• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
U skladu sa preporukom gevara otvaram novu temu, vezanu za samo funcionisanje, podesavanje opcija i sva druga pitanja vezana za Cafe.

Deo komentara #1 je prebacen u moj sledeci komentar - tj u komentar #5 na prvoj strani, na ovoj temi, radi bolje preglednosti teme

Citiraj
Zdravo sasacv68, hvala što ste otvorili ovu novu temu! Smile

Što se tiče prvog predloga za kafanicu, trenutno ne vidim potrebu da to otvorimo jer već postoje predviđena mesta za diskutovanje o stvarima koje ste naveli.

Što se tiče poruka, one trenutno ne postoje na Cafe-u tako da svako ko želi da prati neku temu, treba da to uradi tako što će odabrati da mu info o tome stiže na e-mail. Videćemo koliko je moguće da omogućimo poruke.

Hvala još jednom na veoma aktivnom učestovovanju u Cafe-u i na druženju! ziveli

Citiraj
Sada sam proverio, kada unesem   "ђ" dobijem "ć", kako i treba. Isto je i sa "ћ". Možda je do tastature.

Citiraj
------------deo iz prvog komentara na temi prebacen ovde - radi bolje preglednosti teme
Vezano za ovo, ja bih zamolio admine da oni ipak otvore glavnu temu - dakle temu u rangu: Druzenje, odnosno Limundo ili Kupindo. Mozda bi takva tema mogla da bude i u okviru teme Druzenje, ali je poenda bude odmah uocljiva.

Mogla bi da se nazove recimo Kafanica (ili drugo prikladno ime), a u okviru nje bi bila ova moja tema oko funkcionisanja, a i ostali clanovi bi mogli da otvaraju druge teme, kao sto su tutorijali i preporuke za postavljanje slika ili videa, kao druge teme vezane za sam Cafe. Naravno u okviru teme Kafanica bi trebalo prebaciti i temu Predlozi i ideje za Limundo Cafe (koja je sada u temi Limundo/Ideje i predlozi)
Znaci nesto ovako
[Slika: 14m894n.jpg]

Nego da postavim pitanje u vezi funkcionisanja Cafea:
ako ne postoje ili nisu zamisljene PP na Cafeu, cemu onda sluze ove opcije u podesavanju naloga u cafeu, ?
[Slika: 8vntrb.jpg]
a uz to i ne rade !

Osim toga mislim da svi forumi imaju i tu opciju, Privatnih Poruka, pa bi trebalo razmisliti o uvodjenju iste (uz pravila koja vaze i za limundo poruke), ili mozda treba da se prebacimo na Limundo i tamo dopisujemo ?
------------kraj prebacenog komentara

Novi bag...ili samo, mali propust
u temi Limundo Cash se ne moze otvoriti pod tema - nema dugmeta Otvori temu
evo
[Slika: 207vp8j.jpg]

Citiraj
Hvala na prijavi. Ispravljeno sada. Taj podforum tek treba da se pusti.

Citiraj
Ne mogu da nadjem temu gde se pise o kafeu pa cu ovde.

Nema nikakvih obestenja ili oznaka da je odgovoreno na temi na kojoj sam recimo pisala.

Ne mogu da nadjem neke teme, tumaram po kafeu i idem sistem deo po deo, pa cu naici Smile

Nasla sam jednu temu po mojim porukama, trazila sam je u kafeu i nisam nasla pa je tako pronasla.

Malo to smeta. Cudno malo. Tuzan

Jel to samo meni?

Kada dodjem u kafe, posle nekog vremena, deluje mi da nema aktivnosti danima... onda uocim neke teme, sitna slova i imena clanova koji su pisali.

Ni nove teme ne uocim odmah.

Da je druga nijansa zelene ili sl. Da se zna...

Precice ne koristim, skroz su dole i zaboravim na njih.

Citiraj
Ja se pretplatim da mi na email stiže info kada neko odgovori u temi koju pratim. To radi. Da li ste tako probali?

Citiraj
Da, sada vidim da mi na kompu kod kuće ne radi kako treba. Proveriću o čemu se radi.

Citiraj
gevara, potkrala se jedna slovna greška u podnaslovu Limundo Cafe-a (trepćući podnaslov)
Za dobar početak najbolje je da prvo pročitete Cafe pravilnik - pročitate Smile

Citiraj
Valjalo bi uvesti opciju da iz cafea ulazimo direktno na profil sagovornika i na Limundu. Npr uđem ovde na profil smuk88 i postoji link njegovog profila na Limundu.
Folk is not dead!

Citiraj
(26.11.2014, 21:48)pezzys Piše: gevara, potkrala se jedna slovna greška u podnaslovu Limundo Cafe-a (trepćući podnaslov)

neponovljiva, sada se i Tebi javljam u vezi slovne greške. ok sam napisao gevara - diskonektovao se.
Možda se može ispraviti.
Ja sam u svom profilu (statusu) na Limundo ubacio reklamu i onda primetio da jedno slovo "ne paše" Smile
Pozdrav!

Citiraj
@gevara
sta bi s odgovorom na post #32, na temi http://cafe.limundo.com/thread-36-post-1...ml#pid1011
Rekoh mozda si ispustio da ispratis temu predplatom na e-mail Cool , pa ko velim da podsetim.
Taj li si?
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
Odgovorio sam na #32, u #33 sam napisao
LOL Niste pogodili

Citiraj
(26.11.2014, 21:48)pezzys Piše: gevara, potkrala se jedna slovna greška u podnaslovu Limundo Cafe-a (trepćući podnaslov)

Ispravljeno sada, hvala što ste javili! Smile

Citiraj
(27.11.2014, 10:02)gevara Piše:

Ispravljeno sada, hvala što ste javili! Smile

Cool ultraperfekcionista Smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)