• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licitirano greskom
Šokiran 
Pozdrav
Nov sam na sajtu Limundo,greskom sam licitirao predmet koji ne zelim,da li moguce povuci ponudu kojim slucajem?
Hvala unapred

Ne. Nadajte se da će neko prestići vašu ponudu.

jedino je moguće smanjiti ponudu... iznos...

(07.10.2016, 18:54)stefanfranc Piše: Pozdrav
Nov sam na sajtu Limundo,greskom sam licitirao predmet koji ne zelim,da li moguce povuci ponudu kojim slucajem?
Hvala unapred

Imam veliku molbu, nadam se da se necete ljutiti. Molim Vas najlepse i najiskrenije, zaista se ne zavitlavam, da mi objasnite kako se to (na Limundu) licitira greskom? U koliko koraka? Hvala unapred Smile I sve najbolje. Zelim Vam da ne pobedite Smile
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Ih svasta, pa i mnogo ozbiljnije stvari se desavaju greskom.
Ne znam da li ste gledali film Last boy scout. Tu je bila jedna zanimljiva scena...

Kako se licitira greskom?
Pa, eto, u momentu se primimo, kliknemo kupi 2x, i posle kad malo bolje razmislimo shvatimo da nam ta stvar nije toliko potrebna.
Desilo se i meni, i posle toga se nadam da ce me neko preteci.
Mind Full or Mindful?

pa dakle greške nije ni bilo jer u tom momentu nam se činilo da je to prava stvar a možda opet za 17 dana nam se učini da nije ili jeste ima ljudi predomišlja se svaki dan

zato treba dobro razmisliti pre nego što unesemo ponudu a ako i pogrešimo ispoštujemo kosekvence ja sam jednom licitirao telefon za 3500 dinara a vredi npr 2500 ali nisam vikao greška i trašio lažnu reklamaciju već platio i ćutao

a neki svoju grešku i nepromišljenost žele da svale na prodavca to nije ok...

To nije greška nego loša procena i kriv je onaj ko je loše procenio; šta prodavca briga za kupčeve duševne dileme...Kad si uklikao plati i ćuti.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Slazem se. I sama, ako se desilo da sam se predomislila i pobedila na aukciji, ipak sam kupila predmet, jer, sama sam kriva. Mada i ako sam to uradila, kasnije sam uspesno prodala predmet za iste pare Big smile
Desilo mi se 2x na samom pocetku limundovanja.
Mind Full or Mindful?

Skoro uvek možeš da se bezbolno otarasiš pogrešno kupljenog predmeta, nema tu drame (čak sam jednom usput i zaradila).
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

nemam srca da vraćam bez razloga ili da izmišljm razlog , uslikam i prodam dalje i gotovo....

Nemam razumevanja za to ''licitirao sam greškom''. Trebalo bi da smo ovde svi punoletni i odgovorni za svoje postupke, i zna se zbog čega smo ovde, zbog kupoprodaje uz poštovanje uslova. Ako kupac pogrešno proceni, ili, nekim čudom, pogrešno, nevoljno, klikne gde ne treba, to nije prodavčev problem, kupac je dužan da plati tu robu.
Istina, meni se jednom dogodilo da sam izlicititirala neku odeću za koju se posle ispostavilo da mi ne odgovara veličina. Svoj propust sam i platila, ne opterećujući prodavca, koji je na aukciji uredno naveo mere predmeta. Pravo na reklamaciju nikad nisam zloupotrebila niti ću.
Opcija za povlačenje date ponude ne postoji.

Ne postoji opcija za povlacenje date ponude ali postoji opcija za samnjenje date ponude.

(08.10.2016, 20:25)Vesic1 Piše: Ne postoji opcija za povlacenje date ponude ali postoji opcija za samnjenje date ponude.

kasniš davno napisano na vrhu strane Tongue

Nevezano za limundo, ali vezano za izgovore:
Jedne godine sam narucila neke tablete za mrsavljenje preko njihovog sajta i trebali su da me pozovu da potvrde porudzbinu. I, u medjuvremenu sam odustala i poslala im mail da opozovem porudzbinu i rekla sam da je dete slucajno porucilo. LOL
I, stize meni mail od njih:
Postovana, sve je ok, stornirali smo Vasu porudzbinu. Naravno da je ''dete'' slucajno porucilo tablete za mrsavljenje Wink
LOL Tako da nije niko bas toliko naivan, a meni je bilo smesno sto su mi stavili do znanja da su me provalili.
Mind Full or Mindful?

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)