• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novosti na Limundo Cafe-u
Cafe 
Ovde ćemo zapisivati šta je sve izmenjeno na Limundo Cafe-u.

Citiraj
Povećana veličina slova u komentarima na Limundo Cafe-u, jer su Limundovci to tražili ovde na Cafe-u. Sada je 14px.
Izmenjena malo glavna organizacija samog Cafe-a.

Citiraj
Bar sa obaveštenjima postavljen sada iznad trake sa navigacijom. Bio je ispod.

Citiraj
Izmena na stranici za pisanje novog odgovora kako bi bila preglednija (izbačen box za promenu naslova poruke).

Citiraj
Pregledniji box sa smajlićima.

Citiraj
Dorade na dizajnu kod paginacije (dugmići za stranice) i dugmeta za pisanje novog odgovora.

Citiraj
Članovi tražili i napravljeno je da u boxu "Poslednje aktivnosti" link vodi ka poslednjem komentaru.
ziveli ziveli ziveli

Citiraj
(28.11.2014, 15:55)gevara Piše: Članovi tražili i napravljeno je da u boxu "Poslednje aktivnosti" link vodi ka poslednjem komentaru.
ziveli  ziveli  ziveli

Ja htedoh da kopiram ovo, i pisem u Predlozima..., ali posto ste zaboravili da zakljucate, iskoristicu priliku  LOL .

Ovo je ok, ali bih predlozio:
Ako je izvodljivo, a verujem da jeste (vidjao sam kod drugih foruma) - mislim da bi linkovi u okviru glavnih tema odnosno link ˝Idi na poslednju poruku˝  trebalo da vodi ka poslednjem procitanom komentaru, odnosno komentarima koje nismo procitali ili par poslednjih komentara - odnosno da se link zove ˝Pogledaj zadnje komentare˝ i vodi ka njima.
Nije me bilo danas na forumu neko vreme, pa sam svaku temu morao da izvrtim na gore da bih video, sta sam propustio...
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
Hvala na podlogu. Ne verujem da će tako nešto biti moguće. Tuzan
Nećemo zaključavati ovu temu.

Citiraj
Na Limundo Cafe-u je od sada moguće slati i primati poruke (pm). Nadamo se da će koristiti! Smile

Citiraj

1. Više podešavanja u vezi sa porukama kako bi bolje radile i lepše izgledale.
  2. Izmenjen raspored boksova sa obaveštenjima na naslovnoj strani Limundo Cafe-a.

Citiraj
Dodato dugme "Registracija" kako ne bi bilo zabune da ne može da koristi ko već nema Cafe nalog.

Citiraj
Vidim da se u nekim temama odobravaju linkovi ka drugim korisnicima, sto je ranije bilo zabranjeno. Da li je to propust admina ili je sada dozvoljeno?

Citiraj
jel može link do komentara na koji mislite

Citiraj
"zanimljivosti"- "clan sa najvise negativnih ocena"

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)