• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limundo i Kupindo selotejp
(16.09.2016, 15:14)serjoza Piše: https://www.kupindo.com/Promo-materijali...o-selotejp

Prvo, čestitam Limundo Gradu što se odvažio da i sam postane prodavac kod sebe. Big smile Doduše ne znam ko će arbitrirati u slučaju spora s kupcem - to je kanda sukob interesa, ali to nije tema, OVO JE TEMA:
Kaže se da ovaj predmet možete platiti direktno sredstvima sa vašeg Limundo računa
Da li je ovo neki zametak plaćanja između članova putem "Limundo novca"?

Ma pusti sada Limundo novac, nego reci koliko komada si pazario?  Pravi se lud

p.s. A da li moze ovaj selotejp Limundo tim da posalje u obicnom pismu, koverat i markica su 35 dinara. To bi bila znacajna usteda na postarini za sve limundovce. Limundo_smajli

Citiraj
Kude nestade selotejp, pa niste imali valjda samo jedan u prodaji, ccc.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
(19.09.2016, 23:30)Vesic1 Piše:
(19.09.2016, 20:13)zex_91 Piše: Ja sam kupio 20 komada i to sam se izborio da posalju post express-om, sutra mi stize Smile.

Znaci rade van pravila  Hmm

Pa vidi ovako, bolje 1200 dinara u dzepu nego 0 dinara u dzepu. Cool
Osim toga, videli su anketu i opet izabrase najgoru kurirsku sluzbu, bas zanimljivo. Hmm

Citiraj
Mozda zbog ovog dela ''jer je cena slanja uvek 180 din'' , ko zna.
A mozda i nije.
A mozda ce se i oni oglasiti.
A mozda i sigurno nece Big smile

Citiraj
(19.09.2016, 15:37)kristiola Piše: Kude nestade selotejp, pa niste imali valjda samo jedan u prodaji, ccc.

Ma kakvi samo jedan, nego udario im Somborac reklamu pa navalili forumasi da kupuju ko ludi, ne stizu ni lager da obnove... Skace od srece

Citiraj
Gibice, jel su to oni mali selotejpi? Jel ti rece da si uzeo?
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Za sve one koji zele znati kakvi su selotepi, evo ja cu napisati posto sam kupio.

Selotepi su istog kvaliteta kao veliki uski selotep, znaci sirine mozda 2cm, pa samim tim nije preporucljivo lepiti sa njima velike stvari jer ce se mnogo selotepa potrositi. Ovo je predvidjeno za manje stvari.
Ja sam mislio da su bar priblizno kao oni sto koristi Post Express ali nisu, losiji su.

U svakom slucaju posluzice za lepljenje manjih paketa, velike retko kad i saljem.

Citiraj
Vidim da ste se baš raspričali o selotejpu Smile tako da evo teme. Molim vas nemojte pisati o ovome u drugim temama.

https://www.kupindo.com/Promo-materijali...o-selotejp

U uslove prodaje je dodata napomena u vezi sa kurirskom službom kojom se šalje paket.

@zex_91
Širina je 23mm, piše u opisu.
Experientia docet.

Citiraj
E ima da pisemo o selotejpu svuda, kad je lep. Big smile
I zasluzio je zasebnu temu Big smile

Ono sto meni nije jasno i dalje je koje je selotejp velicine, dakle da li je od onih najmanjih, kao ovaj:
[Slika: selotejp-traka-15x33-500x500.jpg]

ili je od srednjih kao ovaj

[Slika: 015.jpg]

ili je od onih velikih
[Slika: selotejp_veliki.jpg]

Hvala na objasnjenju.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
(20.09.2016, 09:43)kristiola Piše: Gibice, jel su to oni mali selotejpi? Jel ti rece da si uzeo?

Nisam kupio, jos uvek. Selotejp je tipa srednji, a meni treba veliki. Angel

p.s. Pitanje za LKO tim. Imate li u planu izradu malih i velikih selotejp traka?

Citiraj
(20.09.2016, 13:01)fiorellino Piše: Vidim da ste se baš raspričali o selotejpu Smile tako da evo teme. Molim vas nemojte pisati o ovome u drugim temama.

https://www.kupindo.com/Promo-materijali...o-selotejp

U uslove prodaje je dodata napomena u vezi sa kurirskom službom kojom se šalje paket.

@zex_91
Širina je 23mm, piše u opisu.

Da li podatak u uslovima prodaje o dogovoru u vezi sa kurirskom službom prati pravilnik?
Zapravo, ukoliko se kupac dogovori sa prodavcem oko slanja na način koji nije naveden u opisu predmeta da li gubi pravo na limundo zaštitu?
Ukoliko se, recimo, iz bilo kog razloga reklamira selotejp a nije poslat bexetom onda reklamacija ne dolazi u obzir?
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
@drzoidbergsbaby
U skladu je sa pravilnikom pošto se ceo opis uzima u obzir (opis, dodatna polja i uslovi prodaje).
Logično pitanje je - zašto ne stavimo u načine slanja odmah i druge kurirske službe?
Razlog je što iz magacina sa kojima smo pokrenuli saradnju nude slanje preko BEX-a
(sa njima imaju VIP status, te pouzdanije preuzimanje i razrađeno slanje svoje robe, a i sada selotejpa).
Tako da je to glavni način slanja.
Međutim, ako neko baš želi sa drugom kurirskom službom, možemo da izađemo u susret
(uz malu komplikaciju za nas), pa zbog toga je samo po zahtevu i posebnoj želji i trebalo bi da bude izuzetak.

@gibica
Velika traka nam je pala na pamet - zbog lakšeg pakovanja i većih paketa.
Mala traka - zanimljiva ideja, nije mi pala na pamet. Za šta bi je koristio najpre?

Citiraj
(20.09.2016, 21:03)Remeo Piše: @gibica
Velika traka nam je pala na pamet - zbog lakšeg pakovanja i većih paketa.
Mala traka - zanimljiva ideja, nije mi pala na pamet. Za šta bi je koristio najpre?

Tu malu traku najvise i koristim, uglavnom za pakovanje slicica.

Citiraj
(20.09.2016, 21:03)Remeo Piše: U skladu je sa pravilnikom pošto se ceo opis uzima u obzir (opis, dodatna polja i uslovi prodaje).

Da li to znaci da je u skladu sa pravilnikom, ukoliko nisam ponudio placanje pouzecem, a nekom ipak izadjem u susret?

Izvinjavam se za off, ali me ovo jako zanima.

Citiraj
@Remeo, da li je selotejp mali,srednji ili veliki ?
Meni deluje da je srednji.
* * *
Ja bih mali selotejp koristila za pakovanje svega sto mi ide u kovertu: slicice, markice, razglednice, knjige...itd.
Jer ja nikad ne lizem kovertu (da 'prostite), uvek je lepim selotejpom.
Mind Full or Mindful?

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)