• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 3 Glasova - 4.33 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preporuka za dobre android aplikacije
Informacija 
Vaše preporuke za android aplikacije. Kategorija je nebitna. Od alatki pa do zabave. Smile
"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Citiraj
Predlazem da skinete aplikaciju u vasim play prodavnicama po imenu Mobile Care sva moguca zastita na vasem telefonu. Imate mogucnost skeniranja, antivirus, cuvar privatnosti, bezbedna zona, game booster, app menadzer, blokator poziva/sms, anti kradja, cloud back up i naravno tu je cuvar baterije.
Probajte ovu aplikaciju, ja je koristim vec duzi period i prezadovoljan sam.

Ako neko koristi CleanMaster, on vam posle duzeg koriscenja mnogo usporava telefon.

Citiraj
Da, ja koristim CleanMaster. Probacu Mobile Care, hvala na preporuci.

G Cloud Backup
Aplikacija za cuvanje (backup) kontakata, poruka, slika, video zapisa, dokumenata, liste poziva ...
Dobijate inicijalnih 2 GB prostora na cloud servisu. Automatsko azuriranje preko WIFI mreze. Zastita aplikacije sifrom. Sve u svemu, jako dobra aplikacija.

Citiraj
"Automatic coll" automatski snima sve vaše razgovore...nikad se ne zna kad će te nešto zaboraviti i uvek će te imati "korpus de likt"

Citiraj
Wifi Map Pro
Besplatan wireless pristup preko hotspot tacaka. Filtriranje po gradu, drzavi, nazivu... Navigacija preko mape.

Citiraj
Viamichelin - za one koji vole i cesto putuju, MUST have

Citiraj
11811.rs Telefonski imenik

Aplikacija sadrži tri segmenta pretrage i opciju "Ko zove?" za automatsku identifikaciju pozivaoca. Postoje Poslovne strane za pretragu pravnih lica, Bele strane za pretragu fizičkih lica i Pretraga po broju telefona.

Poslovne strane sadrže više od 170.000 podataka za pravna lica unutar 340 delatnosti, uključujući kompletan državni sektor. Omogućena je brza i jednostavna pretraga pravnih lica po traženom pojmu ili nazivu firme i lokaciji, kao i pretraga po izabranoj delatnosti. Rezultati se mogu videti na mapi uz mogućnost određivanja najkraćeg puta do izabrane lokacije.

Bele strane sadrže više od 2.300.000 podataka za fizička lica korisnike usluga fiksne i manjim delom mobilne telefonije Telekoma Srbija. Pružaju opciju pretrage po imenu, prezimenu, mestu i ulici. Rezultati pretrage se mogu videti na mapi.

Pretraga po broju omogućava da se na osnovu unosa mrežne grupe i broja telefona dobije informacija o njegovom korisniku.

Opcija "Ko zove?" omogućava da aplikacija automatski identifikuje pozivaoca. Opcija funkcioniše za pozive i fizičkih i pravnih lica. Za pozive fizičkih lica na ekranu se prikazuju ime, prezime, adresa i broj pozivaoca. Za pravna lica prikazuju se naziv kompanije, adresa i broj pozivaoca. Opcija može da se deaktivira po potrebi. Podaci o kontaktima koji postoje u imeniku telefona imaju prioritet u odnosu na podatke iz baze 11811 u slučaju aktiviranja ove opcije.

Dodatno, aplikacija sadrži i informacije o važnim telefonima.

Parking Manijak

Aplikacija za plaćanje parkinga SMS-om u Srbiji. Jednostavan i brz korisnički interfejs, slanje SMS-a u jednom koraku. Automatski detektuje poziciju upotrebom mobilne mreže i postavlja trenutni grad. Opciono može detektovati i zonu plaćanja za neke gradove.
Podržava gotovo sva mesta u Srbiji, korisnik može i sam dodati definicije za slanje SMS-a, za bilo koji grad.
Standardno ne upotrebljava GPS već koristi mobilnu mrežu (cell) za lociranje trenutnog mesta za koje se plaća parking. Opciono može upotrebljavati GPS ako je opcija "Napredno lociranje" uključena u podešavanjima aplikacije.
Besplatna aplikacija, bez reklama. *

Ne pristupa internetu (* osim za slanje izveštaja u slučaju greške), koristi lokalnu bazu za gradove i SMS definicije.
Besplatna aplikacija, bez reklama.

Citiraj
Malo sam offtopic, ali naleteh na link sa baš dobrim pozadinama za telefon, pa izvolte:
https://imgur.com/a/K3bYZ?gallery
lotr

Citiraj
Evo sta ja koristim na svom Wildfire-u:
Launcher, po meni najbolji: LauncherPro - link, probao sam ADW, Go Launcher, Zeam Launcher i jos neke, LP se pokazao kao najbolji
Browser: Opera Mini - link
Audio plejer: PlayerPro - link
Video plejer: mVideoPlayer - link
Pregledac slika, zamena za galeriju: QuickPic - link
Skype - link
File Manager: Root Explorer - link
Aplikacije za vesti: Blic - link i B92 link
Igre Yoo Ninja link
Za pregled foruma: Tapatalk - link
Navigacija: NDrive - link i iGo link
Ukoliko ti treba aplikacija za chat na FB-u - myChatDroid link
Sve aplikacije mi rade sasvim dobro na 2.3.7. Androidu sa CyanogenMod-om 7.1.

Citiraj
File menager: Es file explorer
Pretrazivac: UC browser
Navigacija: Sygic
Podsetnik: Life reminders (osim standardnog podsetnika ima i mogucnost slanja SMS-a (kao obavestenja) u zadato vreme.

Citiraj
Easy Uninstaller App Uninstall
koristim elektronski potpis

Citiraj
Quick pic za slike je odličan, i ja ga već dugo koristim.
Za youtube probajte Viral aplikaciju.

Citiraj
InstaSize odlican program za one koji imaju problem da ne mogu da ubace velike slike na fejs ili instagram,
Messenger odlican za facebook chat, mail i druge drustvene mreze.
Viber odlican za besplatno pricanje i slanje poruka, potreban samo internet.
TrackID odlican za preradjivanje i pravljenje vasih pesama.
Hangouts, uradjen po principu facebook-a

(27.11.2014, 20:33)gevara Piše: Quick pic za slike je odličan, i ja ga već dugo koristim.
Za youtube probajte Viral aplikaciju.

Gevara, iskreno aplikacija viral meni koci, ja koristim onu obicnu aplikaciju youtube.

Citiraj
Evo nešto za sve dame - zaista mislim da je korisno i veoma praktično - MyCalendar

Citiraj
Sto se youtube player-a tice, za sada mi PVSTAR+ najvise odgovara.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)