• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да ли чварци могу да се покваре?
Молим посетиоце да ми одговоре.
У питању су сјајни чварци, али стоје већ три месеца на послу у фрижидеру и нико их не једе а мени греота да бацим. Мислим, били су сјајни, мало се исушише...и некако као да су повукли неки мирис на лед, прилично хлади оно фрижидерче.
Искрено, код мене не трају у кући дуго па не знам, али бих радо чуо ваша искуства.

Шифра:
Забринути мастојед
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Ja sam kupio pokvarene čvarke u INTEREX-u
Folk is not dead!

Citiraj

Citiraj
(19.05.2016, 00:11)smuk88 Piše: Ja sam kupio pokvarene čvarke u INTEREX-u

Ни најмање се не зезам, искрено ме занима како то изгледа. Искрено, једино што могу да замислим је да ужегне, као маст. Некако ми не иде да се убуђа, не желим да замислим ако је кренуло да трули. Али рачунам да је нешто од тога било?
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Citat:Ни најмање се не зезам, искрено ме занима како то изгледа. Искрено, једино што могу да замислим је да ужегне, као маст. Некако ми не иде да се убуђа, не желим да замислим ако је кренуло да трули. Али рачунам да је нешто од тога било?

Oseća se užeglost i poprilično je suvo. Na pakovanju je pisalo da je spakovano juče, a ko zna koliko je stajalo pre toga.
Folk is not dead!

Citiraj
Pa gadni su i užegli, život ti se smuči .. Kiša
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)