unita Piše:

ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR

Hvala na odgovoru Smile

Recite mi da li možda koristite SBB internet provajder? Ukoliko koristite onda je problem do njih i potrebno je da ih kontaktirate da ručno resetuju. Imali smo članove koji su se javljali sa istim problemom i utvrdili smo da SBB iz nekog razloga blokira otvaranje stranica i da se ručnim resetivanjem rešava problem. 

Ne, na Telekomu sam.

Čudno mi je da se to događa samo na Kupindu dok Limundo i Cafe normalno vidim kao recimo sad kad je na Kupindu taj protokolarni error..

Citiraj
(08.01.2016, 18:57)1halogen Piše: ...
Čudno mi je da se to događa samo na Kupindu dok Limundo i Cafe normalno vidim kao recimo sad kad je na Kupindu taj protokolarni error..

Gugl kaze da je "ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR" bag.
Krivac je, kako izgleda, Chrome,, mada se negde sumnja i na Windows 10.
Ima gomila "resenja", ali nemam utisak da su pouzdana.
Logicno je da se desava samo na jednom sajtu/delu sajta, jer, kako izgleda, "napada" najposecenije.
Posto je bag tekuci, imalo bi smisla guglirati ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR i videti ima li neceg novog Smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)