• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako se menja ono što piše pod nadimkom korisničkim?
Mene zanimaju one oznake koje nekakav staž opisuju ili doprinos, nedobog, ovom portalu. Nisam duduk do kraja, pretpostavka je da što si vredniji i plodniji to ti je veći limuna broj i menja ti se i opis statusa ili podnaslov... Ali, čini mi se da se tu broje i obrisane teme i obrisani komentari.
Molio bih ako je to slučaj da mi se prebroje teme i komentari koji su preživeli i da mi se u skladu sa njima i izmeni taj vrag.

Unapred zahvalan na brzom odgovoru,

Pozzzz svimaaa!

Veverica

Citiraj
manjaju se brojem komentara, broj tema nije relevantan tako da ne moras vise da ih otvaras po sistemu " fire at will" Big smile

Citiraj
(02.02.2016 16:34)LiMuBaj Piše: manjaju se brojem komentara, broj tema nije relevantan tako da ne moras vise da ih otvaras po sistemu " fire at will" Big smile

Ех, кад бих их ја састављао брже но што их бришу или када би покаткад на покоју одговорили и да се примири човек. Овако...не да бува у гузици да се прсти смире. Ето, ова је тема апсолутно непотребна. И бесмислена. А постоји. Јебем ли га зашто. Ваљда јер нема никаквог мишљења у њој и нема критике. Просто јесте.
А одговор на питање зашто сам брончан кад ми обрисало миријаде коментара и тема добити нећу.
Биће да им је бројач укључен неовисно од брискања.

Веверак

ПС Сад се носим мишљу да одвојим сат, два да се пропнем до пилетинског угледа...

Citiraj
(02.02.2016 16:34)LiMuBaj Piše: manjaju se brojem komentara, broj tema nije relevantan tako da ne moras vise da ih otvaras po sistemu " fire at will" Big smile

Hmm Ali niko od nas, koliko god odvojili vremena, sigurno nece dostici status Tetragramatonski klerik Big smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)