• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
treba mi pomoc
Kako da dobijem br tel od korisnika aukcija koja je zavrsena i imala je 0ponuda,da kupim?

Citiraj
Jednostavno, pošaljite joj poruku da ponovo postavi aukciju pa kad pobedite dobićete sve podatke.... svaki drugi način je kršenje pravila i moguća suspenzija...

Citiraj
Druga opcija je da prebaci na kupindo taj predmet ,pa da ga kupite odmah

Citiraj
Meni bi trebala pomoć da mi neko od zaposlenih u moderaciji kaže zašto dugme Ubaci u listu želja nema sposobnost i moć da Izbaci iz liste želja.
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
@drzoidbergsbaby

Mislite možda na izbacivanje predmeta iz liste želja putem mobilne aplikacije? Samo prevucite ka levoj strani ekrana i pojaviće vam se opcija "Obriši".
Experientia docet.

Citiraj
Nenene, kada sam na desktopu i pregledam određeni predmet imam dugmence koje kada bude kliknuto doda predmet u listu želja. Ukoliko ponovo pogledam predmet, da utvrdim da li mi treba ili mogu bez njega ne postoji mogućnost da se istim dugmencetom izbaci iz liste želja nego moram natrag u samu listu želja gde moram da ga označim i klikom na još jedno dugmence da ga izbrišem iz liste želja. To bih sve da preskočim. Ako je moguće.
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Hm, trebalo bi da, kada ubacite predmet u listu želja, odmah ispod cene bude prikazano narandžasto dugme "Izbaci iz liste želja". Naravno, ukoliko ste ulogovani u nalog.
Experientia docet.

Citiraj
(29.08.2016, 10:48)drzoidbergsbaby Piše: Nenene, kada sam na desktopu i pregledam određeni predmet imam dugmence koje kada bude kliknuto doda predmet u listu želja. Ukoliko ponovo pogledam predmet, da utvrdim da li mi treba ili mogu bez njega ne postoji mogućnost da se istim dugmencetom izbaci iz liste želja nego moram natrag u samu listu želja gde moram da ga označim i klikom na još jedno dugmence da ga izbrišem iz liste želja. To bih sve da preskočim. Ako je moguće.

Istim - ne. Ali odmah pored tako reći "adjacent" ima dugme "Izbaci iz liste želja" - nandžarasto je zagasite boje i, ruku na srce, jedno 15 posto manje od ubačajnog.

Citiraj
[Slika: image.png]

Citiraj
Jao, na Limundo ste mislili. Facepalm Moja greška, ja pišem za Kupindo.

U pravu ste, proslediću.
Experientia docet.

Citiraj
Ok, onda molim za pomoć da mi se pronađe narandžasti dugm, nemam ga. Koristim Cromium 51.0.2704.79 Ubuntu 16.04 (64-bit)

(29.08.2016, 12:31)fiorellino Piše: Jao, na Limundo ste mislili.  Facepalm  Moja greška, ja pišem za Kupindo.

U pravu ste, proslediću.

Nisam naglasio, računam kad je limundo podforum da to nije potrebno. Izvinjavam se na nedorečenosti.

Citiraj
(29.08.2016, 12:32)drzoidbergsbaby Piše: Ok, onda molim za pomoć da mi se pronađe narandžasti dugm, nemam ga. Koristim Cromium 51.0.2704.79 Ubuntu 16.04 (64-bit)

(29.08.2016, 12:31)fiorellino Piše: Jao, na Limundo ste mislili.  Facepalm  Moja greška, ja pišem za Kupindo.

U pravu ste, proslediću.

Nisam naglasio, računam kad je limundo podforum da to nije potrebno. Izvinjavam se na nedorečenosti.

Facepalm  Facepalm  Facepalm
Eto šta biva kad se čovek povede za adminima.  LOL
Ali u moju odbranu to što sam saznao Limundo vraća POŠTARINU, makar i u LC transakciji me toliko pomelo da mi je moć zapažanja i rasuđivanja dodatno oslabila. Big smile
Mada imajući u vidu fiorelinov gaf u ovoj temi pitanje je...  Hihi

Citiraj
ko zna na kraju na šta će čovek pomisliti
koristim elektronski potpis

Citiraj
Pozdrav Smile I meni treba pomoc. Da li neko moze da mi pomogne oko ebanking placanja? Zelim da uplatim preko neta, ali ne znam sta se upisuje kod modela i poziva na broj. Ili bar da mi neko pomogne gde se to nalazi na forumu Smile
Da budem jasnija, ne mislim na uplacivanje limundo kesa, vec da transakcija ide direktno na racun primaoca, ako je to uopste moguce Smile

Citiraj
Ne upisujes nista....

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)