• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone
Nalozi su mi trenutno suspendovani usled neispunjenih obaveza prema prodavcima, tehničke greške koja nije nastala mojom krivicom. U kontaktu sam sa administratorima sajta i verujem da ćemo pronaći neko rešenje. Poljubac

Ovim putem se obraćam svim prodavcima koji nisu dobili nikakav odgovor od mene ranije, kao i novim koji trenutno čekaju svoje uplate, ukoliko ovo čitate.

Prva stvar na koju bih skrenuo pažnju administratorima sajta je da sam dobio generisanu poruku da će moja molba biti uzeta u razmatranje, i da za to vreme mogu da se zabavim na Limundo Cafe-u. Poslušao sam Vas, ali kako mi je suspendovan nalog, nisam u mogućnosti da se prijavim ovde na Cafe-u. Stoga se izvinjavam unapred ukoliko ovo nije pravo mesto gde treba da postavim svoj post, ovo je jedini podforum gde mi je omogućen pristup. Rukovanje

Namera bi je bila da Vam predložim da napravite Limundo aplikaciju za pametne telefone. S tim da aplikacija bude od one vrste koja automatski pamti i čuva username i šifru na telefonu. Neke aplikacije koje posedujem nemaju tu opciju, pa ja svaki put moram da se logujem ispočetka, što me stvarno nervira. Potrebno mi je da budem ulogovan konstantno, i da 24h imam direktni pristup Limundo sajtu i aukcijama gde god se nalazim, kao i da dobijam obaveštenja ukoliko dodje do promene aukcijske cene.

Takodje bih voleo da imam mogućnost da preko aplikacije svoje banke prebacim novac sa svog računa, putem android telefona, na Limundo Cash račun i pritiskom na tih nekoliko dugmića momentalno izvršim uplatu. Kada kurirske službe budu napravile svoju aplikaciju, bilo bi zanimljivo da integrišete Limundo Cash sa njihovim, tako da direktno po plaćanju korisnici bivaju obavešteni da će kurir doći po pošiljku, bez potrebe da se dodatno pozivaju kurirske službe.  Pravi se lud

ko je za?

Evo nešto da se svi zabavimo: https://www.youtube.com/watch?v=Yhhj77Im4Gg  Kafica2  Skace od srece

Citiraj
Да ли сте размислили да ли је добра идеја дозволити коментаре без регистрације? Мислим, свако би могао да пише шта хоће, то је глупо.

Citiraj
Ideja mozda i nije bila tako losa Big smile
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Па није по мене, али замисли, сад свако може да дође и пише шта хоће, са регистрацијом је ипак мало озбиљбије.

Citiraj
Pa, s obzirom da se svako moze i registrovati, dodje mu na isto Big smile
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Не може свако, ја имам забрану, дошао ми је кафе главе. Smile

Citiraj
Zasto mi se cini da ce se pojaviti NLO ?! Smile

[Slika: ooH71NX.jpg]

Citiraj
Хахахаха, ма Весићу тај је НЛО одавно ИЛО. Smile

Citiraj
(22.01.2016, 11:46)BitterLemon Piše: Да ли сте размислили да ли је добра идеја дозволити коментаре без регистрације? Мислим, свако би могао да пише шта хоће, то је глупо.
Hmmm, da. Bas se nesto pitam... :rolf: :rolf: :rolf:

Citiraj
Cak, sta vise, trebalo bi dozvoliti da se na svim temama mogu pisati komentari bez registracije.
Wink
Mind Full or Mindful?

Citiraj
(22.01.2016, 11:46)BitterLemon Piše: Да ли сте размислили да ли је добра идеја дозволити коментаре без регистрације? Мислим, свако би могао да пише шта хоће, то је глупо.

Što bre, Lazare ? Treba biti gostoljubiv prema putnicima namernicima, to nam je deo tradicije Smile Osim toga na taj način vi neregistrovani, koji nikada niste bili na ovom sajtu Smile, imate legalnu priliku da prozborite koju reč ili da pitate nešto. Ti samo pitaj šta ti nije jasno a već će se ovde naći neko da ti objasni Big smile

Citiraj
(22.01.2016, 20:19)blistok Piše:

Što bre, Lazare ? Treba biti gostoljubiv prema putnicima namernicima, to nam je deo tradicije Smile Osim toga na taj način vi neregistrovani, koji nikada niste bili na ovom sajtu Smile, imate legalnu priliku da prozborite koju reč ili da pitate nešto. Ti samo pitaj šta ti nije jasno a već će se ovde naći neko da ti objasni Big smile

Да, кад мало боље размислим у праву си. Smile

(22.01.2016, 18:15)kristiola Piše: Cak, sta vise, trebalo bi dozvoliti da se na svim temama mogu pisati komentari bez registracije.
Wink

Слажем се. Чак бих поставио то у предлоге за кафе, али не могу. Smile  Kafica

Citiraj
Duga 
Postavicu ja, nije problem Wink
Mind Full or Mindful?

Citiraj
20. januara sam poslao prvu poruku u vezi suspenzije naloga. Do sada smo razmenili 10 poruka ( sa moje tri e-mejl adrese) i dva puta smo se culi telefonom.

Na kraju su ipak odlucili da urade kako oni zele, a ne ja, i pritom mi OPET nisu dali sifru za pristup, koju ja nemam, kako sam im beskonacno svima ponavljao. Dakle problem opet nije reshen.

Jos jedan dan ce proci, sutra ce opet da usledi 11 mejl.... u 4 dana ceo onaj tim sto se slikao tamo na onoj slici nije u stanju da resi moj problem, koji je nastao jer su meni ukradena sva dokumenta, telefoni i sifre. Telefonom su mi rekli da poshaljem mejl.... cemu sluzi taj telefon?

Stavishe, Cool  , predpostavljam da ide vikend....

I onda ja predlazem online aplikaciju... :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

e btw, ima li neko ideju kako su oni uspeli da provale da sam ja ista osoba koja je registrovala dva naloga, sa dva razlicita usernejma, i dve razlicite e-mejl adrese.... ista je kucna adresa, ali kako su to primetili? Odakle im uopste ideja da uporede dva naloga i vide da je ista adresa? Mislim, ja radim u jednoj od najvecih drzavnih firmi u zemlji, koja zaposhljava preko 10 000 ljudi (  i vise saptanje ), pa mi nemamo ni tehnicke kapacitete, ni strucni kadar da napravi softver za tako nesto.... znam da ga nemamo, trazio sam ga.

Rekao sam drugaru da proba da ga nabavi, ali i on kaze da je nemoguce.

e sad se setih... zaboravih da pitam postara sto mi je doneo jedinu posiljku koja mi je stigla sa Limunda, kako se zove... shteta.. Cry

Јесам. Свако би могао да пише шта хоће - знам, али да, то је поента Интернета. За детаље постоји Pravila .

Уосталом, чему регистрација са кућном адресом? Зар мејл није довољан? Не постоји сајт на свету где је за регистрацију потребна кућна адреса. Зашто би оператор аукције знао моју кућну адресу? Кад се купопродаја обавља између мене и продавца, кад он мени шаље број свог жиро рачуна, итд... Hmm   Чак ни Фејсбук не тражи кућну адресу! Да ли је то уопште по Закону о заштити информација и Закону о електронским комуникацијама?

Зна ли Повереник за информације од јавног значаја и заштиту података о личности за то?

Ако већ траже кућну адресу, зашто не траже и број жиро рачуна? Можда је потребно навести и број веш машина у стану? Квадратуру стана?

Citiraj
Побогу пријатељу, шта ће ти два(или више) налога?

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)